PTT 1. LİG 19. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Göztepe

Başlatan berusa55, 20 Ocak 2013, 16:31:47

« önceki - sonraki »

ChucKeR

lato

Alıntı yapılan: ChucKeR - 21 Ocak 2013, 19:59:13
bizim bekler zayıf, sorun çıkarabilir.

Lokman sol bekte oynarsa onun ilacı olur ayrıca sağda da canberk çabukluğuyla pozisyon bozabiliyor ileri çıkıp boş bırakmasın yeter

55(tuncay)55

3 puan 3puan 3 puan gerisi boşşşşş ister oynayın ıster oynamayın ama bu maçı mutlaka alınnnnnnn >:(

Forvetim

çıkın harbiden oynayın ve bu maçı alın. eğer çoluk çocuğunuzdan ana babanızdan bu kadar taraftardan ve kendinizden utanmıyorsanız kaybedin

burakbas

Allah izin verirse macta olacagim. 3 puan bizim olacak.

5trawberry

Soner

Canberk Cemil Kere Lokman

Fatih

Musa Mustafa

Dimitrov                Musa Sinan

Abdulkadir

SSKLA

Adam gibi herkes ezberlesin şunu ;) geçen sene ordu maçinda nasip olmadi bu sene soyleyelim.

ŞiRiNLeR Beste Tv Saldır Forma Aşkına !!

ercan0655

olmazsa olmaz maçlarda hep tırt olduk bu maçta artık kırın şu ce...etliği

SSKLA

O degilde yapildi ihale satildi goztepe sozde aliaga harbiden kestane...

samsunmania

22 Ocak 2013, 00:54:54 #39 Son düzenlenme: 22 Ocak 2013, 00:57:56 samsunmania
Ramazan nasıl olsa bir anormal hareket yapıp kırmızı kart görür, ölümcül bir hata yapar golü buluruz, maçı alırız. Ramazan her zaman bize çalışmıştır. Bakın görün.  :evet:

Pazar günü 3 puan kesinlikle bizim. Bundan sonra seyredin Samsunspor'u.
Kısa bir not, ben olsam Lokman'ı ya Kere'nin ya da Şaban'ın yerinde oynatırdım. Tavşanlı maçında Şaban ve Kere çok aksadı kanımca.

Turuncu

Ramazan'ı bekliyoruz urfa maçında tadı damağımda kalmıştı.Maça gelince 1-0 olsun bizim olsun.

_SoN_

3 puandan başka yol yok.Bu maç ya alınacak ya alınacak .

King1965

Tribün dolacaktır emin olun bu maçı taraftar kazanacak !!!

Dartagnan

Taraftar mı kaldı da kazandıracak gözünü seveyim ...O iş bitti artık.Eskıye özlem duyar videoları seyrederız.Eger bu takımın taraftarı olsaydı evımızde en az 2 galıbıyetımız vardı .

Karabudun

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 22 Ocak 2013, 00:16:25
Adam gibi herkes ezberlesin şunu ;) geçen sene ordu maçinda nasip olmadi bu sene soyleyelim.

ŞiRiNLeR Beste Tv Saldır Forma Aşkına !!

Sözler mükemmel!