"Samsun Basket Kulübü 2008/09" Başlığı Protesto Nedeni İle Kilitlidir!

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Mayıs 2008, 16:19:00

« önceki - sonraki »

34 SS 1965

artık basket lıgı de baslasın da takımızımı armamızı en ıyı sekılde destekleyelım ıstanbuldada

Yalnızca BİZ

Sezon açılışı yapılacak mı revenge bi duyum aldın mı hiç?

jean

samsun basinini anlamak elde degil diger sitelerde bziim takim hakkinda haberler var mesela iyi bir amerikali almisiz ondan bahsediyor aks ye falan bakiyorsun yada haber sitelerine sanki sbk diye bir takim yokmus gibi haber yok

Yalnızca BİZ

1. lige çıkmadı sanırsam SBK. samsun medyasında tık yok...

Revenge

Alıntı yapılan: jean - 11 Eylül 2008, 20:32:19
samsun basinini anlamak elde degil diger sitelerde bziim takim hakkinda haberler var mesela iyi bir amerikali almisiz ondan bahsediyor aks ye falan bakiyorsun yada haber sitelerine sanki sbk diye bir takim yokmus gibi haber yok

Geyik yapıyorsun basketbol yazmıyorsun diye beni eleştirenler... anladınız mı şimdi değerimi.Dönün geriye attığım mesajlara bir bakın isterseniz. Oyuncular hakkında bilgiler,resimler,detaylar hepsi var orada. Ama amaç üzüm yemek değil ki bağcıyı döğmek.

Yalnızca BİZ

Alıntı yapılan: Revenge - 12 Eylül 2008, 00:38:52
   Geyik yapıyorsun basketbol yazmıyorsun diye beni eleştirenler... anladınız mı şimdi değerimi.Dönün geriye attığım mesajlara bir bakın isterseniz. Oyuncular hakkında bilgiler,resimler,detaylar hepsi var orada. Ama amaç üzüm yemek değil ki bağcıyı döğmek.

sen onu bırak da son gelişmeler ne durumda revenge? sen bilgilendirmene bak?

Revenge

12 Eylül 2008, 01:03:48 #231 Son düzenlenme: 12 Eylül 2008, 01:05:27 Revenge
Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 12 Eylül 2008, 00:59:02
sen onu bırak da son gelişmeler ne durumda revenge? sen bilgilendirmene bak?

Yok kardeş yok. Ne zaman bilgilendirmeye dönük bir şeyler yazsak,takımın içindenmisin,dışındanmasın,ortada kuyu var yandan geç muhabbeti başlıyor. Sen en iyisi bu bilgilendirme işini bu zatı şahanelerine sor.Onlar büyük adamlar, bilirler.

Yalnızca BİZ

Revenge sen bizi bilgilendirmeden mahrum etme... Diğerlerinden boşver biz takımımıza bakalım...

jean

turkbasket.com da aldigimiz amerikalinin idmana katildigini ve harikalar yarratigini yaziyor hatta eskiden turkiyede oynamis yine bayanlari tanimadigim iicn bilgim yok erkekler olsa iyi kotu haberimiz olurdu

Revenge

12 Eylül 2008, 22:22:29 #234 Son düzenlenme: 12 Eylül 2008, 22:25:13 Revenge
Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 12 Eylül 2008, 15:23:43
Revenge sen bizi bilgilendirmeden mahrum etme... Diğerlerinden boşver biz takımımıza bakalım...

Jean'in fırtınalar yaratıyor dediği oyuncu Julie Mcbride. Daha önce ben bunla ilgili çok yazı yazdım. Müthiş bir gurd.Hem çok iyi bir oyun kurucu hemde çok skorer. Ama basketbol yaşamı sakatlıklarla boğuşmakla geçti.  Hemde öyle eften püfte değil bayağı ciddi sakatlıklar. Yani bilin ki sakatlanırsa Julia, şöööööyle temizinden bir 3 ay yok.Hani kızcağız Nesiiibe gibi boylu poslu alımlı ve de çalımlı bir''Zatı şahane''de değil ki bunada nazar değdi diyip hemen bir nazardan korunma yolları diye bir yazı yazalım.Ama bizler birer Sbk taraftarı olarak tedbiri elden bırakmayalım ve her maç öncesi güzel Allahımıza biricik ve de bir gıdımcık Julia mıza bir şey olmasın diye yalvaralım.
   Sbk yönetimi Julia'yı İkinci kaptan yapmış.Takımdaki diğer Amerikalılardan sorumlu ikinci kaptan. Türk oyuncular Nesiiibe'ye bağlı. E zate Deniz BOZ gibi asabi biride kalmayınca takımda,ortam Nesiiibe için dikensiz gül bahçesi. Yani Nesiiibe,Gaak dedimi su,guuuk dedimi ekmek.
   Sonuç olarak denilebilir ki SBK yönetimi, çok iyi bir oyuncu olmasına rağmen,yukarıda da izah edilmeye çalışıldığı gibi sürekli sakatlıklarla sorun yaşayan Julie Mcbride transfer ederek bir risk almıştır. Eğer tutarsa abat olurlar tutmazsa berbat.
  Ya bak görüyormusunuz arkadaşlar. Şöyle ağız tadıyla bir oyuncuyla ilgili ciddi bir şeyler yazalım dedik,anaaaa bide baktık ki yine geyik yapmışız . Nasıl kurtulacağız biz bu sululukdan bilmem ki. Ama olsun bu oyuncumuzla ilgili genede bir şeyler yazdık değil mi.
   Bu arada 17-19 eylül tarihleri arasında antalya kumluca'da SBK,BOTAŞ,BURHANİYE VE ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİNİN katılacağı bir turnuva yapılacakmış.Yani bu ne demek Selviiiiiin eski takımına karşı ilk defa bu turnavada oynacak. Hadi hayırlısı bakalım.   

