PTT 1. LİG 23. HAFTA DENİZLİSPOR - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan samsunum, 16 Şubat 2013, 18:23:47

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Sezon sonunda bin bir türlü bela var başımızda.Besim hoca'ya gelene kadar çok çözmemiz gereken problem var...

kavak_55

hoca eleştirme meraklısı tabiki değiliz. hocada insan bunun aksini söylemiyoruz. bu takımın durumu oyuncuların durumu ve kalite belli. ben iddia ediyorum takım kalitesi lige çıktığımız 2 sene önceki sezon daki kadrodan çok daha iyi. ilk yarıdaki kadro zayıftı yeniydi devre arası kampı herşey iyiydi o zaman sorunu nerde arayacağız bence hocada arayacağız tabiki samsunlu hocayı eleştirme taraftarı değilim ama kimse kusura bakmasın da kendi eliyle göre göre maç veren hocaya biraz eleştiriyi çok görmeyin. erdemden sağ bek olamaycağını roberts ten kurtarıcı olamayacağını, turgay dan çok verim alınamaycağını göremeyen hoca üstelik takım içerisinde kafa toplarına en yükselen adamı kesip yerine turgayla ısrar etmnin mantalitesi nedir çok meraklıysan turgaya koy sağ bek göstersin kendini oynatacaksan erdemi robersti son beş dakka oynat üstelik roberti 100 denizli maçında oynat birinde gol atmaz zaten öyle bir beceriside yok da olsada denizliye atmaz bunu ilk maçta anlaşıldı  hocaya düşen oynatmamaktı neyse hakkımızda hayırlısı canımız sıkkın bu takımın yeri bu olmamalı bu taraftar ve oyuncu kalitesi bunu hak etmiyor.

kumköylü ahmet

bu haftamizi zehir eden erdem sene yaziklar olsun

cezayir55

bir iki maç alsak üst üste genç oyuncularda şans versek bu erdem ,turgay gibilerden çok daha iyidir

samuray

ya hala kendime gelemedim sinirimden golü yedikten sonra yeni giriyorum siteye tepkileri kritiklleri eleştirileri okudum ulan erdem sen nasıl bi topçusun ya orada otobüsmü bekliyorsun adam aval aval bakıyorsun mal gibi sen ibu takımda oynatanın robertsen bi bok omayacağı sezon başından beri belli ne diye israr edersin bu adam hoca ilk yarı beraberlik fobisi vıardı ama galip gelemesekde yenilmiyorduk kolay bırak deplasmanda yenmeyi beraberliği özler duruma düştükk ya  :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

senol

maçın tansiyonunu futbolcular ayarlıyor.1-0 gerideyiz 3 dakika içinde hemen bir gol attılar.sonra rölantiye aldılar,nasılsa durum 1-1 oldu.,rahat rahat oynadılar.zaten kulubeden oynayın diye bir baskı yok.her şey kontrolleri altında.sonra mal erdemi hesaplayamadıkları için durum 2-1 oldu. sonra tekrar vites yüselttiler ama zaman yoktu.maç 2-1 bitti.denizli bile sonuca inanamadı.çünkü onlarda 1-1 yatmıştı.kapasiteleri o kadardı.denizli maçının kısaca özeti...
yoksa topçular isteselerdi,oynasalardı denizliyi yenecek güçleri fazlaca vardı.futbolcu millet işte böyle,hoca sert olsun,pislik yapsın bakalım yapabiliyorlarmı? acaba.sıkar biraz....