PTT 1. LİG 19. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Göztepe

Başlatan berusa55, 20 Ocak 2013, 16:31:47

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

abdulkadirin Gol sevincide görmeye degerdi gercekden golden sonra musa sinan yilmazerden nerdeyse daha fazla seviniyordu..cok guzel isler bunlar emeklerinize saglik cocuklar tekrar tekrar izliyor keyif aliyoruz..haftaya Kartalsporuda yendikmi ilk 6 insallah..Utandirma ALLAHìm

Sioux

Ben mesela bir Kocaeli'yi, bir Bursa'yı hatta bir Giresun'u hatırlıyorum. Buraya geldikleri zaman çok iyi deplasman performansı sergileyen tribünlerdi. Diyelim ki, üstat Göztepeliler bizi beğenmemişler. İyi de siz ne yaptınız deplasman tribünü olarak. Bir tane üçlüleri dışında sesleri mi duyuldu? Yok. Biz kötüysek onlar daha kötü. Bıraksınlar bu işleri. Neymiş, koyduk mu? demişiz. Yine soruyorum. Koyduk mu? Çıkıp delikanlı gibi 'evet' diye niye bağırmadılar :) Ayıptır.  :peeh:

Desiqner

Koydukları videolarda bile sesleri zor çıkıyor :)

King1965

Alıntı yapılan: cgr - 29 Ocak 2013, 11:22:35
Yere mi  ???

hoca o beter yayında sen nasıl görüyorsan haksız mıyım :) Ligtv den HD izleyemedim kusura bakma :D

HoliganSamSunLu

3 puanın hatırı bütün kusurları kapatır o tirübünleri doldurmak bile başlı başına bir başarıdır süper ligde kafaya oynayan takımlar bile tirübünlere taraftar çekemezken samsun tirübünleri tgaktire şayandır.

samuray

taraftar grupları daha iyi organize olabilir bi uyumsuzluk söz konusu gibi gelior bana bu konuda çaba gösetirlmeli yoksa bütününe bakıldığında doluluk oranı bazı süper lig kulüplerinden bile iyiyiz

BEŞİKTEN_MEZARA

durum 1-0 olmuş arkadaş stadda sessizlik taraftar gurupcukcukcuklarımızın dicem artık bafra ve çarşamba işin içine girince o ses samsun yarışması oldu bir anda sanki ,dünyada 1-0 a maxico yapan tek biziz sanırım atkı sayısının azlığını görünce gelenlerin çoğu aktivite olsun diye geldi sanki ,beyler tekrar sölüyorum kah geçen sene kah süper lige çıktığımız seneyi unutun bu kafayla göztepeliler söleyince ağrımıza gitti ama hasım kazanmaya birebiriz aferin bize

Recep

Maç başlığı tamamen olmuş taraftarı eleştirme başlığı kendi kendimizi bu kadar yerden yere vurmanın anlamı yok dünyanın hiç bir stadında bütün taraftarın 90 dakika bağırdığını göremezsin.Taraftar grupları bağırır diğer taraftarlar ise gaza gelince eşlik eder.Ne yani şimdi bağırmayan adama sen maça gelmemi diyeceğiz.Bütün problem stadda akustik yok kale arkaları çok uzak yoksa bu maçta ne şirinler nede şehzadeler hiç susmadı.Maraton çok büyük olduğu ve genelde maç seyretmek için gelen ler yüzünden sürekli dinamik bir tezahurat yapılamıyor ancak ataklarda ve pozisyonlarda verilen tepkilerde çok güzel bir ses yakalanabiliyor.göztepelilerin gazına gelinmiş onların söylemleriyle kimse taraftarı yerden yere vurmasın ben adamların sesini bi kere bile duymadım ki tribüncülüğü bize öğretmeye kalkan kişilerin bir hafta boyunca yaptığı rezillikler ve tweetter da bi izmirli gazetecinin transfer sezonu boyunca bize saldırması sonucu olaylar düşmanlık boyutuna gelmiştir ilk maçtaki olayları biz normal görmemize rağmen yoksa oradaki yapılan terbiyesizlikler buradaki olaylardan daha büyük.Kim düşman olmak istiyorsa olsun kimsenin dostluğunada ihtiyacımız yok biz birlikte olalım yeter.

Karabudun

Bağırsın bağırmasın, bu taraftar maça gelene kadar koca sezonda bir galibiyet gördü. Bunu da kimse unutmasın! Önceki seneleri arıyoruz belki, ama var mı kardeşim şu anda  bizden iyisi bu ligde?  a_d_s lu çok yakın bir arkadaşım sezon başında "Bizden sonra gelirsiniz tribünde." diyordu. Kareografi videolarını izletince bir "Destur" çekti. Şimdi "Helal" çektiriyorum. ALLAH' ın izni ile yakında gıkı çıkmayacak. Bu arada  Göztepe taraftarına da teşekkürü borç bilirim. Bu denli germeselerdi bu havayı yakalayamayacaktık belki de.

Ahmeti

6- GÖZTEPE A.Ş.'nin, 27.01.2013 tarihinde oynanan SAMSUNSPOR - GÖZTEPE A.Ş. PTT
1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren
3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada GÖZTEPE A.Ş. sporcusu ALİ KUÇİK'in, rakip takım taraftarlarına
yönelik sportmenliğe aykırı hareketleri nedeniyle takdiren 2 RESMİ MÜSABAKADAN
MEN ve 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına

Ali Kuçik beter ol.