fourseasons55

Rewenge kardeş...Jully'nin transferi takımımıza olumlu katkıları olacak desene .Anlaşılan jully cuk oturdu denilecek transfer galiba . sakatlık hepsi için geçerli inşallah birşey olmadan sezona sağlıklı bişekilde  meraba deriz.Benim düşündüğüm diğer amerikalıların durumu .öğrendiğim kadarıyla bu ayın sonuna doğru geleceklermiş.Asıl mesele işte bu.Ama yinede umutluyum zira diğer takımların wnba kökenli oyuncularıda geç gelecekler .Geç gelenlerin de en azından antrenman problemleri olmaz diye düşünüyorum. takıma uyum için çabaları yetermi  görecez..

Revenge

Alıntı yapılan: fourseasons55 - 12 Eylül 2008, 23:38:22
Rewenge kardeş...Jully'nin transferi takımımıza olumlu katkıları olacak desene .Anlaşılan jully cuk oturdu denilecek transfer galiba . sakatlık hepsi için geçerli inşallah birşey olmadan sezona sağlıklı bişekilde  meraba deriz.Benim düşündüğüm diğer amerikalıların durumu .öğrendiğim kadarıyla bu ayın sonuna doğru geleceklermiş.Asıl mesele işte bu.Ama yinede umutluyum zira diğer takımların wnba kökenli oyuncularıda geç gelecekler .Geç gelenlerin de en azından antrenman problemleri olmaz diye düşünüyorum. takıma uyum için çabaları yetermi  görecez..

Uyum yada hadi adaptasyon diyelim,hem daha havalı olsun hemde okuyan bizi bişey biliyor zannetsin.Uyum önemli bir sorun tabi.İnşanlah uyum sağlarlar. Ama takıma uyum sağlayamayan Alison Bales'in karşısında kim durabilir onuda çok merak ediyorum.Ama bence asıl problem gelecek olan amerikalıların uyumundan daha çok bizimkiler(Tabikii başta Nesiiibe)bu amerikalılara uyum sağlayabilecekler mi. Takım bunlardan oluşacak çünki.Uyum sağlayamıyacak bu dört amerikalıdan herhangi birisini bu takım, Deniz'i gönderdiği gibi rahat gönderebilecek mi? Buda ayrı bir soru tabi.
   Birde Kardeş.Rewenge değil. Revenge.

Yalnızca BİZ

işte revenge bizi aydınlattığın için teşekkür ederim....

berusa55

Alıntı

Sayı Kraliçesi sözleşme imzaladı !

Türkiye Bayanlar Basketbol 1. Lig takımlarından Samsun Basketbol Kulübü (SBK), Amerikalı oyuncu Julie Mcbride'yi renklerine bağladı.

SBK, 25 yaşındaki Amerikalı oyuncu Julie Mcbride ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Kulüp binasında düzenlenen basın toplantısına SBK Başkanı Hüseyin Tayinci, SBK Dış İlişkiler Sorumlusu Ahmet Erkan Yavuzer ve Julie Mcbride katıldı.

SBK'da oynayacak olmaktan dolayı memnun olduğunu belirten Mcbride, "Çok ciddi sakatlık döneminden sonra SBK bana sahip çıktı. Öncelikle kendilerine çok teşekkür etmek istiyorum. Samsun'da faydalı olacağıma dair söz veriyorum. Samsun'u da çok sevdim. Sezon başlayacağı için de çok heyecanlıyım" dedi.

Teknik heyetin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda Mcbride'yi takıma kattıkları için mutlu olduklarını söyleyen SBK Başkanı Hüseyin Tayinci, Mcbride'nin gard bölgesinde takıma katkı sağlayacağını inandığını söyledi.

2006-2007 sezonunda Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde sayı kraliçesi olan Mcbride, konuşmaların ardından sözleşme imzaladı.(iha)

Kaynak: http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=4604

celebi