PTT 1.LIG 15. HAFTA 1461 Trabzon - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 02 Aralık 2012, 02:31:58

« önceki - sonraki »

lucarelli

samsunsporlu1994

Zor maç. İnşallah puan veya puanlarla döneriz.

ahmetsefa55

fazla buyutmeyın gozunuzde.

onlar iyi bilirler ;

sen şampiyon olmasanda !

burakbas

BigBadMama5552

Vur kır parçala bu maçı kazan!  samsunspor_x
Şaka bir yana hakikaten zor maç, hatta bence en önemli deplasman maçı. İnşallah zaferle döneriz. Şu makus talihimizi yenmemiz lazım, ki inşallah yeneriz. TRT'den yayınlanacak olması da iyi olmuş, ders arasında izleyebilirim.  :D

Desiqner

O değilde...
Bu konularda pek hırs yapmam ama şu td'de bizle makara yapacaklarını düşünen beyinsizlere inat saldır Samsunspor...

beşnumara

Allah Muhammed aşkına şu gaz kafalılara cevap yetiştirmeyin. Adamların anlayışı belli neyi anlatmaya çalışıyorsunuz abi. Adamlarin amacı belli bizi makaraya almak yapmayın Allah aşkına yaa

feticalik

Herşey bir kenara bizim çocuklar maçın önemini anlamalilar. Tabiki takimimin kazanmasini istiyorum ama malum takım da güçlü kadroya sahip.

samuray

ya her hafta aynı şeyleri yzm.yan bıktım artık gına geldi kıralım şeytanın bacaını eger bunuda kazanamassak zor günler bk bızı alın artık bu maçı yaaaa :kafa:

Stoper

Sioux

Yöneticilerimiz bu maçın anlam ve önemini futbolcularımıza anlatacaklardır eminim.

Hiç unutmam, 1989-90 sezonuydu. Ligin bitimine birkaç hafta kala küme düşmemiz kesinleşmişti. İçerideki maçımız malum takımlaydı. Küme düşmüş olmamıza rağmen 2-0 basmıştık onlara. Maç bitiminde hepimiz saha içindeydik. Futbolcuları omuzlara almıştık. :) :)
Şimdi, kader bizi malum takımın çakmasıyla karşılaştırıyor. Yenmemiz lazım. Sözde Samsunsporluyum deyip de kripto TS'li olanlara inat basmamız lazım.

GökhanÇağlar

Son iki maçtaki oyunu gözümün önüne getiriyorum ve umutsuzluğa kapılıyorum.Ama Samsunspor her zaman bitti denilen yerden başlar.Mahçup etmeyin bizi bu trabzonlulara..

isa55

Alınacak galibiyet 3 puandan daha fazla anlam taşıyacaktır.

orucreis

3 puan güzeldir,derin bir nefes aldırır,ayağa kalkmak için bir başlangıçtır ama  1461_trabzon u yenmek paha biçilemez.......  :evet: :evet: ;) ;)

lucarelli

05 Aralık 2012, 03:08:37 #44 Son düzenlenme: 05 Aralık 2012, 13:11:07 lucarelli
bence 3 puan şu dönemde gerçekten inanılmaz önemli ama bizim rakip 1461 değil, Trabzonspor. Bu noktayı kaçırmyalım. ligde şu anda 1461'le oynamamız 1461'in asıl rakibinin Çarşambaspor  veya Bafraspor olduğu geçeğini değiştirmez.