"Samsun Basket Kulübü 2008/09" Başlığı Protesto Nedeni İle Kilitlidir!

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Mayıs 2008, 16:19:00

« önceki - sonraki »

Revenge

02 Eylül 2008, 20:23:50 #210 Son düzenlenme: 02 Eylül 2008, 22:50:35 berusa55
AlıntıMANŞET GAZETESİNDEN
SBK'da iç hesaplaşmadaki 'kaosu' Deniz Boz, bozdu.. Disiplinsiz davranışlarda bulunduğu gerekçesiyle takımla bağları koparıldığı öne sürülen ancak SBK'nın kabul etmediği tartışma, basın bürolarına gönderilen faksla ortaya çıktı

Bundan 5 gün önce, geçtiğimiz sezon takımın 1. Lig'e çıkmasında büyük pay sahibi olan Deniz Boz'la, antrenör Cantuğ Keskindemir arasında gerginlik meydana geldiği haberini almamız üzerine Kırmızı-Beyazlı yönetim kurulu ve teknik heyete "Böyle bir durum söz konusu mu?' sorusunu sorduk. Yönetim kurulu böyle bir şeyden haberleri olmadığını dile getirerek olumsuzluğun söz konusu olmadığını, antrenör Cantuğ Keskindemir ise, "Böyle bir olay olsa Deniz bizimle beraber burada (İstanbul'da) olmazdı. Yok öyle bir şey" diyerek yanıt vermişti. SBK'nın samimiyetine dayanaraktan o gün bu haberi yayınlamadık, Cumartesi günü basın bürolarına yapılan yazılı bildirgeyle bu nedenlerden dolayı Denizle, bağların koptuğunu öğrendik.

'SBK YÖNETİMİNE
TEŞEKKÜR EDİYORUM'

Öncelikle SBK yöneticilerinin yaşanan bu durumu kabul etmedi. Ancak, Deniz'le arasında bir tartışma meydana geldiği söylenilen Keskindemir'in Kırmızı-Beyazlı yönetim kuruluna "Ya Deniz, ya ben" diyerek rest çektiği gelen duyumlar arasında yerini aldı. Ardından bu durumu masaya yatıran yönetimin, gelişen olaylar sonrası basın bürolarına çektikleri yazılı bildirgeyle tecrübeli oyuncuyu 'disiplinsiz davranışlarda bulundu' gerekçesiyle kulüple ilişkisinin kesildiğini açıkladılar. Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Deniz, ayağının kaydırıldığını iddia etti. Tecrübeli oyuncu, " Kimseye bir zararım olmadı. Beni takımda istemediler ve bunuda başardılar. Sonra da basına beni suçlu göstererek işin içinden çıktılar. Yaptıklarından dolayı SBK yönetimine teşekkür ediyorum" dedi.

'BU TAKIM LİGDE
BAŞARILI OLMAZ'

Samsun Basketbol Kulübü'nden konu ile ilgili geniş çaplı bir açıklama yapılmazken, Deniz'in sadece 'disiplinsiz' davranışlarda bulunduğu gerekçesiyle takımla bir ilişkisinin kalmadığı bildirildi. Gelişen bu olayların ardında farklı durumların söz konusu olduğu öğrenildi. Sorduğumuz sorular üzerine ne olduğuna halen anlam veremediğine dikkat çeken Deniz Boz, "Bu takıma lige çıkmasında büyük emeğim geçti. Her aile içerisinde olduğu gibi bir takım içerisinde de ufak pürüzler olabilir. Ancak aileyle veya takımla ilişki kopacak kadar olmaz. Benim bu kulüpte kimseye saygısızlığım olmadı. Terbiyesizlik derecesine varacak kadar da bir harekette bulunmadım. Şu kulüpte herkese sorun kimseye bir saygısızlığım oldu mu diye. Ayağımı kaydırmaya çalıştılar, bunu da başardılar. Gördüğünüz gibi yerime hemen başkanı getirdiler. Böyle bir takım ligde başarılı olamaz" dedi.

