PTT 1.LIG 12. HAFTA SAMSUNSPOR'umuz- Şanlıurfaspor

Başlatan cgr, 11 Kasım 2012, 19:21:43

« önceki - sonraki »

S.b.ç Çağrı

Gercekten sizlere yazıklar olsun biz idmana gittik ilk gittiğimizde sezondan önce kim konuştu burda aa şunlara bak helal olsun gibisinden urfa maçından önce yine gittik kim konuştu konuşmayın zaten ama bizim kötü yanlarımızı beklemekten artık bıkmadınız mı her macda bizim hatamıza bakıp burda sallamaktan bıkmadınız mı biz samsunsporun her zaman yanındayız her zaman amatörde oynasak bile yinede samsunspor bu takım bizi küme düşürsede yinede tribüne çağırırız futbolcular gelip geçici yine biz gelicez bu stadyuma bunları bilerek davranın.

Ollivanders

Bunlar benim gördügüm tebrikler. Yapılan begenileri katınca hakkınızda çok da olumsuz konusulmamıs. Samsunspor.biz yöneticilerinin ve üyelerinin SBÇ ye yönelik ön yargıları veya olumsuz tavırları söz konusu değil. Kimse SBÇ nin kotu anını da beklemiyor. Hem fikir oldugumuz bir nokta var ki o da Samsunspor tribunlerinin genel anlamda kötü oldugu.

3000 kişilik bir siteden bahsediyoruz. Herkesin SBÇ yi sevmesi de beklenemez. Arada çıkan olumsuz dusunceleri siteye mal etmek de mantıksız geliyor bana.Ne olursunuz şu ön yargılarınızdan kurtulun. Hepimiz aynı sevdanın peşindeyiz.

ugrass

Çiço dan sonra samsunsporumuzda tribun diye birsey kalmadı daha fazla uzatmaya gerek yok bence olan olmuş önümüzdeki günler için nasıl birlik olunur onu konusalım.

BEŞİKTEN_MEZARA

19 Kasım 2012, 20:55:31 #318 Son düzenlenme: 19 Kasım 2012, 21:05:50 BEÞÝKTEN_MEZARA
Yaptıklarınız zaten yapılması gereken bir hareket standart bir taraftar tarafından ,yanlışlar söyleniyorki daha iyi olsun takdir edilmek için kimse bişey yapmamalı zaten, bu arada şunu asla yapmıyalım gerek site sakinleri gerek siteye üye başka gurup üyeleri veya ziyaretçiler ,kimse kimseden büyük Samsunsporlu değil herşeyi konuşalım ama bununla birbirimizi kırmayalım..her maça işini gücünü 2.plana atıp maça gelen gerçek kitlelerle bu maratonu doldurmak istiyorsanız hatalarınızı da göreceksiniz,doğru bestelerle maçı yaşayan 10 kişi bile tribünü harekete geçirir örnekleri çok görüldü ,Allahınızı severseniz arkanızı  sahaya dönüp taraftarı bağırrtırmak yerine maçı yaşayın maçı futbolcularımızın o an hangi desteğe ihtiyacı olduğunu görün, bu takım düşmeyecek ama sanırım tribün olarak çoktan düştük  guruplar olarak konuşuyorum hangimizin yüzü var yeni stada bu şekilde geçmeye maratonun hakkını versin herkes, doğru düzgün 3 lü çektiremeyen gurup gurupmudur bütün stada ,1-0 öne geçince mexico yaptıran gurup nedir,ilk yarı paslaşırken oley çeken gurup nedir, gelmiş geçmiş bütün guruplar için söylüyorum ya bir olalım ya hiç olmayalım ,maşallah sağımız solumuz gurup ama taraftar yok ,bu yazdıklarım ayrıca salt bir taraftarın kendi taraftarlarına iç öz eleştirisidir,farklı mecralara çekilmesin ..

ChucKeR

Alıntı yapılan: S.b.ç Çağrı - 19 Kasım 2012, 19:44:06
Gercekten sizlere yazıklar olsun biz idmana gittik ilk gittiğimizde sezondan önce kim konuştu burda aa şunlara bak helal olsun gibisinden urfa maçından önce yine gittik kim konuştu konuşmayın zaten ama bizim kötü yanlarımızı beklemekten artık bıkmadınız mı her macda bizim hatamıza bakıp burda sallamaktan bıkmadınız mı biz samsunsporun her zaman yanındayız her zaman amatörde oynasak bile yinede samsunspor bu takım bizi küme düşürsede yinede tribüne çağırırız futbolcular gelip geçici yine biz gelicez bu stadyuma bunları bilerek davranın.

beyler yapılan yanlış, zaten bu tür yanlışları yapmayı sever polis milleti , ama bunu zırt diye yönetim uyuma diyerekten eşe dosta yanlış göstermenin anlamı yok.
sana yanlış yapılır sen şikayetini iletirsin , baktın bi değişiklik yok, o polis hala orda ya da aynı hatayı tekrar yapıyo o zaman bağır taraftara sahip çık diye.

bana bugun kaç kişi dedi bu yönetimle de mi ters düştünüz diye mesela, hoş mu oldu şimdi.

Kaya

Artık hakikatten sıktı şu ''siz bizi sevmiyorsunuz'' muhabbeti..

Olmayan ateşe körük hazırlıyorsunuz yeter..

İyiysen iyisindir herkes tebrik eder.Kötüysen kötüsündür eleştirilirsin.Uzatmanın manası yok.Kapansın artık şu konu..