"Samsun Basket Kulübü 2008/09" Başlığı Protesto Nedeni İle Kilitlidir!

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Mayıs 2008, 16:19:00

« önceki - sonraki »

Revenge

19 Ağustos 2008, 00:19:32 #150 Son düzenlenme: 19 Ağustos 2008, 00:45:06 Revenge

SBK'nın basın sözcüsüne buradan o kadar çağrı yaptık,takımla ilgili bizi bilgilendir hocam diye ama o bu çağrımızı duymadı bile. İş yine başa düştü. Efendim yukarıda görmüş olduğunuz oyuncu SBK'nın anlaştığı iddia edilen Erlana LARKİNS. Tam adı Erlana La'Nay Larkins.WNBA takımlarından Newyork Liberty'de 18 maç oynamış.1986 doğumlu. 1.85 boyunda ve 95.3 kg.Adının telafuzu ÖRLİNA LORKİNS. WNBA'de ik senesiymiş. Oynadığı 18 maçdaki istatistikleri :3.8 sayı,2,4 Ribaund.  Oyunu biraz Latasha'yı andırıyor. Ama iyi oyuncuya benziyor.Bu böyle.
Diğer transfer Adeola Waju ise tanıdık bir isim .Daha önce Türkiyede Burhaniye Belediyesinde ve Ceyhan Belediyesinde oynamış.(Nesiiibe sen tanıyorsuındur bunu. Nasıl iyi oyuncumu?)26 yaşında ve 1.91 boyunda.Özellikle Ribaundlarda çok iyi.

Bir yazımızda,hedefimizi SBK'nın imzalı formasını elde etmek olarak koyduk ya, vaay efendim senmisin forma isteyen. Yazımı okuyan yakın çevremde ki arkadaşlarım demediğini bırakmadılar. Takıma bu kadar sallarken utanmamışmıyım forma istemeye.Dilenciymişim ben. Hem SBK, takımdan dışından o formayı ancak kime veriyormuş, büyük adamlara. Mesela dedim,Fatih ÖZTÜRK dediler. Kim o dedim,Ulan hem cahilsin ,hem dilencisin dediler. Milletvekiliymiş meğerse. Yav kardeşim ben forma istemedim.Oyuncular ne der buna diye bir yazı yazabilmek için öyle dedim, bu bir kurguydu dedimsede anlatamadım. Hem dilenci oldum hem cahil.Ayrıca hem cahil hem dilenci olduğum kadar akılsızmışım da. Şimdi SBK hakkında iyi yazsam aldı formayı o yüzden böyle yazdı diyeceklermiş. Yok eleştirirsem ,vermedi ya SBK buna forma o yüzden böyle yazıyor diyeceklermiş.Yok deve anasını satayım. Sanki yazdıklarımı benden başka okuyan varda bunları diyecekler.
      Birde Basketbol Foruma kendim yazıp kendim okumaktan sıkıldım. Arkadaşlar sizlerde bir şeyler yazsanıza

ÇaÇa

Alıntı yapılan: Revenge - 19 Ağustos 2008, 00:19:32

SBK'nın basın sözcüsüne buradan o kadar çağrı yaptık,takımla ilgili bizi bilgilendir hocam diye ama o bu çağrımızı duymadı bile. İş yine başa düştü. Efendim yukarıda görmüş olduğunuz oyuncu SBK'nın anlaştığı iddia edilen Erlana LARKİNS. Tam adı Erlana La'Nay Larkins.WNBA takımlarından Newyork Liberty'de 18 maç oynamış.1986 doğumlu. 1.85 boyunda ve 95.3 kg.Adının telafuzu ÖRLİNA LORKİNS. WNBA'de ik senesiymiş. Oynadığı 18 maçdaki istatistikleri :3.8 sayı,2,4 Ribaund.  Oyunu biraz Latasha'yı andırıyor. Ama iyi oyuncuya benziyor.Bu böyle.
Diğer transfer Adeola Waju ise tanıdık bir isim .Daha önce Türkiyede Burhaniye Belediyesinde ve Ceyhan Belediyesinde oynamış.(Nesiiibe sen tanıyorsuındur bunu. Nasıl iyi oyuncumu?)26 yaşında ve 1.91 boyunda.Özellikle Ribaundlarda çok iyi.

