"Samsun Basket Kulübü 2008/09" Başlığı Protesto Nedeni İle Kilitlidir!

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Mayıs 2008, 16:19:00

« önceki - sonraki »

Baskent_Samsunspor

Ankarada oynayacakmı bu bayanlarımız acaba

Revenge

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 13 Eylül 2008, 15:17:52
Ankarada oynayacakmı bu bayanlarımız acaba

1. Ligde Ankara'yı Çankaya Üniversitesi temsil ediyor. Yani SBK,benimde öğrencilik yıllarımın geçtiği o güzelim şehir Ankara'ya bu takımla oynamak için gelecek. Kimbilir belkide denk getirebilirsek bizde o gün Ankara'da olur,Sakarya caddesi Hosta'da döner yer ve en güzel yıllarımızı geçirdiğimiz Cebeci'ye doğru uzanırız.

Baskent_Samsunspor

Sakaryada hostada çok döner yedim ve de cebecide oturuyorum çok ilginç ;)bu çok ii haber dört gözle bekleyeceğiz takımı ve sizleri ..

Yalnızca BİZ

Revenge son kadro durumumuzu yazabilir misin?

jean

sponsor bulmus oyuncuyu almak icin bu tur sponsorlari cogaltabilsek takim kafaya oynar 1.lige cikan antalta buyuksehir belediyesi sirf ibrahim kutluaya 1 milyon dolar teklif etti biziim erkek basketbol takimida 500 bin dolar bulup lige katilamamdi geliri olmayan basketbolda sponsoirluk cok onemli 1.ligdeki cogu takimin isminin onund sponsorlarinda adi geciyor artik

Revenge

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 13 Eylül 2008, 16:17:23
Revenge son kadro durumumuzu yazabilir misin?

Nesiiibe,ilkay,pelin,McBride,Gamze,Nihan,Özlem,Kayra,Nihal,Hanife,Cansu.Bunlara katılacak isimler Larkins,Bales ve Adeola Olenwaraju

Revenge

GEÇ KALINMIŞ BİR NİHAN ANAZ YAZISI
  Bazen hiç olmadık şeylere takılır ve gözünüzün önündeki gerçek değerleri göremezsiniz. Aynen bizimde başımıza geldiği gibi. SBK ile ilgili yazdığımız yetmişe yakın mesajda ondan tek kelime etmemişiz .Nesiiibe'ye takılmışız ,Pelin'e takılmışız ama gerçek bir değeri ıskalamışız. Evet Nihan ANAZ'dan bahsediyorum. O sessiz ve kendi halinde bir yıldız. Ne Nesiiibe gibi, yerel basında çıkan her SBK haberine fotoğrafını basıyorlar,ne de İlkay MAŞA gibi tam sayfa ropörtaj yapıyorlar. Ama tüm bunlar ona, değerinden hiç bir şey kaybettirmiyor.
   Tanıyalım mı biraz Nihan'ı. Nihan başlangıçda hangi sporu yapacağı konusunda kararsız kalmış, voleybolla basketbol arasında gidip gelmiş. Artık çöpmü çekmiştir yoksa yazı tura mı atmıştır bilemeyiz ama sonunda basketbolda karar kılmış.İyiki de öyle yapmış.
   Amerika'da NCAA de University of California Berkeley formasıyla oynamış ve mpv(en değerli oyuncu ödülünü) ödülünü almış. Az başarımıdır bu. Berkeley'de okumuş kız ya .İnsana VAY BEEE dedirten cinsden bir durum bu. Durun daha bitmedi.. Sonra Beşiktaş ile Türkiye şampiyonluğu yaşamış,mili takıma kadar yükselme başarısı göstermiş,yine galatasaray ile Euroleague üçüncülüğünü tatmış. Ve bu kız artık SBK da oynamaktadır ve biz onla ilgili  tek kelime yazmamışız. Ne yapmışız bunun yerine biz,bir Nesiiibe tutturmuşuz,akşam nesiiibe sabah Nesiiibe. Böyle bir değeri atlamışız, Eşeklik etmişiz.
   Bu gün saat bir gibi kapalı spor salonunun önünden geçerken tesadüfen oyuncuları gördüm. Galiba antraman dağılmışdı. Salon dışında bu onları ilk görüşüm.Hangisi olduğunu çıkartamadığım bir oyuncu arabanın ön camından salon kapısından çıkmakta olan bir arkadaşına yükses sesle bir şeyler söylüyordu. Onlara hiç tanımadan haklarında bunca yazı yazan ,çoğunda da oyunculara çakan bir adam olarak ,sanki beni tanıyorlarmış gibi ürktüm.Oyunculardan bir tanesi( zannedersem Nihan ANAZ)  takım otobüsünün en arka koltuğuna oturmuş yorgunluktan bitik bir halde arkadaşlarının gelmesini ve bir an önce gitmeyi beklemekte. Bir ara Samsun'a hoş geldiniz inşallah başarılı olursun demek geçtiyse de içimden,böylesi bir medeni cesareti gösterecek gücü kendimde bulamadığımdan vazgeçtim. Hem iyice yorulmuş bir oyuncu tarafından terslenmek ihtimali hiçde zayıf bir olasılık olarak gözükmüyordu.
    Hani ilk intiba son intiba derler ya, ilk izlenim olumlu ise bu hep böyle gider anlamında. Bizm de Nihan ANAZ'la ilgili ilk intibamız olumlu. Faydalı olması Umuduyla....   