Ömürcan EKİNCİ

Manşet Gazetesi

Bundan önce gazete sayfalarına yansıyan haberleri hatırlayalım bakalım.
Ne diyordu Başta Cantuğ Keskindemir ve ona biat etmiş oyuncular.:Çalışmalar mükemmel gidiyor. Bir uyum içiresindeyiz ki sormayın. Biz bir aileyiz. arkadaşlık mükemmel. İyi ki bu takıma gelmişiz. birbirimizi çok seviyoruz.
  Sonra bugün ki haber: Ne diyor deniz boz.''Benim bu kulüpte kimseye saygısızlığım olmadı. Terbiyesizlik derecesine varacak kadar da bir harekette bulunmadım. Şu kulüpte herkese sorun kimseye bir saygısızlığım oldu mu diye. AYAĞIMI KAYDIRMAYA ÇALIŞTILAR, bunu da başardılar. Gördüğünüz gibi yerime hemen başkasını getirdiler. Böyle bir takım ligde başarılı olamaz"
   Habere göre Cantuğ Hoca ya ben GİDERİM ya deniz demiş. Ya hocam artık sbk 1. ligde sende 1. lig hocasısın. Hocam allahaşkına ya artık şu ya ben ya şu, ya ben ya o ,ya ben ya bu,muhabetti bitsin artık. Bu kaçıncı hocam ya. Sen zannediyormusun ki bu hep böyle gider. bir başarızılık durumunda bu yönetim hep bir ağızdan bağırır bilesin: SEN CANTUĞ HOCA SEN.

Pergani 55

SBK'ya başarılar diliyoruz bizleri gururlandıracaklarına inanıyorum. keşke erkeklerde de takımımız olsa. Samsunda erkek basketbol kulübü var mı arkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirim

Revenge

02 Eylül 2008, 23:07:38 #212 Son düzenlenme: 02 Eylül 2008, 23:32:20 berusa55
Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 02 Eylül 2008, 18:44:37
Revenge takım son çalışmaları nasıl?

Transfer dönemi kapanmış. Transferlerimiz oldu mu hiç?

En son Deniz Boz'u gönderip yerine Özlem PİROĞLU'nu aldılar.Daha öncekileri sen biliyorsun zaten.Çalışmaların nasıl gittiği ise... okuyabilirsin üstteki haberi..

fourseasons55

İlk defa merakımdan yazıyorum .Yazılanları ilgiyle okuyorum.Merak ettiğim konu bu kadar altyapısı olan ve ( tabiki araştırdığınızı sanıyorum) basketbolu ve camiayı tanıyan bir seyircinin bilgisine hayret ediyorum . Aslında sizin gibilerin böyle köşelerde yazmak yerine bu işlerin içinde olmasını isterdim.Gazeteleri takip ediyorum ama sizin yazdıklarınızla hiç ilgisi yok .Çok sıcak haberleri sanırım hep sizden duyacam .Ve ısrarla sizin yazılarınızı takip edecem .Deniz konusunda bir küçük yorum yapıyım iyi bir oyuncu olabilir ama savunma yapmayı sevmiyen bir oyuncu asla yararlı olamaz diyorum.Ayrıca Hanifede aynı işi yapabilir diye düşünüyorum.

Yalnızca BİZ

Alıntı yapılan: Pergani 55 - 02 Eylül 2008, 22:27:49
SBK'ya başarılar diliyoruz bizleri gururlandıracaklarına inanıyorum. keşke erkeklerde de takımımız olsa. Samsunda erkek basketbol kulübü var mı arkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirim

Maalesef yıllar önce parasızlıktan kapandı...

samet

Revenge

03 Eylül 2008, 20:10:19 #216 Son düzenlenme: 03 Eylül 2008, 20:21:35 berusa55
Samet'in sorusuna cevap verlim... Lig 18 Ekim'de başlıyor.

jean

ligin baslamasina daha cok var bu kadar niye gec basliyor anlamadim sanirim takimlarin az olmasindan

HaSaNCaN

takımlar niye az anlamıyorum gelişmesi lazım basketbolun.

jean

futbolda 1.lige cikinca federasyon para veriyor basketbolda ise takimlar katilim payi veriyor bizim erkek basketbol subemiz de o yuzden kapandi

