PTT 1.LIG 12. HAFTA SAMSUNSPOR'umuz- Şanlıurfaspor

Başlatan cgr, 11 Kasım 2012, 19:21:43

« önceki - sonraki »

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: pitbul055 - 13 Kasım 2012, 12:15:59
Tamamda bu takım busene ligde kalınca acaba maddi bir kazançmı gelecek.Borçlarda azalmamı olacak.Para süper ligde.Neden kalalımki burada.Bu lig zarardan başka birşey değil.Fazla değil 2 tane forvette sağlam adamımız olsaydı biz şuan kafada olurduk.Bu takımın acilen süper lige çıkması lazım yoksa bu ligde kaldıkca daha çok  sıkıntı yaşarız.Bizde biliyoruz ne şartlarda kuruldu bu takım yanlız bu ligde kadıkcada millete avuç açmak zorunda kalırız.Bizim acilen süper lige çıkmamız ve oradan alacağımız paralarla mütevazi takım kurup kendi ayaklarımızın üstünde durmamız lazım.....

15 günde kurulmuş takımdan Süper Lig beklemek ne kadar doğru bilemiyorum. Bu ligden çıkmak o kadar kolay değil. Bakalım ligin zirvesindeki ilk 3 takıma hepsi sezon başı trilyonlar harcayarak kadrolarını kurdular. Boluspor ve Göztepe hariç para harcayan takımlar şu an istedikleri yerdeler. 2 tane sağlam forvet için para lazım. Yönetimde biliyor 2 tane sağlam forvet almayı ama bunlar paran varsa olur yoksa olmaz. 40 trilyon borcu olan bir takımın 17 transfer yapması bile mucize. Bazı şeyleri çok çabuk unutuyoruz. Bu sene ligde kalsın bu takım yeter.

senol

takımda oyun yok,kondisyon yok ,mücadele yok taktik yok ... kısaca olması gereken hiçbirşey yok.çıkmış hoca diyorki golcüm yok.
hoca baktıki herkes golcü yok diyor ,oda aynı hikayeyi anlatmaya başladı.sanki takım süpermiş gibi.hoca bahneler arkasına saklanmasın.
önce takıma top oynatsın ,gol her zaman gelir.kolaycılığa kapılmasın.her şey kendini gösteriyor.kimseyi kandırmaya kalkmasın.
takım top oynuyacak,gol her zaman gelir.hoca işine bakacak.matematikle uğraşmayacak.

King1965

unıversıtede arkadaslarım samsunspor sayesınde 3.00 ustu oran alıyorlar . her  hafta adamlar beraberl ık basıyorlar ben ıse samsunspor galıbıyetı. Yok arkadas bu hafta bende beraberlık verecegım.. inşallah yatarım maçtan yeterkı 3 puan alalım

samuray

musa sinan bu hafta oynayacakmış sakatlığı geçmiş deniyor bu kez yeneceğiz baka yolu yok

cgr

Alıntı yapılan: samuray - 13 Kasım 2012, 18:30:53
musa sinan bu hafta oynayacakmış sakatlığı geçmiş deniyor bu kez yeneceğiz baka yolu yok

Yok öyle bişey hocam,

Bugün kulüp doktoruyla toplantı yaptığını söyleyen Altın "İki sakatımız bu hafta da olmayacak.. Nsumbu ve Musa Sinan bu hafta da takımdan ayrı kalacaklar. Manisa maçında sakatlanan Şenol'un da MR'ını çektiler. daha sonucu gelmedi ama O da tahmin ediyorum on gün gibi takımdan ayrı kalacak. Bunların nedeni kısıtlı bir kadromuzun olması ve arkadaşlarımıza çok yük binmesi, hgem idman temposu hem maç temposu olmasından dolayı. İnşaallah Ocak ayından sonra daha da rahat bir kadroya dönüşerek bu sorunları da çözeceğiz." diye ifade etti.

Karabudun

Bu hafta 3 puan gelmezse birileri gitsin istiyorum.Yeter artık!Küme düşmemeye odaklanır olduk inceden.

