"Samsun Basket Kulübü 2008/09" Başlığı Protesto Nedeni İle Kilitlidir!

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Mayıs 2008, 16:19:00

« önceki - sonraki »

Revenge

Hadi biraz çocuklaşalım:
                          GEÇEN YILDAN BUGÜNE TAKIMIN ''EN'' LERİ

En ''KOÇUM BENİM''           : Cantuğ Hoca
En ''KAPTAN''                   :  Belgin(Çatla Nesiiibe)
En ''GÜZEL''                     :  Ülkü
En''ASABI BOZUK''             :  Deniz BOZ
En ''ARTİST''                    :  Tuğba
En ''DATTİRİ DİT DAT        :   Selvin
En ''MATRAK''                   :   Mürüvvet
En ''GODUMU OTURDURUM'' :   Alison BALES
En EVCİL                         :   Nihal
En''KÜÇÜK KARDEŞ''            :  Hanife
En''AFRO''                         :  İlkay
En''MİLLİ''                         :  Cansu           
En''DİYETİSYEN''                :  Pelin İNCEL
En''BEBE''                         :   Kayra

eLLis

Geçen seneden şimdi kimler kaldı elimizde birde fadime ne oldu?

Revenge

Alıntı yapılan: eLLis - 14 Ağustos 2008, 19:45:59
Geçen seneden şimdi kimler kaldı elimizde birde fadime ne oldu?

Fadime köyüne geri döndü.Geçen yıldan kalanlar: Deniz,Hanife,Cansu,Nihal,Kayra

ozkan17

Alıntı yapılan: Revenge - 14 Ağustos 2008, 19:54:21
   Fadime köyüne geri döndü.Geçen yıldan kalanlar: Deniz,Hanife,Cansu,Nihal,Kayra
köyünee dondu derken? ;D

U.M.55

Alıntı yapılan: Revenge - 14 Ağustos 2008, 19:40:47
   Hadi biraz çocuklaşalım:
                          GEÇEN YILDAN BUGÜNE TAKIMIN ''EN'' LERİ

En ''KOÇUM BENİM''           : Cantuğ Hoca
En ''KAPTAN''                   :  Belgin(Çatla Nesiiibe)
En ''GÜZEL''                     :  Ülkü
En''ASABI BOZUK''             :  Deniz BOZ
En ''ARTİST''                    :  Tuğba
En ''DATTİRİ DİT DAT        :   Selvin
En ''MATRAK''                   :   Mürüvvet
En ''GODUMU OTURDURUM'' :   Alison BALES
En EVCİL                         :   Nihal
En''KÜÇÜK KARDEŞ''            :  Hanife
En''AFRO''                         :  İlkay
En''MİLLİ''                         :  Cansu          
En''DİYETİSYEN''                :  Pelin İNCEL
En''BEBE''                         :   Kayra

U.M.55

bu isimlerin yanına bazı adsız kahramanlarıda eklemek lazım bazılarınıda hiç anmamak gerekli sevgili revenge

Revenge

15 Ağustos 2008, 00:18:38 #141 Son düzenlenme: 15 Ağustos 2008, 00:35:59 berusa55
Alıntı yapılan: U.M.55 - 14 Ağustos 2008, 20:34:15
bu isimlerin yanına bazı adsız kahramanlarıda eklemek lazım bazılarınıda hiç anmamak gerekli sevgili revenge

