Bank Asya 1. lig 28. hafta SAMSUNSPOR'UMUZ- Altay

Başlatan AntZ, 21 Mart 2010, 17:19:14

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 29 Mart 2010, 22:30:39
Biz takımımızı böyle severkenİstanbul takımlarını tutup,onlarla sevinen zavallılara lanet olsun.
Değil Lig B taraftarı,sokaktada maç yapsa bu takımın taraftarı olarak öleceğimiz için kendimizle gurur duymalıyız.
Lig B taraftarı olsakta,amtör takım taraftarı olsakta kendimizden sonra gelenlere Samsunspor ismini yaşatmalıyız.
bu lafımda Samsunsporla dalga geçen beyinsizlere,Bu takım üzerinden siyaset yapan,rant sağlayan asalaklara kapak olsun.
Samsunsporlu Doğduk,Samsunsporlu öleceğiz ulan

hakan55

Biz takımımızı böyle severkenİstanbul takımlarını tutup,onlarla sevinen zavallılara lanet olsun.
Değil Lig B taraftarı,sokaktada maç yapsa bu takımın taraftarı olarak öleceğimiz için kendimizle gurur duymalıyız.
Lig B taraftarı olsakta,amtör takım taraftarı olsakta kendimizden sonra gelenlere Samsunspor ismini yaşatmalıyız.
bu lafımda Samsunsporla dalga geçen beyinsizlere,Bu takım üzerinden siyaset yapan,rant sağlayan asalaklara kapak olsun.

babasamsunlu

Malatyada düştüğümüz sene maçtaydım.Oğlumun doğduğu haberi maç dönüşünde yolda aldm.Hem üzüntüyü yaşadım,hem sevinci.Sevinç ama buruk sevinç,yaralı bir kalbin sevinci...

kardeşim benim..şimdi açtım siteyi..okudum..gözlerim nemlendi..gururlandım..yazdıklarına ekleyecek en ufak bir sözüm yok..burda bu duyguyu paylaşan hisseden herkesle gurur duyuyorum...

erkutdem55

Malatyada düştüğümüz sene maçtaydım.Oğlumun doğduğu haberi maç dönüşünde yolda aldm.Hem üzüntüyü yaşadım,hem sevinci.Sevinç ama buruk sevinç,yaralı bir kalbin sevinci...

Benim de gözalerim doldu,Samsunsporluyuz ulan zoruna gidenin borusuna gitsin.Ailem bilir buradan da siz kardeşlerimle de paylaşayım,hayattaki tek vasiyetim tabutuma Samsunspor bayrağı,toprağımın içine Samsunspor arması,mezarımda rahat uyuyamam yoksa.

edmontdante

babasamsunlu

King Of The North

Bana yine hüsran bana yine hasret var
yine bana esmer günler düştü eyvah...
Antep belediye maçına artık umutlar...

YaSeF55

King Of The North

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 30 Mart 2010, 10:21:04
Benim de gözalerim doldu,Samsunsporluyuz ulan zoruna gidenin borusuna gitsin.Ailem bilir buradan da siz kardeşlerimle de paylaşayım,hayattaki tek vasiyetim tabutuma Samsunspor bayrağı,toprağımın içine Samsunspor arması,mezarımda rahat uyuyamam yoksa.

rivirpileet bokacunyırs rekabeti aklıma geldi, adam: "öldüğümde tabutuma bokacunyırs bayrağı asın da milyonlarca kişi bana (rakip takıma) sövsün", diyebilecek kadar fanatik adamlar var...

Dartagnan

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 30 Mart 2010, 10:21:04

CeLL-O

Ateş Hattı

Alıntı

Daha 2 hafta öncesine kadar içimizde süper lig umudu dolu bir şekilde play-off hesapları yapmaya başlamıştık bile. Ama peş peşe alınan mağlubiyetler sonrasında play-off umutlarımızın kaybolması bir yana kümede kalma hesaplarına başlar olduk. Altay maçı bu açıdan önem taşıyordu. Keza alınacak bir mağlubiyet bizi ateş hattına yaklaştırıyordu. Ne yazık ki  korktuğumuz başımıza geldi.

İlk yarının başlamasıyla birlikte rakibinin üstüne giden , oyunu kontrolüne alan bir Samsunspor beklerken;  umduğumuzu sahaya yansıtamayan bir takım çıktı karşımıza. Nitekim henüz 6. Dakikada topu filelerimizde gördük. Tam bir savunma fiyaskosu vardı bu golde. Adem"in topu takip etmek yerine hakeme itiraz etmeyi tercih etmesi ve Orhan"ın golü atan Şehmuz"un gerisinde kalması ilk golün özetiydi. Golün şokunu atlattıktan sonra yaptığımız cılız ataklar sonuç vermedi.

İkinci yarı ise Samsunspor rakibi bunaltan , daha istekli bir görüntü ortaya koydu. Ama bal yapamayan arı misali bir türlü aradığımız gole ulaşamadık. Oktay"ın bireysel çabalarıyla yakaladığımız fırsatları cömertçe harcadık. Golcü eksikliğimizi bu maçta da hissettik. Kanatlardan Turgut ve Oktay ikilisiyle yaptığımız ataklar sonuç vermedi. Savaş"ın ve Adem"in son vuruşlarda ki başarısızlığı takımı moral olarak da çöküntüye uğrattı.

Giresunspor maçında ki kaleci faciamız aklıma geldi maçı izlerken. Altay akınlarına karşı Ahmet Şahin gerçekten çok başarılı bir performans sergiledi. Eğer ki kalemizde Okan Karabulut olsaydı bu maçı çok daha farklı bir şekilde kaybederdik.

Sonuç olarak geçen sene ki senaryonun bir tekrarını yaşamaya başladık.  Düşme hattı ile aramızda fark 2 puana indi. Kalan 6 maçımız final havası şeklinde geçecek. Artık takımın sirkelenip kendine gelmesi gerekiyor.

Erman GÜNEŞ - Denge Gazetesi

http://www.dengegazetesi.com.tr/author_article_detail.php?id=4005

CeLL-O

Maç sırasında Şirinler Derneği'nden görüntüler  8)