Ayberk

Geçen sezonun 32. haftasında evimizde kazandığımız MİY maçından beri iç sahada kazanamıyoruz, bu maç bir milat olsun

orhan

Şanlı urfa kontra atağa çok yatkın bir takım oynadığı maçlarda puanların çoğunu dış sahada aldı İleri çıkışlarda çok dikkatli olmalıyız.İlk golü biz bulduğumuz takdirde kazanacağımız bir maç olur aksi takdirde sıkıntı yaşarız.

samsunsporlu1994

Şanlıurfaspor kadro olarak ligin iyi kadroya sahip takımlarından biri. Bizim takımın üzerinde muhakkak bir kazanamama baskısı olacaktır. Bu maçı almamız gerekiyor ama bu söylemlerimiz ne kadar gerçekleşir onu maç saati göreceğiz. İnşallah 3 puan alır alt sıralardan bir nebze de olsa kurtuluruz.

kaptan 55

urfa'ya da vuramıyorsan gel bana vur,napim belki açılırsın o zaman SAMSUNSPOR'um....

feticalik

Kendi açımdan Erhan hoca için son töleransım. Tamam bir takım her maçı kazanamayabilir ama her maç berabere kalamaz. Daha önümüzde 20 den fazla maç var bunlardan da 5-6 tanesi beraberlikle bitse rekor kıracağız yemin ediyorum.

samsunspor_x MUTLAK GALİBİYET ! samsunspor_x

berusa55

Hakemler Belli Oldu

Ptt 1. Lig'in 12. haftasında oynanacak olan Samsunspor-Şanlıurfaspor müsabakasını Aytekin Durmaz yönetecek.

Cüneyt Yaşar-Haberexen.com

Haftasonu evinde Şanlıurfaspor'u ağırlayacak olan Samsunspor'da müsabakanın hakemleri ve gözlemcileri belli oldu.  Mücadeleyi Balıkesir Bölgesi'nden Aytekin Durmaz yönetirken yardımcılıklarını Oğuz Terzi ve Özgür Ertem yapacak. Serdar Sözlevi ise maçta dördüncü hakem olarak görev alacak. Maçın gözlemcisi Mustafa Arslan olurken, Neslihan Kaya ve Hüseyin Korkusuz ise maçın temsilcileri olacak.

Aytekin Durmaz Samsunspor'un en son geçen sezon Türkiye Kupası'nda Orduspor'la karşılaştığı maçı yönetmişti. Mücadele 0-0 sona erip panaltı atışlarında ise Samsunspor 4-2 galibiyete uzanmıştı.

Kaynak

çılgınlar

TARAFTAR GRUPLARINA ONUR REİSDEN DAVET

''BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR''

Ben Hayatım Boyunca Hiç Bir Zaman Grup Ayrımı Yapmadım.Her Grubu Kendi Grubum Gibi Gördüm.Tribünde Her Yaptıkları Güzellikler İçin Onları Takdir Ettim.Nedenmi? Amaç Samsunspor Davamız Bir Verdiğimiz Mucadele Aynı.Hepimiz Bu Takım İçin Mucadele Veriyoruz Onun İçin Çapalıyoruz.Neden Ortak Büyük Organizasyon Yapmıyoruzki?Kişiler mi Agır Basıyor? Yoksa Gruplarmı? Günümüzde Haylaha Böyle Düşünenler Var Biz Çılgınlar Grubu Olarak Grup Ayrımı Yapmıyoruz Herkesin İyi Yaptıgı Organizasyonu Takdir Ediyoruz.Samsunspor İsminin Oldugu Her Yerde İmzamızı Biz Çılgınlar Grubu Olarak Atmaya Hazırız.Biz İlk Adımı Başlatıyoruz Grup Ayrımı Yapmıyoruz Gün Birlik Günü Gün Kardeşlik Günü Gün Takımızı Tekrardan O Eski Günlere Dönderme Günü O Zaman Uyuma Renkdaşım SAMSUNSPOR'Luyum Diyen Herkesi Cuma Günü Tesislerde Görmek İstiyoruz.

King1965

helal olsun Çarşı10ur ' a İnşşallah tüm gruplar tesislerde olur

Serkan