Mutlaka SBK'nın başarası için ter döken, bizim burada  anmadığımız insanlar vardır.Buna bişey diyemem ama benim yukarıdaki listede adına anmak istemediğim hiç kimse yok sevgili U.M.55.
    -Ben Samsunluyum.Ben Samsunsporluyum.Ben SBK'lıyım. Basketbolu, öyle çok anlamasam da seviyorum.
    -Geçen yıl takımda olup da bu yıl aramızda olmayan oyuncuları,SBK'nın birinci lige çıkmasına katkı sağladıkları için seviyorum ve onları saygıyla selamlıyorum.
     -Bu yıl Transfer edilen oyuncuları, bize ligde büyük başarılar yaşatacaklarını düşündüğüm için seviyorum ve saygıyla selamlarıyorum.
      -Cantuğ Hoca'yı Bölgesel ligden aldığı takımı hiç ara vermeden önce ikinci lige,sonra da en üst lige çıkardığı için seviyorum ve saygıyla selamlarıyorum.
      - Nesibe'ye özelikle Burcu dememeyi ve yine adını Nesiiibe diye uzatarak yazmayı seviyorum.
       - Gelip geçmesine rağmen Selvin'e takılmayı onla ilgili bir şeyler yazmayı seviyorum.
        - Kısacası ben bu oyuncuların hepsini seviyorum.
     Belki bazen,kantarın topuzunu kaçırıp oyuncuları fazla eleştirdiğim oluyor ama bu onları sevmediğimden değil asla. Hani biraz siteye kendi çapımca renk katmak. biraz eğlenmek.yapabiliyorsam da biraz başkalarını da eğlendirmek.Hadi itiraf edeyim,yazdıklarımı oyuncuların okumadığını bilmenin rahatlığıda var tabi.Belkide meydanı boş bulmanın getirdiği güvenle sallıyorumdur kim bilir.
   Sonuç olarak oyuncuların hiçbirini tanımıyorum(Bu takımdan sadece Küçük kardeş Hanife ile tanışmayı doğrusu çok isterdim.) ama onları SEVİYORUM.

---------------------------------------------------------------------------

Selvin severler size iyi bir haberim var. Selvin Burhaniye belediyesi ile anlaşmış.Yani başka bir forma altında da olsa onu yine burada SBK maçında izleyebileceğiz.Ve ne diyeceğiz: SELVİİİİİN SELVİİİİİN. Ama o gün geldiğinde bunu çok fazla abartıp da Nesiiibe'yi kızdırmayalım.Ben şimdiden uyarayım dedim

AntZ

Eğer doğruysa bu akşamki  spor 55 programında SBK nın maçlarını Kanal s ve Kanal 55 in vereceği söylendi.Uzakta olanlar için çok güzel haber ama inşallah seyircinin salona gelmesine engel olmaz.

celebi

Alıntı yapılan: Ant55 - 15 Ağustos 2008, 00:41:51
Eğer doğruysa bu akşamki  spor 55 programında SBK nın maçlarını Kanal s ve Kanal 55 in vereceği söylendi.Uzakta olanlar için çok güzel haber ama inşallah seyircinin salona gelmesine engel olmaz.

ya zaten biz istanbuldaki maçlara gideriz. evde uydu da yok benim için farkeden bir şey olmuyor :D

jean

gecen seneki zenci ne oldu latasha ydi galiba

Revenge

15 Ağustos 2008, 19:44:01 #145 Son düzenlenme: 15 Ağustos 2008, 19:46:27 Revenge
Bu gün bir Samsun gazetesinde Cantuğ hocanın bir demecini okudum. Hedefimiz doğrultusunda çalışıyoruz diyordu. Yine biricik ve de değerli kaptanımız Nesiiibe Hedefleri olan bir takıma kaptan olmanın mutluluk verici olduğunu söylüyordu.Ancak ne hikmetse her ikiside bu hedefin ne olduğunu söylemiyorlardı. Daha da ilginç olanı onlarla röpörtaj yapan muhabir de sormuyordu bunu onlara.
   Benimde bir hedefim var anasını satayım. Benim hedefim;Tüm takım oyuncularının imzaladığı XL bir SBK forması. Şimdi içinizden:Sen her fırsatta takıma salla ,oyunculurla kafa bul ,geyik yap bir de utanmadan forma iste............ alırsın diyenler çıkacaktır eminim.Ama olsun biz hedefi yüksek tutarak hem iddiamızı ve idealitliğimizi ortaya koyalım,hemde beyaz yada zenci olma tercihini takıma bırakalım.
    Şimdiiiii benim bu pek de rasyonel olmayan talebimle ilgili olarak oyuncuların önüne forma konulsa ve de imzalamaları istense kim ne tepki verirdi:
     NESİİİBE: Geç de olsa biri bendeki Star ışığını fark etti der, ve büyük bir havayla çakardı imzayı.
     DENİZ:Kaşlarını iyice çatar, Ya bırakın bu saçmalıkları ne imzası der ve imzalamazdı.
     HANİFE:Kendisini her fırsatta çok sevdiğini söyleyen ABİSİNİN bu talebini geri çevirmez ve memnuniyetle imzalardı formayı
     CANSU: Bu daha başlangıç gün gelecek insanlar benden imza alabilmek için kuyruğa girecek der,günün birinde bir Işıl,Bir Birsel olma hayaliyle basardı imzayı.
      İLKAY: Herhangi bir yoklama tutanağını imzalar gibi imzalardı.
      KAYRA:Henüz daha bebe olduğundan ve kendisine bir imza seçemediğinden, o sadece parmak basardı.
       VE CANTUĞ HOCA:İyi daaa biz öyle her isteyene forma verecek olsaydık batardık der. Bir hışımla oyuncuların önünden formayı alır ve malzemeci çocuğa seslenir: oğluuuuum! Al bu formayı güzel bir yıka,sonrada yerine koy.