Yalnızca BİZ

14 Eylül 2008, 01:35:32 #247 Son düzenlenme: 14 Eylül 2008, 02:03:03 berusa55
Revenge yazılarını keyifle okuyorum... Paylaşımlara devam lütfen.

Revenge

BİR TAVSİYE.
         Sevgili ve değerli oyuncu arkadaşlarım;
Herbiriniz Türkiye'nin farklı farklı yörelerinden geldiniz. Karadeniz'e ve Samsun'a ne kadar çabuk uyum sağlarsınız eminim bu başarınızı O kadar olumlu olarak etkiler. İşte efendim bu uyumun sağlanmasına katkıda bulunmak üzere size nacizane bir tavsiye. Şevval SAM, '' Karadeniz'' diye bir albüm çıkardı. Müthiş Karadeniz Türküleri var. Ander sevdaluk,Ben seni sevduğumi,oy benum sevduceğum,galevera deresi.Neeee türkümü,hemde karadeniz türküsü öylemi diye hemen burun kıvırmayın, dinleyin. Şevval SAM MÜTHİŞ SÖYLEMİŞ.

kuzey55

o müziklerin samsunla alakası yokki?

Revenge

Alıntı yapılan: kuzey55 - 14 Eylül 2008, 03:10:01
o müziklerin samsunla alakası yokki?

Sonuçda Karadeniz türküleri. hemde güzel türküler sende dinle kuzey 55 seversin.

jean

o tur muzikleri pariste arabamda dinliyorum goren turkler karadenizli sansin diye samsuna geldigimde sokmam arabama samsun kulturuyle alakasi yok

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: jean - 14 Eylül 2008, 20:58:21
o tur muzikleri pariste arabamda dinliyorum goren turkler karadenizli sansin diye samsuna geldigimde sokmam arabama samsun kulturuyle alakasi yok

jean müzik dinleyeceğine arabanın önüne samsunspor kaşkolunu koy  ;)

Revenge

Hani bir takımın taraftarısınızdır ve takımınızı çok seversiniz. Ama o takım içerisinde ayrıca çok sevdiğiniz bir oyuncu vardır. Çok sevmenizin sebebi her zaman bu oyuncunun çok iyi bir oyuncu yada yıldız olması değildir. Bu bazen yedek bir oyuncu bile olabilir. Taraftar olan bu dediğimi çok iyi bilir. İşte ''Küçük kardeş'' Hanife çakır benim için böyle bir oyuncudur. Geçen yılda, ondan önceki yılda bu takımın oyuncusuydu o. Yani bu takım kurulduğundan beri hep var. Geçen yıl Deniz ve Fadime vardı takımda,yeteri kadar süre alamamıştı. Bu yılda Julia ,Özlem gibi oyuncular var. Görünen o ki yine çok fazla oynayamayacak. Ama ne gam. Revenge için Hanife ÇAKIR, her daim bir''Küçük Kardeş'' Her daim bu takımda en sevdiği oyuncu.

Bu arada SBK, Samsun amatör takımlarından Yolspor ERKEK takımı ile yaptığı maçı 75-79 kaybetmiş. İlginç bir maç olmuştur heralde. Söyleselerdi giderdik seyretmeye. Eminim yazacak çokda şey çıkardı bu maç sonrası.

Yalnızca BİZ

15 Eylül 2008, 00:39:56 #254 Son düzenlenme: 15 Eylül 2008, 01:04:36 berusa55
Revenge sen de olmasan haber kaynağımız yok bizim yahu...

@Bu tür paylaşımlarınızı özel mesaj kanalıyla yapınız arkadaşlar!