"Samsun Basket Kulübü 2008/09" Başlığı Protesto Nedeni İle Kilitlidir!

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Mayıs 2008, 16:19:00

« önceki - sonraki »

cembaba

Alıntı yapılan: Bales55 - 27 Ağustos 2008, 09:09:08
peki sen Denizi sevmiyorsun. Peki takımda bir problemi varmı önemli olan takımda sevilip sevilmediği tabii sevilmeseydi bu sene SBK da tutmazlardı.Bakıyoruz ki takımda tutuluyor, Revenge bu konuda sen mallesef yanılıyorsun.

Unutmadan  SBK istanbulda  Fenerbahçe ile oynadığı hazırlık maçında 4 sayı farkla yenildi.Ama yeni oluşturulmuş bir takım olan sbk nın ligde kendi sahasında fenerbahçeyi devirecek güçte olduğunu görmüş olduk.

aynen katılıyorum.. hatta samsunumuz, bence ılk macta galatasaray ı yenıp baslayacaktır maclara ben guvenıyorum :)

jean

bales55 peki fb tv veriyormu bu tur maclari belki haberimiz olmadan vermistir

Bales55

fb tv canlı olarak bu maçları yayınlayacağını sanmam ama kesinlikle band dan verecektir. tabii yenilirse macın kısa bir özetini geçer.ne olacak daha fazla rezil olmuş hallerini dünyaya göstermek istemezler.

CurvaSudSamsunspor

gs maçında orayı saraylılara dar edeceğiz allahın izni ile

Yalnızca BİZ

27 Ağustos 2008, 23:35:31 #199 Son düzenlenme: 27 Ağustos 2008, 23:45:40 berusa55
Her daim Samsunspor

Her daim Samsun Basketbol Kulübü

berusa55

AlıntıSBK iyi yolda
Samsun Basketbol Kulübü (SBK) Basın Sözcüsü Ersin Yılmaz, Fenerbahçe ile yapılan ve 76-72 kaybedilen hazırlık maçında oyuncularının kora kor mücadele ettiklerini ve ilerisi için umut verdiklerini söyledi.Yeni sezon hazırlıklarını Polenezköy Legend Hotel´de sürdüren SBK, kampın ikinci gününde oynadığı özel maçta geçen yılın 3 kupalı şampiyonu Fenerbahçe´ye 76-72 yenilmesine rağmen, oynadığı oyun ve gösterdiği mücadeleyle lige renk katacağının sinyallerini verdi. İki takımında yabancı oyuncularının yer almadığı maça Deniz, Pelin, Burcu, İlkay ve Gamze ilk beşiyle başlayan ekibimiz 1. periyodu 24-21, ilk devreyi de 46-32 yenik kapattı.

SAVUNMADA BAŞARILIYDIK
İkinci yarıya hızlı başlayan SBK, Burcu, Pelin ve Nihan´ın sayılarıyla farkı kapattı ve bu periyotta rakibine 23-17´lik üstünlük sağlayarak maçın son 10 dakikasına 63-55 geride girdi. Müsabakanın son periyotunda da rakibiyle başa baş mücadele eden SBK, bu periyotta savunma direncini daha da yükseltti ve rakibinin ancak 13 sayı atmasına izin verdi. Savunmadaki başarısını hücuma yansıtamayan SBK, 17 sayı atınca müsabakadan 76-72 mağlup ayrıldı.

Kaynak: http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=16472

Bu sonuç gösteriyor ki SBK, bu sene bu ligde ben de varım diyecek...

berusa55

Alıntı

Basketbol Bayan Birinci Ligi´nde mücadele edecek olan Samsun Basketbol Kulübü (SBK), hazırlıklarını sürdürüyor. Özel bir turnuvaya katılmak için İstanbul´da bulunan SBK, ikinci maçını dün oynadı. İlk maçında Fenerbahçe´ye 76-72 mağlup olan temsilcimiz, ikinci karşılaşmasında İstanbul Üniversitesi´ni 66-62 mağlup etti. Oyuncularının ortaya koyduğu performanstan memnun olan Antrenör Cantuğ Keskindemir, "Hedefimiz bizleri destekleyenlere iyi bir takım izletmek. Bu amaç doğrultusunda büyük bir istekle çalışıyoruz" dedi.