Yalnızca BİZ

Bu sene SBK maçların da salonu tamamen dolduracağız inşallah...

eLLis

İnşallah biz doldururuz istanbul takım maçlarındada organize olma sorunu var bizde inşallah aşılır.

Revenge

16 Ağustos 2008, 16:04:15 #148 Son düzenlenme: 16 Ağustos 2008, 16:16:04 Revenge
  Samsun'un yerel gazatelerini her gün düzenli olarak okurum. Doğal olarak SBK ile ilgili haberlere de bakarım. Ama artık ben sıkıldım bu gazetelerin, her SBK haberinin üzerine mutlaka ama mutlaka bir Nesiiibe fotoğrafı koymalarından. Onun resminin olmadığı Sbk haberi yok nerdeyse. Oysa bu takım sadece Nesiiibe'den mi ibaret ki.  İlkay diye bir kız almışlar. Hani o, geçen sene bir türlü yenemediğimiz Tarsus'dan. Ama kimse sanki farkında değil bu oyuncunun.Daha önce de yazdım,yine söylüyorum. İlkay,SBK'nın en iyi yerli Transferidir. Görün bunu artık eyyy Yerel basın.
    Birde bu gazetelerin(Denge,Halk,Haber) SBK ile ilgili haberleri veriş tarzları hep aynı:''SBK çalışmalarını son hızla sürdürüyor.Cantuğ KESKİNDEMİR çalışmalaramız çok iyi gidiyor dedi. Hepsi bu işte.Tabiii bu haberlerin yanına kocaman kocaman Nesiiibe fotoğrafları.Antramandan çekilmiş flu resimler.Bu mudur yani şimdi gazetecilik.
    Senin ilinin birinci Ligde oynayan tek ve ilk kız takımı Sbk. Üstelikde bir sürü oyuncu Transfer etmiş. Tanıtsana onları bize.Yapsana onlarla röpörtaj. Ne bileyim daha bir sürü farklı haber yapılabilir.
Tek düze aynı tornadan çıkmış gibi yapılan haberleri okumaktan sıkıldım ben artık.
   Bizim bu yerel basınla ilgili bir anımı kısaca anlatarak yazıyı bitirelim. Geçen sezon bir Sbk maçında şeref tribününde kısacık eteğiyle sarışın bir afet.Karşı tribünden bakınca sanırsın Sharon Stone.Kimdir bu nedir falan derken,ertesi gün bizim yerel gazetelerde bir haber.Latasha'nın çok mutlu olduğu gözlendi. Çünkü Amerikadan kuzeni geldi.Bu haberin yanında bi baktık ki bizim o bahsettiğimiz sarışın afet. Haberi bi daha okudum. Şimdi bu kız kimmiş. Latasha'nın kuzeni oysa latasha melez olmyan bir zenci. Kız sarışın. Allah ALLAH nasıl oluyor bu dedik şaşırdık kaldık. Oysa habercilik burada okuyucu aptal yerine koymak değil, O sarışın afetin Latashanın neyi olduğunu yazabilmekti. Yazabildiler mi ....yazamadılar.....

ÇaÇa

17 Ağustos 2008, 09:27:29 #149 Son düzenlenme: 17 Ağustos 2008, 09:29:12 ÇaÇa
ben şimdi anlamadım bu Lastasha'nın kuzeni değilmiymiş ? neymiş peki ? revenge anlamadım ben kardeşim :)