PTT 1. LİG 19. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Göztepe

Başlatan berusa55, 20 Ocak 2013, 16:31:47

« önceki - sonraki »

elexir

Bu maçı kazanmak şart oldu, alamazsak kısmını düşünmek bile istemiyorum...

isa55

Keşke önce Kartalla oynasaydık.
Kazanmalıyız, kazanacağız.

55.hakan

Bu maçın telafisi yok zemin,yeni transfer,stres hepsi boşa

feticalik

**KaR6**

kazanacagız tabii ki.. neden diye sormanın anlamı yok, son galibiyetten beri kim yoktu tribünde onu bulmak lazım..

Sercan

jean

18 macta tek bunlari yendik allah askina su iki maci alalim sahamizda

senol

oyuncuların artık ayakları yere iyice basmalı ve samsunporda olduklarını unutmamalılar.hocada artık her maçtan sonra aynı hikayeyi anlatmasın.hoca kaleye şut çekmezsen gol olmaz bunu biliyor olman lazım.tavşanlının 3tane net pozisyonu vardı.soner çıkardı hepsini.her zaman bu böyle olmaz.aynı sahada senin bir şutun yok .artık krediler bitmek üzere herkes aklını başına alsın...başkan için,seyirci için ve samsun için oynayın...

teksas3455

son oynanan oyuna bakılırsa ben yine çok umutlu değilim. bu maçı alırsak taraftar sayesinde alırız.

Sol Açık

Şu ana kadar içerde hiç kazanamadık. Göztepe son haftalarda kendisinden beklenen sonuçları almaya başladı. Bu hafta ve haftaya oynayacağımız Kartal maçları çok önemli. Alınacak kötü sonuçlar, durumumuzu ciddi şekilde kötü hale getirir. Özellikle Kartal'ı mutlaka yenmeliyiz, Göztepe'ye ise en azından yenilmemeliyiz.

Benim için ideal 11:
Soner-Canberk, Kere, Cemil, Şaban-Fatih, Mustafa, Ahmet Arı (Erdem)-Musa Aydın, Abdülkadir, Dimitrov

lato

Şaban'ın yerine Lokman Musa Sinan'ın yerine de Ahmet Arı denenmeli. Ayrıca Atilla'nın parmağı iyileştiyse Soner'den kaleyi devralması daha iyi olur. Tamam Soner mutlak goller çıkardı ama şansımız yanımızdaydı biraz da adamlar becereksizlikten üstüne attılar topları. Şaban iyi oyuncu ama hırslı bir Lokman daha etkili olur Dimitrov'un arkasında. Göztepe'nin en önemli kontratak topçularından Halil'in olmaması da geride bırakacağımız açık için tehlikeyi hafifletir. Ayrıca bizim için savunma değil hücum zamanı diye düşnüyorum. Savunma her haliyle evlere şenlik zaten.

feticalik

Soner(atilla)

Canberk-Kere-Cemil-Lokman

Fatih

Mustafa-Ahmet Arı-Haluk

Abdülkadir-Dimitrov

-dimitrovla haluk yer de değiştirebilir.

Ben Haluk faydalı olur diye düşünüyorum. ilk 11 böyle olabilir daha sonra Serkan Çalık alınabilir. Cesaretle şut çekebilen birisi deyince de aklıma gencimiz Doğan geliyor. O da daha sonra alınabilir. Üçüncü seçenek de Musa Aydın. Ama biraz daha çalışması gerekiyor.

55.hakan

Soner

Canberk, Kere , Cemil , Şaban
               Fatih

Musa Aydın Mustafa Dimitrov

Haluk   Abdülkadir

Kazanmak için gerekli ofansif bir kadro.Bu şekilde Canberk ve defansın çok ileri çıkmasına da gerek yok.Ani kontraataklara karşı
hem önlem olur hem de yetenekli ayaklar ileride daha performanslı iş yapar.

Sol Açık

Hücum sadece forvetlerle yapılamaz. Misal Tavşanlı maçında aynı anda Abdülkadir, Musa Sinan, Dimitrov, Roberts, Haluk sahadaydı. Sonuçta hiçbirşey yapamadılar.

Bence orta sahanın ortası ve kanatlar önemli. Forvette Abdülkadir işi bitirir, ama ona pozisyon üretmek, topa sahip olmak gerek.

feticalik

Bu hafta tek beklediğim şey hep beraber bu sözleri bağırmamız olacak.. "Başka Diye Soranların İnadına Samsunspor Teoman Taş Duy Bu Sesi Terk Etmedi Sevdan Bizi"...