"Samsun Basket Kulübü 2008/09" Başlığı Protesto Nedeni İle Kilitlidir!

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Mayıs 2008, 16:19:00

« önceki - sonraki »

kuzey55

bugünkü maçın sonucunu bilen yokmu?

Revenge

jean

su takimin adini samsunspor yapalim yokmu imkanimiz oyle acaba

eLLis

eLLis

Alıntı yapılan: 35ama55 - 27 Eylül 2008, 20:33:27

ligde 3 büyükler haricinde 4 tane Adana ve Mersin takımı Çankaya ve Kayseri var .. Burhaniye var Balıkesir'in ilçesi İzmire 3 saat mesafede ..

Aydından burhaniyeye baya çeker o zaman bakalım boşluk olursa gitmek isterim esasında ama zor gözüküyor.

Bales55

Bu takımı seviyoruz beğeniyoruz bu kulüb kradenizde bir ilk ama senin gibiler bişeyin farkında değil bu kadar masraf yapılmışsa birşeyler beklemek lazım alınan oyunculara bakıyoruz. Hiç hoş olmayan oyunlar cıkarıyorlar ve bir allahın kulu cıkıpta sen 12 numara ne yapıyon demiyo ama 14 numaralı çömez kız bir hata yapınca ağzına gelen söyleniyor sonra oyundan alınıyor.Herkese aynı statü uygulanmalı artık süper ligdeyiz 1 ligde bölgesel ligde bağır cağır . burası farklı .

eLLis

Alıntı yapılan: 35ama55 - 27 Eylül 2008, 22:16:56
gitme durumu olursa haberleşiriz baktım da 8.haftaya geliyor bu deplasman o da aralık ayına denk düşer bende izmirden giderim Bursadan da gelenler olabilir
Elbette öylebir durum olursa gideriz.Maçların net bir tarihi saati yok yurtta kalan biri için zor olacak.

berusa55

Tartısmalarınızı özel mesaj yoluyla hallediniz! Karşılıklı atışma içeren mesajlarınız silinecektir, bilginize!

Revenge

27 Eylül 2008, 23:52:25 #308 Son düzenlenme: 28 Eylül 2008, 00:57:23 berusa55
35 ama 55 ile seviyeli ve tatlı bir atışmanın içine girdik galiba. Şimdi arkadaşım,sadece kendi yazdıklarını değil arada sırada bizimde yazdıklarımızı dikkatle okursan eğer,beğenmediğimiz değil,yabancıların gelişiyle çok daha iyi olacağını söylediğimiz ve geleceğe umutla baktığımız bir takımdan bahsediyoruz. Ama bunu yaparken sadece bardağın dolu tarafını değil,her şey iyi gidiyor gibi gözükürken bardağın boş tarafını da görmeye ve göstermeye çalışıyoruz. Yerel basının bu takıma karşı ne kadar ilgisiz olduğuna ilişkin ilk eleştirileri burada ben yaptım. Hemde defalarca. Ama bu demek değildir ki kimse bu takıma inanmıyor ve güvenmiyordu. Bu takımın 1. lige çıkacağına dair ortak inancı paylaşanların sayısı hiç de senin dediğin gibi3-5 kişi ile sınırlı değildi. Ama bizim yapabildiğimiz ve bize öğretilen hep eleştirel düşünce oldu. Bizde olaylara hep bu şekilde baktık,bundan sonrada hep öyle bakacağız.
    Seyrettin mi bilmiyorum,ama eğer bugün ki maçı seyrettiysen Nesiiibe Burcu denilen ve de takımın başına kaptan diye getirilen oyuncunun ne kadar beeriksiz ne kadar sıradanın sıradanı bir oyuncu olduğunu görür ve bu kıza verilen çuval dolusu paraya acırdın. Tribündeki seyirciye saç baş yoldurdu. Koşamıyor,sıçrayamıyor,eline top geldiğinde ne yapacağını bilemiyor,adam geçemiyor,doğru düzgün şut atamıyor. Ve takımın koçu böyle bir oyuncuyu uzun süre sahada tutuyor. Kız tüm bu beceriksizliğine rağmen hocayla tartışıyor,hakemlere itiraz edip teknik faul alıyor. Yani senin anlayacağın hem kel hem fodul. Ve insan tüm bu olanlara trübünden şahit olunca da isyan ediyor.
   Dün harika bir maç çıkaran Julia Mcbride Bu gün yerli yersiz kullandığı ilk 6 üç sayılık atışın sadece 1 tanesini sayıya çevirebiliyor,yetenekleri çok kontrolsüz biraz da laubali bir şekilde sahaya yansıtıyor. Ve buna kimse dur demiyor. Şimdi biz tüm bunları görüp eleştirmeyelim mi. Alınan galibiyet saydığım bu olumsuzluklarımızı görmemize engel mi olsun.
   Ligin dominant iki takımını yabancı üç oyuncusu olmadan yenmek büyük başarı. Bunu kabulleniyor ve büyük bir saygı duyoruz. Birde hep üç yabancı geldiğinde takımın daha da kuvvetleneceğini söylüyoruz ama bu yabancı oyuncuların nasıl oyuncular olduğunu ve nasıl bir performans göstereceklerini henüz bilmiyoruz. Bildiğimiz tek şey ikisinin amerikalı olduğu ve WNBA DE OYNADIKLARI YAKLAŞIK 10-15 DAKİKA SÜREYLE OYUNDA KALDIKLARI VE 5-6 SAYI ORTALAMASI İLE OYNADIKLARI. Buradaki katkılarının ne düzeyde olacağını bilemiyoruz malesef. Eğer allah korusun Panküp ün Amerikalısı gibi olacaksa ne işe yarar.
   Sonuç olarak değerli arkadaşım,Biz bu takımdan umutluyuz iyi olarak gördüklerimizide kötü olarak gördüklerimize de yazmaya devam edeceğiz.