Kaynak: http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=16500

Bravo Sbk...Hep böyle devam edersiniz inşallah...

Yalnızca BİZ

29 Ağustos 2008, 17:56:16 #202 Son düzenlenme: 29 Ağustos 2008, 23:46:51 berusa55
Takımın çalışmalarının iyi gittiğini düşünüyorum...

Revenge

30 Ağustos 2008, 01:31:20 #203 Son düzenlenme: 30 Ağustos 2008, 01:49:09 berusa55
    SBK'nın İstanbulda, Ligin en iyi 3 takımından biri,geçen yılın şampiyonu Fenerbahçe ile başabaş mücadele etmesi ve sadece dört sayı farkla yenilmesi, ardından geçen yıl birinci ligde oynayan İstanbul Üniversitesi'ni bu sefer 4 sayı farkla yenmesi,benim geleceğe dair umutlarımı iyice yeşertti. Demek ki iyi bir hazırlık devresi geçirmişler.Yabancı oyuncuların katılımıyla daha da güçlenecek bir SBK, BİZE BURADA ÇOK KEYİFLİ MAÇLAR seyrettireceğe benziyor. Sıkı bir Sbk taraftarı olarak buda beni çok mutlu ediyor.
    Geçen sezonun sonunda Selvin takımdan ayrıldığında çok üzülmüştüm. Çünkü Selvin benim için çok şey demekti. Bir kere, değişik usluplarla yazılacak değişik değişik yazı konusuydu. Konu yönünden hiç sıkıntı çekmedim o dönem. Sürekli selvin hep selvin muhabbeti oldu. Eleştirir gibi görünürken inceden inceden hep övdüm onu aslında. İnsan sevdiğini yerden yere vurur misalı,sövgü kılıfı altında hep övgü vardı o yazılarda.. Kimse anlamadı bunu. İşin garibi Selvin de anlamadı, anlayamadı. Tuttu bu sitede benle polemiğe girdi. Onlarca yazı yazdı burada selvin. Kendisini eleştirdiği zannettiği adama ağzının payını vermek için.
    Şimdi aynı şeyler Nesiiibe için oluyor. Siteye üye olurken e-mail adresimi gizleme gereği duymadığından,mail adresime mesaj atıyorlar. Bu kadar çok eleştirme önce bir maçlar başlasın nasıl bir oyuncu görelim diyorlar.Bende onlara hep aynı şeyi söylüyorum: Dikkatli okuyunuz.Nesiiibe eleştirilmiyor. övülüyor.
    İnsan bu kadar çok yazı yazınca bazen çuvallıyor tabi. Benim Pelin İNCEL ile ilgili yazıda çuvalladığım gibi.Çok entelektüel bir görünümü olduğunu söylemiş,işi iyice abartarak Pelin SBK'nın Elif ŞAFAK'ıdır demiştik. Yazdığım hiç bir yazıyı sonradan silmeye kıyamam. Ama o yazıyı hiç yazılmamış sayıyorum. Sizde öyle yapın efendim.

eLLis

SBK çok güzel sonuçlar alıyor bana göre ligdede fırtına estirirler umarım lig geç başlıyor en azından ğs maçına gelmek isterdim neyse sizlerden foto bekliyoruz.

Revenge

Ve sonunda Deniz gitti. SBK yönetimi Deniz BOZ ile yolları ayırdı. Aksiydi,inatcıydı.dediğim dedik biriydi Deniz belki ama iyi bir Guar'dı. Böyle olacağı belliydi aslında. Ama benim anlayamadığım bu oyuncu geçen yılda buradaydı. Huyu suyu belliydi. Madem ki gönderecektiniz niye sezon sonunda göndermediniz.
  Deniz'i gönderen SBK yönetimi onun yerine Geçen yıl tarsus'da oynayan Özlem şencan PİROĞLU İLE ANLAŞTI.Kesinlikle Deniz'in yerini dolduracak bir oyuncu değil. Tamam anladık ve biliyoruz. Guard olarak Birsel'i alamazsınız,Işıl'ı alamazsınız,Nilay'ı da alamazsınız.E be kardeşim Oya SALTER'İ ALSAYDINIZ BARİ. Oya geçen yıl Tarsus'un birinci Guard oyuncusuydu. Sizin bu aldığınız Özlem ise onun yedeğiydi.
   İlkay MAŞA, GAMZE TÜRKOĞLU,şimdide Özlem PİROĞLU. Anlaşılan Cantuğ Hoca geçen yılki Tarsus yenilgilerinden çok etkilenmiş.
    Hani diyorsanız ki Revenge sence bu değişiklik nasıl, iyi oldumu diye. Bence hiç iyi olmadı. Dua edelim de Julia Mcbride sakatlanmasın. Eğer sakatlanır da uzun süreli ayrılıklar yaşanırsa,Cansu henüz 1 ligin stresini ve ağırlığını taşıyamaz. Yeni alınan oyuncuda zaten vasat.Benim en güclü mevkimiz dediğim guard pozisyonu riskli bir hal almıştır arkadaşlar.