Bir yazımızda,hedefimizi SBK'nın imzalı formasını elde etmek olarak koyduk ya, vaay efendim senmisin forma isteyen. Yazımı okuyan yakın çevremde ki arkadaşlarım demediğini bırakmadılar. Takıma bu kadar sallarken utanmamışmıyım forma istemeye.Dilenciymişim ben. Hem SBK, takımdan dışından o formayı ancak kime veriyormuş, büyük adamlara. Mesela dedim,Fatih ÖZTÜRK dediler. Kim o dedim,Dostum hem cahilsin ,hem dilencisin dediler. Milletvekiliymiş meğerse. Yav kardeşim ben forma istemedim.Oyuncular ne der buna diye bir yazı yazabilmek için öyle dedim, bu bir kurguydu dedimsede anlatamadım. Hem dilenci oldum hem cahil.Ayrıca hem cahil hem dilenci olduğum kadar akılsızmışım da. Şimdi SBK hakkında iyi yazsam aldı formayı o yüzden böyle yazdı diyeceklermiş. Yok eleştirirsem ,vermedi ya SBK buna forma o yüzden böyle yazıyor diyeceklermiş.Yok deve anasını satayım. Sanki yazdıklarımı benden başka okuyan varda bunları diyecekler.
      Birde Basketbol Foruma kendim yazıp kendim okumaktan sıkıldım. Arkadaşlar sizlerde bir şeyler yazsanıza
O Arkadaşın kimse beni söyle milletvekillerine falan vermiyorlar sadeceöyle olsayı bende samsun valisiyim :) kardeşim bende S.B.K nın forması var istersen paslaşalım verim formayı seve seve öle milletvekili olmak gerekmez ;) ayrıca yazılarını hergün bekliyorum ne zaman yazacak diye sende yazmasan kimse yazmicak topiçe

Yalnızca BİZ

19 Ağustos 2008, 16:56:37 #152 Son düzenlenme: 19 Ağustos 2008, 17:02:28 kolloid
revenge ben zaten seni devamlı takip halindeyim. maçlarda görüşürüz artık...

Bir de son kadro durumunu öğrenebilir miyiz senden?

Revenge

19 Ağustos 2008, 22:49:47 #153 Son düzenlenme: 19 Ağustos 2008, 23:52:41 Revenge
  Çaça,Kaan ve Kolloid. Teşekkürler arkadaşlar. Okunuyor olmak hoşuma gitti doğrusu. Yabancı transferlerle birlikte takım artık yavaş yavaş oturmaya başladı. Benim tahminim guard olarak mutlaka Julie Mcbride oynayacak.Kız pire gibi hem çok iyi bir oyun kurucu hemde skorer. Tek handikapı çok sık sakatlanıyor . Bi sakatlandımı da altı ay yok. Sakatlanmazsa çok faydalı olur. sonra İlkay, olmalı bence. Kız kedi gibi .hiç sesi soluğu çıkmıyor ama  takımda mutlaka olmalı. Nesiiibe otursun biraz bençde.geri kalan üç oyuncuda transfer edilen üç yabancı olur artık.
  SBK ikinci başkanı Sinan BEKTAŞ'ın bir açıklamasını okudum.'' ilk hedef  ligde kalmak diyor.''du. Bence çok mantıklı bir hedef. Oysa basın sözcüsü doktor, hedefi play off lara kalmak olarak açıklamıştı ki; bu ancak benim Sbk formasına sahip olmak hedefim kadar gerçekçiydi.
  Ya arkadaşlar ben Nesiiibe'yi merak ediyorum. Ne oldu acaba.Kem gözlerin değdirdiği nazardan kurtulup iyileşebildi mi. Eğer sakatlığı hala sürüyorsa bi beş maddelik daha Nesiiibeyi nazardan korumanın alternatif,ucuz ve etkili yolları diye bir listem var acilen onu yazacağım. Lütfen sakatlığı hakkında acilen bir bilgi!
  Ben en çok Deniz BOZ'daki radikal değişime şaşırıyorum. Nasıl şaşırmam yav, kız gülüyor.Galiba bu sene mutlu,mesut. Kendisine kene gibi yapışmış Tuğba'dan kurtuldu belki ondandır.
  Cansu. Tek milli en milli.Samsun'un ''genç milli gururu''. Ama galiba biraz şımarık.Bak ilk hafta Galatasaray gelecek. Seyret onun milli guardı ışıl'ı nasıl mütevazı,nasıl mahcup.
  İlkay. Antep'in kara kızı.Belkide en övgüye değer oyuncusu.Ama devir,Selvinlerin,Nesiiibelerin devri.

kuzey55

okunuyor kardeş merak etme..bizi yorumlarından mahrum bırakma...biz bu sene hem samsunspor hemde sbk taraftarıyız.sbk deplasmanlarında da yerimiz alacağız...

red_white

her zaman okuyourz kardeşim merak etme

Revenge

Alıntı yapılan: şirinler_1965 - 19 Ağustos 2008, 22:22:28
Geçen sene bu dedikodu ve insanları karalamadan dolayı Teoman Abinin açtıgı bir bölümü bu dedikodular yüzünden kapattık.Şimdi takıma bir ayarı olmayacak laflarla insanlar karalanıyor.Gecen sene bu hassasiyeti gösterenler şimdi neden sessiz.Bu başlıkdan maçlara organize için kullnacaz ama daha sezon başlamdan dedikodu başladı.

mesela Revenge sadece basketbolda takım içindeki dedikodular bir yara getirmez.Samsunspor hakkında bişeyler yazmayan sadece basketbol hakkında dedikodu yapan birisi buna birileri müdahele etsin.

