PTT 1.LIG 15. HAFTA 1461 Trabzon - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 02 Aralık 2012, 02:31:58

« önceki - sonraki »

BEŞİKTEN_MEZARA

Adamlar maca nasil bilenmisler bizim andavaz ruhsuz cesetlere  kapak olsun ...

Desiqner

Sioux

Lamı cimi yok, eğer futbolcuyum diye dolananlar şu maçı kazanamışsa yazıklar olsun bütün haklarımız!
Bu ayıbı temizlemek yine onların elinde.

samsunmania

Bir şehrin gururu ile oynadınız. Yazıklar olsun size. Şu 1461'in çakma teseli topçularının twitterdeki paylaşımlarını okuyun da kendinizi sorgulayın biraz.

Shane_Falco

Dünden beri evden dışarı adım atmıyorum.Moral bozukluğu yüzünden foruma bile girmedim neredeyse.Siz bu işten para kazanıyorsunuz ya hayrını görün be ne diyeyim...

S.b.ç Çağrı

Arkadaşlar biz trabzona gittiğimizde 1461 takımına taraftar konusunda sahip çıkan kimse yok 5 kişi toplanmış bağırıyorlardı biz oraya gittik bütün stadı ele aldık yalnız olmadıklarını gösterdik tek tek topcu çağırdık takımı çağırdık herşeyi yaptık destekledik geriye düştük yine stadın hakimiydik yine galibiyet gelmedi neyapmalıyız cevabı olan söylesin neyapmalıyız bu takıma

Sercan

Yapacak bir şey yok. Gördüğümüz yerde yüzlerine tükürsek yeter...

red_white

Alıntı yapılan: Sercan - 09 Aralık 2012, 22:06:25
Yapacak bir şey yok. Gördüğümüz yerde yüzlerine tükürsek yeter...

Yarabbi şükür derler anlamazlar...

usare

ismail

geçen sene sivas 4 eylülle veya 1461le  Bafra maç yapsada koysa diye hayaller kurarken ne hallere düştük

Donbay

SEN DÜŞERKEN LİGLERDEN , ŞAMPİYONLUK ŞARKILARI SÖYLEDİK

Gorkem

Baskent_Samsunspor

halen kabullenemiyorum neden bu kadar motivesiz inançsız bu takım neden !!!!

özkan

10 Aralık 2012, 11:14:23 #298 Son düzenlenme: 10 Aralık 2012, 11:19:26 özkan
Durup dururken bu sene kendimize iş çıkardığımızı düşünüyorum ve şu şarkı sözleri bence son 6 yılımızın özetidir diye düşünüyorum..

''Kendimize lüzümsuz bir savaş yarattık,
Haliyle sağsalim çıkamadık,
Deli ruh hali bazen iyi gelir ama biz çok abarttık,
Yolumuzun üstündeki kötü yükleri hep sırtımıza çıkardık,
Aldığımız hasarları ziyansız saydık.''

Yzy,Adnan Ölmez,Köktaş,S.Gümüş,M.Başoğlu,Tomaç,E.Tutu,K.Yılmaz..Ne kattı ?

Kurumsallık adına hiç bişey yok,başarı zaten yok.Tutu dönemini galip öztürkün abiliğinde geliştiği için ayrı tutabiliriz,(başarı anlamında) oradada farklı faktörler olduğu unutulmamalı tabi.

Velhasıl kelam;bu yukarıdaki para babaları bile iplememişken Samsunspor'u,kurumsallık adına gram fayfaları dokunmamışken,şarkıda da dediği gibi,samsunlu samsunluya düşman oldu kendimizi lüzumsuz savaşa atıp,yolumuzdaki yükleri omuzlamak zorunda kaldık,gemimize atılan her taş bir delik açtı bu hasarları yok gördük.Sonuç ortada..

Utanın be para babaları.En yok günümüzde dahi store açmakdan geri kalmayacak kadar amatör ruhla bağlanıp,kurumsal bir görüntü çizen bu yönetimden,Samsunspor tarihinin en yoğun kırmızı-beyaz günlerini yaşatan Emin Abi'den,kalbi Samsunspor aşkıyla dolu abilerimizden utanın.Ne verdiniz,dertten kederden,borçdan,yanlışlardan,götürmekden başka ?

Huzurlarınızda,yazıklar olsun demek istiyorum site sakinleri yukarıda adı geçen tüm isimlere.

Ne diyeyim,şahsım adına konuşuyorum,samsunlu olmayan adam Samsunsporlu olamaz diye düşünmeyenlerdenim.Paralı Samsunlu olmuş Samsun'luya düşman.Bize Samsun'lu değil,Samsunsporlu (adam) lazım..

Allah bizi trabzonluya muhtaç etmesin.

çılgınlar

Terme yolu tafiğe kapatılıyor ve futbolculara sözlü saldırı yaplıyor ne otobuse   vuruluyor ne tas atılıyor sadece ruhsuzlara tepkı verılıyor .videonun sonuda olsa az cok bıse cekılmıs

http://www.facebook.com/photo.php?v=297452853705563&set=vb.373204089434038&type=3&theater