PTT 1.LİG 21.HAFTA | Boluspor - SAMSUNSPOR' UMUZ

Başlatan burakbas, 03 Şubat 2013, 22:37:55

« önceki - sonraki »

cakir55

Her maçımız final havasında, Allah'ın izniyle kazanıp döneceğiz.

fanatik samsunsporlu

djıehoua ve cafercan dan çekiniyorum.barboros ise tam bir pislik

Burak

İlk maçta benimde en çekindiğim adamdı nitekim golünü de atmıştı bize futbolcu değil güreşçi mübarek gördüğüm en güçlü futbolculardan birisi

sadece55

Cemil için iyi olacak vurdum mu ses getirir en azından :)

mehmet yılmaz

Boluspor'un iç saha performansı pek iç açıcı değil. Oyun yapıları kapanan takımları açamaya uygun görünmüyor. Samsun'da oynasak daha çok endişe ederdim. Bizim takım oradan galip döner bence ;)

King1965

King1965

rize  macını cumartesı saat 14 e alan tff ye selm olsun :))) okula gtmeden macımı tekrar stadta ızlıcem

allum

mağlup olmassak bide şu gençlerimiz parmak ısırtırsa play-of hayal değil. Bu arada antremanlarada gitmek gerekiyo sadece maç yetmezz

ahmetsefa55

allum

bolu_x 0  samsunspor_x 2 bence ve inşllh tabi  :D

Ahmeti

Alıntı yapılan: King1965 - 05 Şubat 2013, 14:04:09
rize  macını cumartesı saat 14 e alan tff ye selm olsun :)))

Bu sezon tff ve trt'den çektiğimiz nedir bizim yaa

King1965

Boluspor - Samsunsporumuz maç bileti fiyatları belli oldu . !

AlıntıNumaralı : 50,00 TL

Kapalı : 10,00 TL

Maraton : 10,00 TL

Kale arkası : 5,00 TL

Çocuk Tribünü ise 1,00 TL olarak belirlenmiştir.

Saygıyla duyurulur.

Boluspor Yönetim Kurulu

misafiri belirtmemişler ancak kale 5 Tl her halde bizede 5 tl

Furkan

İnşallah Bursadaki dernek otobüs kaldırır da okula dönmeden bi deplasman daha nasip olur. 1-0 alırız gibi hissediyorum :)

samuray

takım tam havasını bulmuşken9 3 puan diyorum ilk yarı aldığımız beraberliklerin acısını böyle telafi ederiz başka yolu yok diyorum samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

Tufan

şimdi puan tablosuna baktımda ligin 2. yarısında en çok puan toplayan 3 takımdan biriyiz diğerleri Erciyes ve Bolu. Bolu içerde kötü olsa da bizim gibi formda bir takım ben Bolu'dan yenilmeden döneceğimizi düşünüyorum. Yenersek bambaşka şeyleri yüksek sesle dile getiririz daha 14 haftalık koca maraton var.