Revenge

04 Eylül 2008, 01:22:22 #220 Son düzenlenme: 04 Eylül 2008, 07:18:46 Revenge
  EY GÜZEL ALLAHIM;
Şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine
- Sen SBK ya güç,kuvvet ver yarabbim. Verki allahım ligin tozunu atalım.
- Alahım,sen Nesiiibe denilen,özene bezene yarattığın kulunu kibirden,küçük dağları ben yarattım havalarından,hep ben yine ben bidaha ben bencilliğinden kurtar yarabbi. Her daim elini sıcak tutup her attığını sokmayı nasip eyle yarabbi.
     Ey Güzel Allah'ım hiddetinden çok şefkatin titretiyor dizlerimi.
  - Benim güzel allahım. 2.01 METRE BOYUNDA,102 kilo ağırlığında bir kızın bizim takımımızda oynamasını bize nasip ettin. Sana şükürler olsun yarabbi. Sen ona rakip takımları bir tank gibi ezip geçmeyi bahşeyle yarabbi.
  - Ey Güzel Alahım. Sen Pelin İNCEL kulunu daha ağırbaşlı daha sakin eyle yarabbi.
   - Sen bu takımın muhterem hocasını,kendisine yapılan eleştirilere karşı daha hoşgörülü daha toleranslı daha sağduyulu kıl yarabbi.
   -Ağır bir yükün altına giren sayın yöneticilerimize hayırlı kazançlar nasip eyle yarabbi.
   - Ey güzel allahım .Senin hikmetinden de kudretinden de sual olunmaz. Sen ki 2 metrelik kulunla,1.65 kulunu aynı topun peşinden koşturuyorsun. Sen julia Mcbride kulunu kazalardan belalardan ve sakatlıklardan koru yarabbi.
    -Benim güzel Allah'ım. Bu takımın buralara gelmesinde emeği geçen, fakat şu an aramızda olmayan oyuncularımız  Belgin'inden Ülkü'süne.Tuğçe'sinden Tuğba'sına,Selvin'inden Latasha'sına, Deniz'inden Mürüvvet'ine kadar ne kadar oyuncu gelip geçmişse,hepsine hayırlı bir ömür sürmeyi nasip eyle yarabbi.
-Ey Güzel Allahım. Sen Revenge denilen bu aciz kuluna,sezon sonuna kadar bu forumdan atılmayıp yazmayı nasip eyle yarabbi.Kendisine açık açık hakaret edenlere karşıda,sen buralarda harcanıyorsun diye ince ince alay edenlere karşıda sabırlı ve hoşgörülü olmayı nasip eyle yarabbi.
                   A M İ N

Yalnızca BİZ

04 Eylül 2008, 17:18:12 #221 Son düzenlenme: 04 Eylül 2008, 19:27:57 berusa55
Amiiiin....

fourseasons55

Bu güzel dileklerinin içten ve samimi olduğundan (!!) emin olmıyanları gaflet uykusundan uyandırmayı da ihmal etme yarabbim.Taze haberlerini bekliyoruz yokmu yeni gelişmeler Revenge  kardeş  hadi artık  patlat bi bomba ..

Yalnızca BİZ

Açılış karşılaşması ne zaman revenge vardır bir haberin?

Revenge

06 Eylül 2008, 00:28:54 #224 Son düzenlenme: 06 Eylül 2008, 01:22:54 Revenge
Alıntı yapılan: fourseasons55 - 05 Eylül 2008, 21:15:52
Bu güzel dileklerinin içten ve samimi olduğundan (!!) emin olmıyanları gaflet uykusundan uyandırmayı da ihmal etme yarabbim.Taze haberlerini bekliyoruz yokmu yeni gelişmeler Revenge  kardeş  hadi artık  patlat bi bomba ..

Katılıyorum sana değerli kardeşim. Madem ki dualarla başladık,hadi devam edelim. Yukarıda yaptığım duada eğer samimi değilsem beni, eğer samimiysem de değilsin diyenleri sen KAHRET yarabbi.
    Yarabbi sen beni alay ediyorum kafa buluyorum zannederken,alay edilenlerden ve kafa bulunan zavallılardan eyleme yarabbi.
Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 05 Eylül 2008, 22:30:14
Açılış karşılaşması ne zaman revenge vardır bir haberin?

Lig 18 Ekim'de başlıyor diye biliyorum.

Artık galiba tükendim. Her ne kadar farklı farklı tarzlarla yazmaya çalışsamda kendimi tekrar etmeye başladım. e haliyle dışardan biri olarak konu sıkıntısıda çekiyorum. Bir süre Nesiiibe üzerinden yazılar yazmaya çalışsamda o da bi yere kadar. Sonrası kabak tadı veriyor. Selvin burdayken öylemiydi yaa. Galiba onu özlüyorum.Şimdi burada bu takımda olsa bin tane yazacak konu çıkardı.Burhaniye'nin de böyle güzel bir forum sitesi var mı acaba oralara mı takılsam ne yapsam. Geçen yıl selvin yetmiyormuş gibi birde evlere şenlik bir Tuğba'mız vardı.Her biri ayrı ayrı yazı konularıydı.Bu yıl aynı şeyi Nesiiibe ve İlkay'la yapabilirmiyiz diye düşündük olmadı. E zaten İlkay görebildiğim kadarıyla ne kadar iyi niyetle ve art niyetsiz yazarsak yazalım bu tür magazinel yazılara konu olamayacak kadar hanım hanımcık bir kız.Kimseye hakaret etmedik,kimseye küfretmedik birazcık ironik birazcık da eğlenceli yazılar yazalım dedik ama artık yazdıklarımız bizi de eğlendirmiyor. Selvin'siz ve Tuğba'sız bu kadar oluyor işte.
   Bizden yeni bombalar bekleyenler patlatırsalar bombaları,bizde bu bombaların çıkardığı sese,yaptığı etkiye göre kendi yorumumuzu katarız bundan sonra.