PTT 1.LİG 21.HAFTA | Boluspor - SAMSUNSPOR' UMUZ

Başlatan burakbas, 03 Şubat 2013, 22:37:55

« önceki - sonraki »

feticalik

Alıntı yapılan: beşnumara - 10 Şubat 2013, 22:38:34
iki yıl önce nete yüklediğimiz olaylar yüzünden ceza yemistik sanırım. ne gerek vardı bilmiyorum

videoyu izlerseniz bolusporluyuz.com yazısını göreceksiniz.

lato

Bolusporluyuz yazıyor video üzerinde bizimkiler eklememişlerdir nete çeken de Bolulu zaten belli

celebi

emre__ss

İnbeler samsundan bilindik görüntüler yazmışlar sitelerine önceden ne gördülerse...

lato

Alıntı yapılan: CemBaba - 10 Şubat 2013, 22:39:05
Maçın Özeti: http://www.trtspor.com.tr/video.aspx?id=8548&cid=8

TRT son bölümlerde ofsayt sebebiyle verilmeyen golümüzü kesmiş! Neden acaba?

Ciddi ciddi sayılmayan golü koymamışlar özete amaç ne ki

ChucKeR

bolu iyi takım neden yenildik demem, deplasman bi de sonuçta. anlamadığım konu bu hocalardaki anlamsız kapris.

ercanı ben de beğeniyorum , ayakları çok iyi ve bu bence çok  çok önemli bi vasıf, hocanın cesaretini de taktir ederim ama ne gerek var djeuanın karşısında oynatmanın bu çocuğu. bu adamın karşısında oynamak bu ligedeki en zor sınav bana göre, sene boyu daha zor bir forvet çıkmayacak ercanın karşısına. kariyerinin bu kadar başındayken bu maçı hiç yaşamasaydı ercan için çok daha iyi olacaktı. ki kere de çok çok kötü bi adam değil. 18 e girmeyecek kadar önemli bi sebep varsa açıklanmalıdır.

keza musa aydın olayını da anlamış değilim.  kızağa çektin eyvallah da kadroya alıyosun ama 3 maçta oyuna bile sokmuyosun. bunun mantıklı açıklaması yok. eğer kondüsyonu yoksa maç kadrosuna da alma. öndeyken girmiyor, gerideyken girmiyor. neden 18 de o zaman? musa 18 e girecek konumdaysa musa sinanı cebinden çıkartır.

maçı alsaydık kesin play offtaydık yenilmeseydik yüksek şansımız vardı , şimdi zora girdi. küme muhabbetine hiç ihtimal vermedim zaten. hayırlısı olsun artık canları sağolsun, ama şu topçulardan maksimum verimi almamız lazım ekonomik olarak bu kadar zor durumdayken diye düşünüyorum.

beşnumara

Moral bozmaya gerek yok. teknik heyet eksiklerini düzeltmesi lazım. içerdeki maclara tam destek verip macları alacağız dışardan da 6 mactan 10 puan çıkartacağız. Değisen bir sey yok sonucta. Daha bu ligde neler olur neler. Sadece teknik heyet oyuncu seciminden, degisikliklerinden ders alması gerek. Sanırım en zoru da bu olsa gerek  :(

King1965

10 Şubat 2013, 23:36:11 #352 Son düzenlenme: 10 Şubat 2013, 23:40:31 King1965
bız bu olaylardan ceza almayız macı etkılemedı bırsey olmadı sadece hasar tespit calısmaıs sonucunda  para oderız  koltuk da fazla kırılmamıs reklam panolarına zarar vermemısler abartmasınlar bı pankart gıtmıs saten o kadar

olayların cıkıs noktası : bolusporlular cam parçaları  atmışlar taraftarımızın üzerlerine

SSKLA

bence taşlanma sonucu saha içine girilmesinden bir şey olmaz.

GençKozluklu

BEnce cezalık hiç bir şey yok. Ceza olacaksa da Bolulular a olur. Adamlar koca koca taş attılar. Hatta biri de yönetici arkadaşlarımızdan Erdem 'in elindeydi .Sanıyorum bu da tutanaklara geçmiştir.Sivil mmeurda dah bütük taşların atıldığını kendisi de söyledi.

mehmet yılmaz

Sağ salim evimize vardık. bence bu maçın üzüntüsü bana yarın vurur. :(

Samsun'a gelen misafir yöneticiler takımları gol attığında doğal olarak abartıya kaçmadan sevinebiliyorlar. Biz Samsun'a yakışır şekilde hoşgörü gösteriyoruz. Bolulular da 2-0 geriden geldikleri ilk maçta gollerine sevinmişlerdi. Ancak bizim orada yönetici de değil, bir iki misafirimiz Abdülkadir'in direkten dönen topuna gayrıihtiyari bir tepki verince, küfürler, tehditler havada uçuştu. Gerçi bizde kimse böyle kuru gürültüye pabuç bırakmaz ama yapılan şey tam bir terbiyesizlik. Yakıştı onlara.

Kapalı tribündeki gruplarının adını bilmiyorum ama sürekli küfürlü tezahüratlarda bulundular. Gözlemci gerekenleri not almışsa iyi bir ceza yemeleri lazım.

Oyunun bazı bölümlerini düşününce kaybetmemiz normal gibi görünüyor ama bazı bölümleri baz alırsak en kötü 1 puanla dönmemiz lazımdı. Özellikle Roberts'ın çıkıp Haluk'un girmesi hücumdaki etkinliğimizi artırdı. Takımın en iyisi Abdülkadir'di bence.

İnşallah hem oyuncularımız hem de teknik heyet bu kayıptan gerekli dersleri çıkaracaktır. Nasıl ki 2 maç kazanınca birşey başarmış olmadıysak buradan puansız dönünce de birşey bitmiş değil.

Bolu'daki ilgili tribünü dolduran taraftarımıza helal olsun. Çok fazla tahrik vardı maalesef. Maç sonunda biz de onların yanındaydık.

Ne diyelim, canımız ve armamız sağ olsun.

Burak

Ne cezası abiler polis aldı bizi içeri konvoy yapılıp çıkıldı ben anlamıyorum biz deplasman tribününün girişinin neye benzediğini göremiyoruz nereye gitsem bugüne kadar hep ulaşması kolay yerlerde başka statlarda . Bizde alalım Şirinler le kapalının arasına biz de ulaşalım kardeşim yahu ... Pazarın dibinden stad benzeri yere giriliyor enteresan

city ultras

bu yarenler pankartini indirenlere vallah hellal olsun :ok :ok taraftarliktan anlayan varsa,bunun anlami cok büyük yani :D

isa55