PTT 1. LİG 23. HAFTA DENİZLİSPOR - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan samsunum, 16 Şubat 2013, 18:23:47

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

Abdulkadirin cezalı olması kötü oldu ama bizim için pek handikap olmaz sanırım. Allah nazardan saklasın, takım olarak iyi oynuyoruz. Bir şekilde gol veya goller buluruz.

fanatik samsunsporlu

cembaba

Hep rakiplerimizle oynuyoruz. Yine rakibimizle oynayacağımız bir maç. Allah yardımcımız olsun. Bugün ki güzel oyunu orada da sürdürürüz inşallah.

Desiqner

Göztepe maçında izlediğim kadarıyla bizi zorlayacak bir takım görüntüsü çizmediler.Ama yinede bunun adı futbol herşey olabilir.
3-1  veya 2-0 gibi bir skor bekliyorum İnşallah...

King1965

göztepe-denızlı macını ızledım tarafsız olarak yorumum bız bu takımı rahat geçeçk güçteyiz

emre__ss

Forvetim

diri olalım yürekli oynayalım zorlanmadan yeneriz yeter ki korkak oynamayalım, şu kadromuzda oyunumuzda denizliden kat kat iyi

Furkan

Abdulkadir cezalıyken haluk tek santrafor ilerde ve erdem ile kalabalık ortasaha hem top tutar hem savunmayı guclendirir. insallah yenicez

fanatik samsunsporlu

King1965

Eğer artık bu alt sıralardan tamamen kurtulup rahat nefes almak istiyorsak bu maçı alacan arkadaş sen bu maçı alcaksın ki bu taraftar konya macını sana aldırır saten :))) yeter kı sız bu macı alın gerısını konya macında bıze bırakın

Tufan

çok değil ilk yarı 2 beraberliğimiz galibiyet olsa 29 puanla çok farklı bir havada olurduk şuanda. ligteki takımlar gerçekten kötü bugün gördük şampiyonluğa oynayan Rize'yi 2 pas yapan adamları yok, azman forvetleri sakatlanınca balonları sönmüş. Rehavete kapılmazsak sahadan siler geçeriz.

King1965

binikalamadım

şu an ki puan tablosuna göre denizli rakibimiz deplasmanda onları yenip altımıza doğru sürüklemek çok önemli...

fanatik samsunsporlu

erciyes deplasmanına 31 puanla gitmek harika olur

Mert

Alıntı yapılan: King1965 - 17 Şubat 2013, 11:03:04
trt web tv verecekmıs

Vermese de olur zaten izleyemiyoruzki adam gibi takılıp duruyor  :)