"Samsun Basket Kulübü 2008/09" Başlığı Protesto Nedeni İle Kilitlidir!

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Mayıs 2008, 16:19:00

« önceki - sonraki »

Yalnızca BİZ

TBF resmi sitesinde 18 ekim yazıyor ligin başlamasına. o zaman kadar takım hazır olur dii mii? transferlerde yapılmış olur.

Revenge

Alıntı yapılan: jean - 25 Ağustos 2008, 00:51:15
yav 4 tane amerikali diyorlar ne oldu hicbir yerde yoklar

Bir kere bir yanlışı düzeltelim jean. Dört tane amerikalı değil üç tane amerikalı. Birisi Nijeryalı. Onlar başkanın açıklamasına göre İstanbul kampında(Takım şu an İstanbul'da. Yarın Fenerbahçe ile hazırlık maçı oynayacaklar. Ardından yine İstanbul Üniversitesi ile bir maç daha yapacaklar) takıma katılacaklar.Transferleri yapıldı rahat ol sen.

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 25 Ağustos 2008, 18:23:30
TBF resmi sitesinde 18 ekim yazıyor ligin başlamasına. o zaman kadar takım hazır olur dii mii? transferlerde yapılmış olur.

Dediğim gibi yabancı transferler tamam. Eylül ayında Antalya Kemer'de Botaş.Arı koleji ve Ceyhan Belediyesinin katılacağı bir turnuvaya katılacaklar.

jean

Yalnızca BİZ

sırf SAMSUNSPOR için Dsmart aldım. SBK'nin maçlarını da seyrederiz artık

Revenge

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 26 Ağustos 2008, 00:05:16
sırf SAMSUNSPOR için Dsmart aldım. SBK'nin maçlarını da seyrederiz artık

Pazertesi günleri bize de maçı yorumlarsın artık.

Revenge

Basketbol konusundaki bilgimin sınırlarının oldukca dar olduğunu hatırlatarak teknik sayılabilecek bir iki şey yazmak istiyorum. Bunu hatırlatarak başladım,çünkü basketbol konuşmakve de yazmak oyuncularla ilgili geyik yapmaya benzemiyor.
  Eğer bayan basketbolu içim oldukca uzun sayılabilecek iki metrenin üzerinde üstelikde kalın bir pivot transfer etmişseniz oyunu bu oyuncunun üzerine kurmak ve onun üzerinden oynamaya mecbursunuz. Sbk'nın belkide en kuvvetli olduğu mevkisi Guard pozisyonu. Julia Mcbride gibi sakatlanmadığı takdirde oyunu çok iyi okuyan çok seri ve akıllı bir oyun kurucu var. Üstelik de çok SKORER. Ben Mcbride'in 15 sayı ortalamasının aşağısına düşeceğini tahmin etmiyorum. Sonra Deniz BOZ... Üstelik kız bu sene gülüyorda. Kankisinden ayrılmış olması onu pek etkilememişe benziyor(Ya ne garip sadece bu kız hakkında yazı yazarken, hani olmazya olurda bir gün kendisi hakkında yazdıklarımı okur diye,yazarken ellerim titriyor. Galiba ben bu kızdan tırsıyorum.) Deniz Boz bazen hiç olmadık işler yapmasına rağmen(Zoru başarıp,kolayda şaşırmak gibi)İyi bir guarda hemde çok iyi bir guard. Ve Cansu ARSLAN.Ben Cansu'dan çok umutluyum. Hep yazıyorum gene yazayım. O geleceğin Işıl'ı. Bu yıl oynama şansı az görülüyor. Ancak Cantuğ Hoca Risk alıp ona daha fazla süre verirse,doğmakta olan bir yıldızı iyice parlatır.
   Teknik şeylerden pek anlamam. Benim anladığım, bu saydığım yetenekli Guardlar içerde Alison Bales'e topu indirecekler o da boyunun avantajını kullanarak basketi yapacak. Oyun içerde sıkıştığında da julia ile İlkay ile Nesiiibe ile dış şutlara yönelecekler.
   ÜFFFF BE insanın pekde anlamadığı bir konuda ahkam kesmesi ne de zormuş.Ben en iyisi bundan sonra aslıma döneyim ve bol Nesiiibe'li yazılar yazayım.Çünkü öbür türlüsü benim yiyeceğim herze değil.