Samsun un bu takımının yok olmasına izin vermeyiz.Adminlere duyrulur.Eger bu yazılanlar bir yarar getirecekse hep beraber yapalım ama daha ortada hiç bişey yok.Sadece basketbolda yazan ortamı geren yanlı yazıları yazanlara müdahele gerekiyor diye düşünüyorum.

Öncelikle beni okuduklarını söyleyen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.
Kardeşim.Amacım kesinlikle senle bir polemiğe girip,ortamı iyice germek değil.Benim yazdıklarımı sevmeyebilirsin,okumayabilirsin de ama güzel kardeşim, beni dedikodu yapmakla ve insanları karalamakla suçlamanı çok insafsız izansız buluyorum. Sana uzun uzun kendimi anlatacak değilim. Ama yazdıklarımı dikkatlice okursan eğer, görürsün ki aklımın erdiği dilimin döndüğünce SBK İLE İLGİLİ KONULARDA beni okuyan arkadaşlara bilgi vermeye çalışıyorum. Yapılan transferleri kendimce tanıtmaya çalışıyorum .Bunun nesi kötü. Beni admine şikayet etmeni ise artık diğer okuyucuların ve forum üyelerinin insafına bırakıyorum. 

Yalnızca BİZ

sağolasın demeçlerin için revenge. Takımın hedefi ligte kalıcı olmak sonra da üst seviyelerde bitirmek gerek. GS ve fb olimpiyatlarda oynayan abd takımından oyuncuları var. İyi yatırım yapmışlar. Bizimde ekonomimiz güçlendikçe daha iyi transferler yapacağını düşünüyorum.  Maçlarda beraber miyiz revenge?

Revenge

20 Ağustos 2008, 21:54:37 #158 Son düzenlenme: 20 Ağustos 2008, 21:59:19 berusa55

İşte SBK'nın iki yeni transferi ALİSON BALES ve LARKİNS  hemde aynı karede. Yıllar öncesinden, taaaa üniversite döneminden bir maçta karşılıklı rakipler. Artık onlar SBK'nın başarısı için omuz omuza mücadele edecekler.
    Nerelerden ne resimler bulup,siteye atıyoruz ama biz yine dedikoducuyuz,biz yine magazin yazıyoruz. Pes valla.(şimdide iki oyuncu aynı karede ama birinin yüzü gözükmüyor nabeeeer diye eleştirirler.)

ÇaÇa

Revenge biz senin yorumları okuyoruz da sen bizim yorumları okumuyorsun be birader.Örneğin  Maçlarda beraber miyiz revenge? demiş kolloid, forma istedin forman benden dedim bize bile cevap vermiyorsun. ???

Sadece Samsunspor

ad soyad                  doğum tarihi    mevkii     boy      kilo    geçen yıl oynadığı takım

NESİBE BURCU UZUN     1976          FORVET     1,81      71   CEYHAN BLD.SPOR

DENİZ BOZ                 1982         GUARD            1,74     61   SAMSUN BASKETBOL

İLKAY MAŞA                 1984         FORVET    1,84      74   TARSUS BLD.SPOR

PELİN İNCEL               1982         FORVET     1,76   69    MERSİN BŞB.

GAMZE TÜRKOĞLU      1983           PİVOT            1,83      79    TARSUS BLD.SPOR

NİHAN ANAZ              1979           FORVET    1,74   71   ÇANKAYA ÜN.ARI

CANSU ASLAN                1990          GUARD            1,74      66   SAMSUN BASKETBOL

HANİFE ÇAKIR                1987         GUARD            1,68      62    SAMSUN BASKETBOL

NİHAL GÜNGÖR         1990         PİVOT            1,80      68   SAMSUN BASKETBOL

KAYRA GÜLER                1991         FORVET     1,69      65   SAMSUN BASKETBOL

JULIE MC BRIDE             1982          GUARD             1,68   62   

ERLANA LARKINS        1986         PİVOT            1,85   98   NEW YORK LIBERTY/WNBA

EOLA WAJU                     1982         PİVOT            1,91     85   MİGROS

ALISON BALES                1985         PİVOT            2,02      105    ATLANTA DREAM/WNBA

Revenge

Alıntı yapılan: ÇaÇa - 21 Ağustos 2008, 11:30:05
Revenge biz senin yorumları okuyoruz da sen bizim yorumları okumuyorsun be birader.Örneğin  Maçlarda beraber miyiz revenge? demiş kolloid, forma istedin forman benden dedim bize bile cevap vermiyorsun. ???

