PTT 1.LIG 15. HAFTA 1461 Trabzon - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 02 Aralık 2012, 02:31:58

« önceki - sonraki »

Kaya

Kazanıp gelmemiz gereken en önemli deplasman mücadelesi

Galibiyetle döneceğiz inşallah..

orucreis

bunları ne olursa olsun yenmemız lazım.bunları yenelım diğer maçlarda beraberlıge razıyım ben

SametYılmaz55

14 haftanın biriken bütün enerjisini bu maçta çıkartacağız.Bizim için,arman için yasla Samsunspor'um

mimar55

Nolur ya yalvariyorum artik bu maci kazanin bakin tarihi okuyun inanan bir 11 isimler fark etmez bizim icin yureginizle oynayin bir mac olsun taraftar icin oynayin yenin bayram yapalim herseye yeniden baslayayim onceki cektirdiginiz tum dertleri kederleri unutalim yeni bir baslangic icin taraftar icin baskanimiz icin haydi samsunsporun formasini giyen kocaman yureklere sahip 11 cesur yurek haydi simdi degilse ne zaman

berusa55

Hani diyoruz ya bazen tezahüratlarda"....koymazsan yüzüme bakma sakın" falan; eğer bunlara yenilirsek yüzümüze bakmayın harbiden...  :(

europe_55

Bu maci kesinlikle kazanacagiz, ben yürekten inaniyorum.  samsunspor_x
Artik beraberlikler serisi bitecek Insallah...

06 onur 55

CurvaSs

kaybetme ihtimalimizi düşünmek dahi istemiyorum. gideceğiz, kazanacağız ve geri döneceğiz! çok net!

sahra55

Bu maç dönüm noktası,

Bu maçdan sonra taşlar yerinden oynıcak.....

celebi

buonanotte

cembaba

Kırılma maçımıza harbiden çıkıyoruz. 3 puandan başkası yalan. Artık kesinlikle kazanmamız gerekiyor.

celebi

Kuvvetli ihtimal yeniliriz diye dusunuyorum. Ufak bir ihtimal beraberlik galibiyet ihtimali buzim takim icin soz konusu bile degil. Birde insaallah taraftarimiz bu takimi abileri olan takimka bir tutup tavir ve olay gostermezler. Birde ustune birde yenilirsek artik isin yoksa trabzonsporlularla ugras

FaT1h

allahım bizi o trabzonluların eline duşurme bu macı yenin diğer maclar berabere kalın lütfen yaaa

red_white