Yalnızca BİZ

Alıntı yapılan: Revenge - 26 Ağustos 2008, 00:06:53
Pazertesi günleri bize de maçı yorumlarsın artık.

buyur gel bana revenge beraber seyreder, berbaer yorum yapar ve de beraber foruma yorum yazarız. olur mu senin için uygun?

Revenge

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 26 Ağustos 2008, 02:07:19

buyur gel bana revenge beraber seyreder, berbaer yorum yapar ve de beraber foruma yorum yazarız. olur mu senin için uygun?

sağolasın kardeşim. Televizyonda değil ama kapalıda sbk yı birlikde seyredeceğiz inşallah.

Yalnızca BİZ

Alıntı yapılan: kaan - 26 Ağustos 2008, 20:54:21
Yaşardoğunun kapasitesi kaç bin arkadaşlar.

çok az kapasitesi var...

kaan

hmmm samsunun büyük bi salona ihtiyacı var bence

eLLis

Yzy 9 bin kişilik salon yapacağını yaşar doğuyu yıkacağını söylemişti ama ne zaman yapar bilmiyorum.

jean

9 bin kisilik spor salonunu 9 bin sene sonra biz ahiretteyken diger vatandaslarimiz ziyaret eder anca 500 bin dolar erkek basket takiman para verip lige katilmasini saglamayan zihniyet nasil olurda 9 bin kislik yer yapma istegind ebulunur anlamiyorum

AntZ

Alıntı yapılan: jean - 26 Ağustos 2008, 23:57:55
9 bin kisilik spor salonunu 9 bin sene sonra biz ahiretteyken diger vatandaslarimiz ziyaret eder anca 500 bin dolar erkek basket takiman para verip lige katilmasini saglamayan zihniyet nasil olurda 9 bin kislik yer yapma istegind ebulunur anlamiyorum

Ah şu seçimler yokmu YZY a bile salon sözü verdiriyor :) Biraz daha yaklaşsın o zaman görün siz masraftan kaçmaz Samsunspor a deplasmanlar için belediye otobüsü bile tahsis eder  :-[

Revenge

Hep diyoruz ya bu kardeşimiz hakkında,klavye tıklatmaya korkuyoruz diye. Ama gelin görün ki korkunun ecele faydası yok. Yazmak lazım.Yazabilmemiz için de Deniz'in gülen bir fotoğrafını koyduk yukarıya.
   Bu satırların yazarı geçen yıl Deniz'i hiç sevmedi. Deniz çok agresifdi..... sevmedi..
   Deniz'in kimseye eyvallahı yoktu....      sevmedi
   Deniz hep kendi bildiğini okurdu......     sevmedi
   Deniz Tuğba'nın kankasıydı geçen yıl... sevmedi
   Deniz gittiği düğün evini beş dakikada caneze evine çevirirdi......sevmedi.
   Deniz'den korktu sevmedi,soğuk buldu......sevmedi
   Belkide en önemlisi biraz onda kendini gördü.....sevmedi.
   Velhasılı kelam Deniz' i sevmedi.
   Ama bu yıl çok tuhaf bir şekilde Deniz'in aslında göründüğü gibi biri olamayacağını düşündü. Çünkü Deniz gülüyordu...gülebiliyordu. Hala dik başlıydı belki, belki hala dediğim dedik çaldığım düdük diyordu,belki hala , o karadeniz kiyafetlerini giyerek gülünç duruma düşmektense uyumsuz olmayı tercih ediyordu ama,Deniz böyleydi...değişemezdi.
   Desek ki kardeş;Birazcık daha uyum. birazcık daha sukunet,azıcık sağduyu,azıcık da yumuşak başlılık.... E olmaz ki o zaman Deniz....BİZ SENİ BÖYLEDE SEVİYORUZ KARDEŞ....

Bales55

peki sen Denizi sevmiyorsun. Peki takımda bir problemi varmı önemli olan takımda sevilip sevilmediği tabii sevilmeseydi bu sene SBK da tutmazlardı.Bakıyoruz ki takımda tutuluyor, Revenge bu konuda sen mallesef yanılıyorsun.

Unutmadan  SBK istanbulda  Fenerbahçe ile oynadığı hazırlık maçında 4 sayı farkla yenildi.Ama yeni oluşturulmuş bir takım olan sbk nın ligde kendi sahasında fenerbahçeyi devirecek güçte olduğunu görmüş olduk.