PTT 1. LİG 33. HAFTA | Gaziantep B.Belediyespor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 28 Nisan 2013, 16:34:20

« önceki - sonraki »

city ultras

simdi takimi temizleme zamani geldi,ve hemen transefere girismeliyiz,böyle bir sezon birdaha cekemem

Sol Açık

Şu ana kadar Besim Durmuş ile ilgili çok az yazdım. Kümede kalmayı da garantilediğimize göre artık rahatça yazabilirim (pek çoğumuzun yazdığı gibi). Bizim kadronun sorunu takım olamamaktı. Bu da hocanın sorunudur. Besim Durmuş kesin olarak gitmeli!

İkinci yarı bizim takımın saçma hali, "iyi takımlara karşı iyi oynaması". Manisa, Erciyes, Rize, Konya, her şeye rağmen Buca maçlarında iyiydik.  Buna karşın, Denizli, Ş.Urfa, A.Gücü maçlarında kabul edilmesi mümkün olmayan oyunlarla yenildik. Göztepe, Kartal maçları ise takımın ligde tutunması zorunluluğundan takımın motive olduğu maçlardı. Özetle, kadromuz kötü olsa, "iyi takımlara karşı iyi oynamak" mümkün olmazdı.

İkinci yarı 23 puan topladık (1 maç daha var). Sorun ilk yarıdaki kadro zaafiyetimiz ve Erhan hocadan sonraki hoca sorunumuz. Benim nacizane fikrim, ilk yarıdaki çok zayıf kadroya sadece Abdülkadir ve Dimitrov eklenmiş olsaydı. Erhan hoca ile en azından 10 puan fazlasını alır ve şu an en kötü play-off oynardık (bu meseleyi çok daha ayrıntılı, maç maç analizle bile tartışabilirim).

Fikrim şudur; Mustafa Kayabaşı, Serkan Çalık, Ahmet Arı ve Fatih Şen kesinlikle gönderilmeli!

Kere ve Roberts yabancı kontenjanı durumuna göre gitmeli veya kalmalı!

Özellikle (kiralıklar içerisinde) Abdülkadir takımda tutulmalı, olmuyorsa o ayarda 1-2 oyuncu alınmalı.
Orta sahaya 3 oyuncu alınmalı.
Sol bek alınmalı.

Diğer oyuncular tutulduğu takdirde ve takımın başına Erhan Altın getirilirse, önümüzdeki sezon süper lige çıkabileceğimizi düşünüyorum. Bunun çok büyük maliyetler gerektirdiğine de inanmıyorum.

feticalik

A.gücü'nden nefret ettiğinizi biliyorum ama Timur yedek forvet olarak kullanılabilir.

yirmiuc

Cok sukur ki ligde kaldik.
Eger dusseydik Sakarya, Kocaeli , Malatya gibi takimlarla benzer akibeti yasardik.

Gelecek sezon icin acil olarak bastan asagi bir degisiklik , yapilanma gerekiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

cany

bütün sezon işkence çektirdiniz bize be. atlattık çok şükür

samsunmania

Allah'ım istedi, ligde kaldık diyorum. Maçların stresi sağlığımı bozduğu için kendimi dışarı attım ve özeti şimdi izledim ve cümlelerime başladım. 33.haftada şans yüzümüze güldü nihayet. Şükürler olsun. İnşallah seneye süperlige nasıl çıkarız hesapları yaparız ve hesabımız yine tutar.

samuray

besim durmuş.a rağmen kaldıkk şimdide tutar derki bak ben büyük iş başardım ligte kaldık :kafa: :kafa:bir an önce bu hocaya yol verilmeli ya ben bu sezon kadar stresli maçlar izlememdim playof oynayacak kadroyu ne hale getirdin besim hoca ya bence bi anket yapılsa sayfada yüzde 5 bile çıkmaz sana besim hoca düş yakamızdan

55.hakan

Seneye Abdülkadir,Cemil ve Dimitrov hariç hepsi gitmeli.Ne Erhan hoca ne de Besim hoca kalmalı.Kadroda büyük revizyon şart.

kumköylü ahmet

Lig Bitene Kadar Susalim Ligde Kaldik Buduruma Sevinir Olduk..Besim Hocada Son Haftasini Doyasiya Yasasin.Sonra Gerekeni Yapariz..Busene Bu Ligi Bitirdik Cok sükür..Seneye Hedefimiz Kesinlikle Superlig Olmalidir.Samsunsporumuzun Basina Bundan Kücük Hedeflerle Yola Cikmak icin kimse Gelmesin..Hedef Kesinlikle Süperlig Olmalidir.Gelen Hocalarda Bunlari Kafalarina Sokmalilardir..Simdiden Herkeze Ayri Ayri Hayirli Tatiller Diliyorum.Güzel Bir Yaz Gecirmeniz Dilegiyle..ALLAH`a Emanet Olun..
Saygilar Sevgiler

ismail

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 05 Mayıs 2013, 19:23:22
Stadımızın zemini için "tarla gibiydi" tabirini kullanan vatandaş Akhisar Belediyenin hocasıydı yanılmıyorsam. Süper lige çıktığımız seneki ilk maçımızdı.

evet akhisardı..sezonun ilk maçıydı  :D

radikal-fma

Alıntı yapılan: yirmiuc - 05 Mayıs 2013, 20:48:24
Cok sukur ki ligde kaldik.
Eger dusseydik Sakarya, Kocaeli , Malatya gibi takimlarla benzer akibeti yasardik.

