PTT 1. LİG 19. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Göztepe

Başlatan berusa55, 20 Ocak 2013, 16:31:47

« önceki - sonraki »

samuray

galibiyete hasret kaldık ya yeter artık alın bu maçı ya

burakbas

cembaba

O değilde Allah'ını seven şu siteden TD'ye yazmasın abi. Bildiğin rezil olduk...

Sioux

King1965

çok zor bir maç kazanabiliriz  diyoruz diyoruz kazanamıyoruz yter artık samsunum al su macı 1 galibiyetımız var oda Göztepe yı yendik simdi yine göztepeyı yenelım!

Desiqner

Alıntı yapılan: CemBaba - 22 Ocak 2013, 22:57:49
O değilde Allah'ını seven şu siteden TD'ye yazmasın abi. Bildiğin rezil olduk...

Rezil olma konusu TD'den çok şu yapılan beste muhabbetlerinden oldu.
Taraftar gruplarımız biraz daha duyarlı olabilse keşke...

Serkan

kardeş o kara ile başlayan nick sana mı ait ?

Desiqner

Harbiden kim bu karabudun ? Ben hayatımda bu kadar atarı birarada görmemiştim...

Karabudun

23 Ocak 2013, 13:08:33 #53 Son düzenlenme: 23 Ocak 2013, 13:12:25 sener.eren
Beyler bana ait, evet.Lakin kusura bakmayın. Herifin adamlığımıza ettiği lafı gördüğüm an koptum.Muhatap olduğum için fena pişmanım.Yargılamadan önce mevzunun gidişatını ve yazdıklarımı iyice bir okuyun lütfen

Serkan

hocam yargılamak kimsenin haddine değil de sonuçta muhattap almasak daha iyi olur ?

Karabudun

23 Ocak 2013, 13:21:30 #55 Son düzenlenme: 23 Ocak 2013, 13:32:58 sener.eren
Alıntı yapılan: Serkan - 23 Ocak 2013, 13:15:55
hocam yargılamak kimsenin haddine değil de sonuçta muhattap almasak daha iyi olur ?

Usta, Moskova kaplanı mıdır nedir ALLAH aşkına adamın yazdıklarına bakın.Hiçbir şekilde Göztepe Camiası'na hakaret etmedim. Evet, gerildim. Yalnız kendilerinin iddia ettiği gibi asarım, keserim modlarına girmedim. Sizleri mahcup edecek bir hal olduysa da affınıza sığınıyorum.

Serkan

sen diyorsun ya moskova kaplanına bak onlarda aynısını senin için diyor başkan daha orada yenisin zamanla farkına varırsın biz sadece takımızı hakkında yorum yapar geçeriz gerisi bizi ilgilendirmez kim ne derse desin.. orada rahmetli teoman abinin izinden gitmeye çalışıyoruz

Karabudun

Alıntı yapılan: Serkan - 23 Ocak 2013, 13:36:04
sen diyorsun ya moskova kaplanına bak onlarda aynısını senin için diyor başkan daha orada yenisin zamanla farkına varırsın biz sadece takımızı hakkında yorum yapar geçeriz gerisi bizi ilgilendirmez kim ne derse desin.. orada rahmetli teoman abinin izinden gitmeye çalışıyoruz

O adamla bir tutma hocam bizi.Neticede ben camialara laf etmedim.Neyse, haklısın.Doğrusu söylediğin gibi davranmak.

millwall

hocam bu adamların yüzüne ** desen ama annemin ssk sı var çalışıyor der.
o yüzden en güzeli diyaloğa girmemek.samsun çukurundayız o gün hepimiz,bakalım atarı olanın tutarı olacak mı?

beşnumara

Abi Allah askina diyorum su gerzeklere yazmayin. Bana özelden yazmis hiyarin biri ne yapayim tartişayim mi? adamlar ne anlatirsan anlat anlamiyorlar.
Ulan bu yav.akları yenemezsek konusturursak bunlari yaziklar olsun bee