Olur mu be arkadaşım okumammı hiç. Zaten kaç kişi yazıyoruz şurada. Sizle oynı ortamda maç seyretmek tabikiii çok mutlu eder beni.

NESİİİBE'yi çok Spaktaküler,dominant ve benim tarzımda yazan biri için vazgeçilmez,olmazsa olmaz bir figür olduğu için,
  İLKAY'I çok hanım hanımcık, çok saf(temiz) daha da önemlisi iyi bir basketbolcu olduğu için,
  DENİZ'i Cola reklamındaki ''Bıııırrrrrr''  dan ,insana vaaaaay dedirten büyük değişimi gerçekleştirdiği için,
  Hanife'yi benim için bir küçük kardeş olduğu için,
Burada defalarca yazdım. Ama pelin'den, pelin İNCEL'den hiç bahsetmedik.Ben pelin İNCEL'İ bugüne kadar hiç seyretmedim ,gazete sayfaları hariç hiç görmedim. Resimlerini gördüğümde bende ilk uyandırdığı intiba, bir sporcudan hatta bir basketbolcudan çok; İyi eğitim almış çok naif,çok kırılgan,biraz da ürkek bir üniversite asistanı olmalıydı bu  şeklinde oldu.
   Lacivert bir takım elbise,altına açık renk bir gömlek .toplu saçlar ve o saçlara iliştirilmiş oval bir gözlük,fazla okumaktan ve sahip olunan entelektüel birikimden dolayı artık donuklaşmaya başlayan bakışlar,sürekli düşünür bir hal. Pelin İNCEL'in benim zihnimde yarattığı fotoğraf bu.Öyledir yada değildir bilemem ama benim penceremden Pelin İNCEL, bu takımın ELİF ŞAFAK'IDIR.

Yalnızca BİZ

Bakalım bu sene SBK neler edecek?

Revenge

22 Ağustos 2008, 00:28:04 #163 Son düzenlenme: 22 Ağustos 2008, 00:29:39 Revenge
Alıntı yapılan: kolloid - 21 Ağustos 2008, 23:06:22
Bakalım bu sene SBK neler edecek?

Neler edecek diye hiç bekleme kolloid. Benim gibi sende takımla ilgili öngürülerini yaz. Bak şimdi ben yazıyorum, Hadi sende peşimden gel .

1)Samsun halkı, Alison BALES'İ her gördüğünde şaşkın şaşkın bakıp, kızda insan üstü garip bir yaratık hissi uyandırmazsa.
   2)Alison BALES,karadenizin o kendini has ve enfes yemekleri karşısında iradesini sahip olup iyice şişmezse,
    3)Değerli ve biricik kaptanımız Nesiiibe önce ben,sonrada ben üfff hep ben işte deyip şişkin egosunu iyice şişirmezse.
    4) SBK'nın afrosu,karakızı İLKAY, maçlara saçlarını arkadan toplayarak ve de siyah çorap giyerek çıkmazsa.
     5) Samsun seyircisi, daha önce ülkü ve selvine yaptığı gibi acilen Nesiiibe'yi de havaya sokacak uygun bir  tezahürat bulursa(benim önerim feride feride şarkısını nesiiibe nesiiibe diye uyarlıyalım)
     6) Deniz BOZ,rakip guardlar karşısında BOZulmazsa(Hatırla,geçen yıl,Tarsus,Oya salter)
     7) Yediyi unuttum ya. Sonra aklıma gelirse yazarım.
     8) Pelin inceldiği yerden kopsun deyip boşvermiş bir tavır içine girmezse.
BU TAKIM BAŞARILI OLUR.

Bales55

22 Ağustos 2008, 01:13:42 #164 Son düzenlenme: 22 Ağustos 2008, 16:19:00 berusa55
Alıntı yapılan: Revenge - 20 Ağustos 2008, 21:54:37

BU KAREYİ BULMAK İÇİN HARCADIĞIN EMEĞE SAYGI DUYMAK GEREK.
BİZİM YEREL BASIN BU VE BUNUN GİBİ RESİMLERİ YABANCI YENİ TRANSFERLERİ GÖSTERMESİ LAZIM AMA DOĞRU YORULMALARINA GEREK YOK ZATEN GELECEKLER BOL BOL RESİM ÇEKERLER,TABİİ BU RESİMLER ZAMANLA UNUTULACAK SBK NIN MAÇLARINDA BOL BOL RESME DOYARIZ. ŞİMDİ BASIN TATİLDE NE DE OLSA...

@bales55

Hoşgeldiniz... Lütfen bundan sonraki mesajlarınızı küçük harf kullanarak yazınız.