Gelecek sezon icin acil olarak bastan asagi bir degisiklik , yapilanma gerekiyor.
BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİKLİĞE GEREK YOK  SAMİMİYETSİZLER GİTSİN BİRDE NE YAPTIĞINI BİLMEYEN HOCA. ADAM İKİNCİ YARININ BAŞINDA KERE Yİ KESİYOR ERCAN'I MAÇLARA ÇIKARTIYOR. DAHA SONRA MEDYANIN BASKISIYLA ÇARK EDİYOR DAHA SONRA ERCANI ARAKİ BULASIN KEZA CANBERKİ

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

mehmet yılmaz

Allah'a şükür bugün herşey istediğimiz gibi oldu. Biz yendik, Kartal yenildi ve Göztepe yenildi. Ligde kaldık. Ayrıca sürpriz bir şekilde Bafraspor'umuz 3.Lige yükseldi ve Çarşambaspor'umuz da BAL'da kaldı. Diyecek çok şey var ama şimdilik bu sezonun gerçek hedefi olan ligde kalmayı başarmanın buruk sevincini yaşamak lazım.

jean

Cok sukur bitti kabus son haftaya kalsa duserdik Allah yardim etti maci sansa aldik

Duško Milinković

Bu tapatalk ile gönderildi zımbırtısını ben yeni anladım.meğer bir programdan gönderildiğini gösteriyormuş.Ben bunu durumumuz kötü tepetaklak gidiyoruz anladım aylarca. Siteye giriyorum.Herkes tepetaklak yazıyor bu kadar kötü durumdamıyız yahu diyerek baya stres çekmiştim. Burası itiraf başlığı değil ama hazır üzerimizdeki stresi atmışken bu itirafı yapayım dedim. :rulet:

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Duško Milinković - 06 Mayıs 2013, 21:11:00
Bu tapatalk ile gönderildi zımbırtısını ben yeni anladım.meğer bir programdan gönderildiğini gösteriyormuş.Ben bunu durumumuz kötü tepetaklak gidiyoruz anladım aylarca. Siteye giriyorum.Herkes tepetaklak yazıyor bu kadar kötü durumdamıyız yahu diyerek baya stres çekmiştim. Burası itiraf başlığı değil ama hazır üzerimizdeki stresi atmışken bu itirafı yapayım dedim. :rulet:

Çok güldüm, çok güzeldi bu tepetaklak :)

Bence hepimize geçmiş olsun. Bitime bir hafta kala ligde kalmış olduk. Sezon başının sahici hedefi hepimiz için ligde kalabilmekti. Elbette gönlümüzden geçen şeyler farklı idi ama ortada da bir gerçek vardı. Daha iyisini yapabilir miydik? Olabilirdi lakin ilk yarıdaki geç kalmışlığın ağır faturasını ödedik biraz da. Çünkü ilk yarıyı sadece 15 puanla bitirebildik. PTT Birinci Lig tarihine baktığımızda devreyi bu puan aralığında bitiren bütün takımların küme düştüklerini görüyoruz. Devre arası takviyelerle birlikte 23 puan daha topladık ve ikinci devrenin en çok puan toplayan 5. takımı olduk. Ancak o kadar geride kalmıştık ki bu bile yetmedi bazı şeyler için. Gaziantep'te çok zor bir maç oynadık. Psikolojik faktörler de hayli etkiliydi. Hafta içi güzide bir kulübümüzün cevap vermeye bile değer bulmadığımız bir yöneticisinin bizim maçla ilgili saçma bir beyanatı vardı. Nitekim rakibin oynadığı mücadeleci oyunu, direkten dönen toplarını en azından özetlerden seyrederse belki bir pişmanlık duyabilir. Hakikaten zor bir maç oldu bizim için. Samsunspor tarihinde bu sezon gibi birkaç sezonu daha olmuştu ancak sonrasında tam da 'bitti' denilen yerden yeniden ayağa kalkmıştık. Samsunspor büyüktür, onun büyüklüğü ilerleyen dönemde biz taraftarlarına güzel günler yaşatacaktır. Ancak şu anki ekonomik gerçekleri de göz ardı edemeyiz. Süper Lig'e dönmeyi biz de çok isterdik lakin hiç değilse bu ligde kalmış olmanın buruk sevincini yaşıyoruz şu anda. Gaziantep'teki üç puan oralara kadar da gelen, gelemese de dualarını eksik etmeyen büyük taraftarımıza armağan olsun. Ayrıca Samsun futbolu için güzel bir haber de Bafraspor'umuzdan geldi. 3. Lige yükselen takımımızı kutluyor, başarılar diliyorum.