Bales55

tamam biz sbk ile yorum yapıyoruz yok arkadaş  beğenmiyor atıp tutuyor bana karşı ben diyorum  SBK   beklenen  kadar iyi değil    5  6   lık sırasını zorlar ama yapılan masraflar  il 3 e girmesi için çok uygun

kuzey55

evet yerlilerimiz yeterli düzeyde görünmedi pek ama yabancılar katılınca ben en azından playofflara kalacağımızı düşünüyorum.

eLLis

Alıntı yapılan: 35ama55 - 27 Eylül 2008, 23:45:59
kardeşim onu zamanı gelince ayarlarız ben İzmirdeyım mısafır ederım senı evımde .. Bizde biraz basketbol "teknik" bilgimizi geliştirelim de maça gittiğimiz zaman sitemize teknik yorumlar yapalım beğensin bazı kesimler  ;)
Sağol kardeş ne varsa insanın hemşerisinde var. (:

Bales55

REVENGE Bugünkü maçı seyretin herşeyi gördük takımda taraftarı ateşleyen oyuncu hareketleri ile julia adlı oyuncu peki kardeşim diğerleri bişeyler yapsada taraftar heyecana gelse ne bileyim.ya gecen sene ne güzel di  selviiiinnn  diorduk   fadimeee  diyorduk yani bazı oyuncular taraftarla iç içe idi şimdi bakıyorum tribüne dönüp  alkışlayın ıslıklayın diye julia var  eeee pekii nerde bu takımın kaptanı BURCU NESİİİİBE  bugün berbattı tabii 2 maçtır izliyorum,birşey göremedik henüz,

Nesiiibe  bugünkü maçta 1 teknik faul aldı neden aldı kimse düşündümü şutları girmeyince çılgına döndü ve hakem ALPER ile sözlü dialoga girdi çok uzattı.bu hakem boş hakem değilTÜRKİYEdeparmaklagsterilecek hakemler arasında iyi sabretti ama sonunda  dayanamadı.Ey NESİİbbeee    hakemlerle uğraşacağına oyun oyna takıma faydalı ol..(sporda artık başarısızlk yaşayan oyucuların dilleri çalışmaya başlar)

Unutmadan  Bugünkü  ted kolejinde oynayan 7 numara olacak guard oynayan oyuncu bana basketbol nasıl oynanır guardlık nasıl yapılır gösterdi bu oyuncu NİLAY adlı oyuncu bu oyuncu milli takımın guardı imiş  ve bu kıza çalınan gereksiz fauller sayesinde oyundan çıktı ve bu macında en önemli kırılma noktası oldu.

berusa55

28 Eylül 2008, 00:46:03 #313 Son düzenlenme: 28 Eylül 2008, 00:48:36 berusa55
Sanırım bazı şeyleri söyleyerek anlatamıyoruz. Üye adıyla başlayan mesajlar yazmayın diye kırk defa dedik, atışcaksanız gidin özel mesajda atışın diye rica ettik. Forumu kirletmeyin dedik.

