PTT 1. LİG 33. HAFTA | Gaziantep B.Belediyespor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 28 Nisan 2013, 16:34:20

« önceki - sonraki »

seyf55

ben tribünde jop yerken kendi memleketimde horlanırken futbolcunun umrumda mı

King1965

5 HAFTADIR KAZANAMIYORUZ
ÖNEMLİ PUANLAR KAYBETTİK
Küme düşme hattındaki Kartalspor'un galip gelmesinin ardından aradaki puan farkı bire inen kırmızı beyazlı takım, 35 puanda kaldı. Ligde 5 haftadır kazanamayan Samsunspor'da bu yüzden moraller de iyice bozuldu.  Kötü gidişlerini durdurmak için 1461 Trabzon maçına mutlak galibiyet parolası ile çıktıklarını belirten Teknik Direktör Besim Durmuş, "Sonuçta alınan 1 puan var ama kaybettiğimiz de 2 puan da bizim için çok önemliydi" dedi.
RAHATLAMAK İSTİYORUZ
Artık gelecek hafta pazar günü deplasmanda oynayacakları Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçını düşündüklerini ifade eden Besim Durmuş, şöyle konuştu: "Zorlu bir deplasmana gideceğiz. Haftalar süren galibiyet hasretimize son verip kümede kalma yolunda rahatlamak istiyoruz. Bu bilinçle çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Bizleri büyük bir coşku ile destekleyen taraftarlarımıza galibiyet armağan edemediğimiz için özür diliyoruz".

http://www.samsunsportv.net/2013/04/5-hafta-oldu-kazanmayali.html

teksas3455

Normal şartlarda bu moral motivasyon ve ruhsuzlukla kazanmamız çok ama çok zordu.
Yaşanan bu son gelişmelerden sonra kazanmamız bana göre imkansız.
Takım-yönetim kısaca kulüp şu anda çok karışık bir halde!

lato

seyf55

Alıntı yapılan: lato - 30 Nisan 2013, 14:00:42
http://kent34.net/spor/kartalspor-buyuk-bir-tehlike-ile-karsi-karsiya/

Kartal için böyle bir haber çıkmış dün

biz kendi göbeğimizi kesemiyoruz 2 yıldır sonra böyle milleti takip eder olduk elalemin ş.k.yle gerdeğe girmeye çalışıyoruz

kamuri

yeniden bi sivasspor sendromu yaşamak istemiyorum  .çunku adanademir buraya playoff için gelecek o yuzden ne yapın edin iddasız antepi yeninnnnnn işi son haftaya bırakmayınnn

Dartagnan

GBB nin amacı yok kabul...Bizim için avantaj kabul.Ama bizim takımın bi amacı var mı bunu sormak lazım kendimize.Ben göremiyorum da.

kamuri

aynen bende onun için bu iş son haftaya kalmamalı yazdım zaten. yoksa son haftaki adanaspor maçındaki gibi olmaz bu sefer .çıkacaklar adam gibi oynayacaklar son hafta ne bizi ne kendilerini strese sokacaklar burda. işi antepte bitirecekler yani en azından ben oyle umut ediyorum

orucreis

90 dk. adam olunda alın şu maçı.çok mu şey istiyoruz.bu sene ligde kalalım seneye nereye s.olup gidiyosanız gidin

kalptenþimþek

seyf55

taraftar daha ne yapsın ligteki konuma aldırmadan saha da oynanan kötü futbola aldırmadan tribünün büyük kısmını doldurdu deplasmanlara geldi, kaleografi yaptı ,3 d yaptı,biber gazı jop yedi tartaklandı, sahada ki yürüyenler taraftar daha ne yapsın daha ne yapsın azıcık helal para kazandım diyorsanız çıkın oynayın

tankut

Dua edelimde bu hafta göztepe Adanademiri yensin diğer play off a oynayanlar kazansın...ADDS son hafta bize iddiasız gelsin...

yasemin 5516

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 01 Mayıs 2013, 00:03:37
kartal kazanır biz kazanamazsak işimiz biter

ya arkadaşlar kötü düşünmeyin kazanıcağız inş.tamam herkez haklı durum ortada ama bu maçı kazanıcağız Allahın izniyle.

berusa55