Yalnızca BİZ

Deniz bana hiç sempati gelmiyordu salonda. Güzel işler yaptığı oluyordu. SBK için hayırlı olsun demekten birşey demek gelmiyor içimden. Her işte hayır vardır diyorum...

Bales55

30 Ağustos 2008, 23:02:57 #207 Son düzenlenme: 30 Ağustos 2008, 23:37:29 berusa55
peki sen Denizi sevmiyorsun. Peki takımda bir problemi varmı önemli olan takımda sevilip sevilmediği tabii sevilmeseydi bu sene SBK da tutmazlardı.Bakıyoruz ki takımda tutuluyor, Revenge bu konuda sen mallesef yanılıyorsun.

Revenge senin konumun nedir menejermisin bu kulübte ya her konu da hakklı çıkıyorsun.Deniz de gitti. sevemedim sevemedim.....  dedin sonra bir bağlama yazıyla bitirdin '' BİZ SENİ BÖYLEDE SEVİYORUZ''

Kardeş bir tahmin et bakalım takım iyi gitmezse.. en son fatura kime kesilir daha oyuncuda kalmadı haberin olsun sen bişeyler biliyorsun. Biz tarftarlarla bir paylaşsan diyorum.yani kimler gider kimler gelir...

Revenge

30 Ağustos 2008, 23:51:12 #208 Son düzenlenme: 31 Ağustos 2008, 00:43:13 berusa55
Bales 55,Kardeş.
   Ben artık sen bu klübün içindemisin,dışındamasın,şumusun bumusun muhabbetinden sıkıldım.Ben bu klübün ne içinde,ne dışında,ne ortasında,ne sağında,ne solunda,ne yanında değilim. Traftar olmak dışında hiçbir ilgimve bilgim yok.
   Söylediklerin çıkıyor diyorsun. Bu özel bir takım bilgilere sahip olmaktan kaynaklanan bir şey değil ki. İşin sırrı,iyi gözlemleyip iyi sallayabilmekte.
    Deniz konusuna gelince. O bahsettiğin yazı,bu sitede yazdığım elli üç yazının en güzeli. Orada, Demekki aptala(abdal değil) malum olurmuş misali kızın gideceğini anlamışız ki, Tamam kız  aksidir,oyunbozandır,uyumsuzdur falan ama iyi basketcidir idare edin demek istedik ama olmadı.Hadi gönderdiniz bu sizin tasarrufunuz amenna...ama kardeşim bari ondan daha iyisini alsaydınız. E alamayacaktınız niye gönderdiniz.Gönderecektiniz niye bu güne kadar beklediniz.
    Takım başarısız olursa fatura kime kesilir. Dünyanın her yerinde ve de her profosyenel takımda,istenilen transferler yapılır fakat takım yine de başarısız olursa yönetim faturayı tek bir kişiye çıkarır. Bunu da herkes bilir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Madem ki Deniz gitti,artık yok. Onu Orhan Veli'nin güzel bir şiiri ile uğurlayalım.

Bakakalırım giden geminin ardından;
  Atamam kendimi denize, dünya güzel;
  Serde erkeklik var, ağlayamam

Y O L U N  A Ç I K  O L S U N  K A R D E Ş

Yalnızca BİZ

02 Eylül 2008, 18:44:37 #209 Son düzenlenme: 02 Eylül 2008, 18:46:15 Yalnýzca BÝZ
Revenge takım son çalışmaları nasıl?

Transfer dönemi kapanmış. Transferlerimiz oldu mu hiç?