Takım ve sezon hakkında yazılmayan mesajların hepsini tek tek silmeye devam edeceğim. Bilginize...

Revenge

28 Eylül 2008, 01:31:42 #314 Son düzenlenme: 28 Eylül 2008, 01:49:34 Revenge
   Ya bales 55 kardeş rol çalıyorsun. Kayseri Ted'in 7 numarasını ben yazacaktım,sen yazmışsın. :D  Hayatımda seyrettiğim,Işıl ve Birsel de dahil en iyi guard. Yok böyle bir şey ya. Ne müthiş bir oyuncu. Yeri geliyor oyunu hızlandırıyor,yeri geliyor yavaşlatıyor. Nerede Dripling yapıp içeri dalacak nerede şut atacak,nerede pas verecek o kadar iyi biliyorki. Milli takımın son avrupa şampiyonası elemelerinde ilk beş oyuncularından biriydi. Arkasın da ışıl ALBEN'İ yedek bırakarak. Hayran oldum doğrusu. Gıptayla seyrettim ve AHHH keşke bizde olsay dı dedim. Sadece kendi oynamakla kalmadı,diğer takım arkadaşlarını da öyle güzel yönlendirdiki. Ama ne hikmetse oyuncu başlarında 3de üç3 üç sayı atmasına rağmen koçu tarafından kenara alındı ve uzun süre oyuna sokulmadı. Oysa o çıktığında kayseri takımı 5 sayı öndeydi ve maçı koparabilir di. Daha sonra oyuna girdiğinde maç başa baş gidiyordu ve haksız verilen iki faul sonrasıda bales55'in dediği gibi oyunun en kritik anında oyun dışı kaldı. O kadar yazdık adını söylemedik kızın Nilay YİĞİT.
   Ya eleştiriyoruz falan ama ben bu SBK'yı seviyorum. Olmasalardı şimdi Nasıl izliyecektik böylesi mükemmel bir guardı. İnşallah bizim izlediğimiz gibi ileride benim kendisinden çok şey beklediğim genç milli oyuncumuz Cansu ARSLAN'da onu dikkatle izlemiştir. Akıllı bir Guard nasıl olur gösterdi bize çünkü.
   Kimsenin hakkını yemeyelim. Nihan ANAZ bugün yine çok iyiydi. Zannedersem 18 sayı atarak istikrarlı bir oyuncu olduğunu gösterdi bize. Sonra Pelin İNCEL. O DA ŞUTLARINDA HEP DOĞRU TERCİHLER KULLANDI ve bunun sonucunda da isabetli atışlar yaptı. Ve benim küçük kardeşim Hanife . O da çok fazla süre almamasına rağmen oyunda kaldığı zamanlarda iyiydi.
Sonra Gamze . Benim gördüğüm  bu takımda iyi savunma yapan tek oyuncu. Umarım yabancılara antraman veren bir oyuncu olarak kalmaz.
    Nesiiibe. Şöyle anlatayım. Bizim sanayi sitesinden futbol hastası daha önce hiç basketbol oynamamış ve de hiç basketbol maçına gitmemiş herhangi bir çırağı alın. Deyin ki bak gözüm bu basketbol topu, ağırdır biraz. Şu tavanda gördüğünde çember. Sen şimdi bunu alacaksın o çemberin içinden gecireceksin . Hadi göreyim seni. Vallahi de billahide Nesiiibe'den daha iyi atar o topu potaya.Üstelikde hocasına da saygıda kusur etmez. Ya ben onuda anlamadım. Bu hoca seni bu kadar kötü oynarken kazanmak adına sahada uzun süre tutmuş.Kimseye vermediği krediyi sana sonuna kadar kullandırmış. Sen nasıl olurda maç içinde hocanla polemiği girersin.Hayret valla.Bence sen hocanın elini öp onu başının üstünde taşı.
   Ve İLKAY MAŞA. Ben bu kızı seviyor ve  hemencik harcamak istemiyorum. Ya sevgili kardeşim eğer bir şekilde okuyorsan bu yazdıklarımı yada seni bilen yada tanıyan birileri okuyorsa lütfen sana haber versin. Kardeşim sen bu kadar kötü bir oyuncu değilsin. İyi bir oyuncusun sen .Ama iki maçtır niye bu kadar kötüsün. Kızma ama ruh gibi dolaşıyorsun. Tek olumlu katkın yok. Ne olur bir an önce kendine gel ve yarın ki turnuvanın son maçında ben ellerim kızarıncaya kadar alkışlayım seni.