PTT 1.LIG 12. HAFTA SAMSUNSPOR'umuz- Şanlıurfaspor

Başlatan cgr, 11 Kasım 2012, 19:21:43

« önceki - sonraki »

cgr

Altın: "Golcüye ihtiyacımız var.."
PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un teknik direktörü Erhan Altın, ''Oynadığımız güzel futbolu taçlandıramıyoruz. 11 maçta 11 puan topladık, 25-26 puan toplayacağımız yerde 15 puan kaybımız var'' dedi, golcüye ihtiyaçları olduğunu söyledi..

Altın, yaptığı açıklamada, Manisaspor karşında iyi oynadıklarını ancak bunu sonuca yansıtamadıklarını söyledi.

Golcü futbolcuya ihtiyaçlarının bulunduğunu belirten Altın, ''Takım olarak gol yememeyi öğrendik, bu sefer de gol atmayı unuttuk. Golcü oyuncuya ihtiyacımız var. Mevcut oyuncularımız elinden geleni yapıyor ama bir türlü galibiyet alamıyoruz. Yenemiyorsan yenilmeyeceksin de. Biz de en azından bunu yapabiliyoruz. Manisaspor maçı tamamen bir taktik savaşı oldu. Beni sevindiren, oyuncularımızın verdiğimiz görevi layıkıyla sahaya yansıtmalarıdır. Bizim zaten iyi bir golcümüz olsa ligi alıp götürürdük. Sezon başında aradık bulamadık. Zaten 15 günde takım kurduk. Tek eksiğimiz golcüdür'' diye konuştu.

Ligde 11 maçta 8 beraberlik aldıklarını hatırlatan Altın, şöyle devam etti:
''Manisaspor maçıyla birlikte 8 beraberliğimiz oldu. 11 maçta 8 beraberlik aldık ama biz bütün çalışmamızı galibiyet üzerine yapıyoruz. Biz zaten sahada kapanalım diye asla düşünmüyoruz, futbolu iki yönlü oynuyoruz. Aslında iyi de gol pozisyonları yakalıyoruz ama bunu değerlendiremiyoruz. Oynadığımız güzel futbolu taçlandıramıyoruz. 11 maçta 11 puan topladık, 25-26 puan toplayacağımız yerde 15 puan kaybımız var. Tabii bu sıkıntılarımızı biliyoruz ve bütün çalışmalarımızı ve yoğunluğumuzu da buna göre yapıyoruz. Artık bir seri yakalayabileceğimiz maçlar oynayacağız. İnanıyorum ki Şanlıurfaspor karşısında alacağımız bir galibiyet bu serinin başlangıcı olur.''

Çıkışa geçmenin zamanının geldiğini kaydeden Altın, ''Bu beraberliklerin beni en çok üzen yanı kulüp başkanımız Emin Kar'ı, yöneticilerimizi ve o büyük taraftarlarımızı sevindirememektir. Artık onları güldürmenin, sevindirmenin ve coşturmanın zamanı gelmiştir. Bunu başaracağız inşallah'' ifadesini kullandı.

Sioux

Hocam, golcüye ihtiyacımız var demişsin
Kesinlikle öyle
ama gidip de yabancı hakkını golcü diye Roberts'dan yana ben mi kullandım?
8) :x((

cgr

Ollivanders

beşnumara

Sivastan abdulkadir bize gelmedi sivasta da oynadığını hiç görmedim.Oynamadan fazladan para kazanmanın peşinde türk futbolcusu.Gelse kendini unutturmazdı piyasaya gol de atar bizi de taşırdı.Hoca forvetten bahsetmiş de adem sarıyı oynatmıyor.hocada mı arıza ademde mi hala çözemedim.Uğur tülümeni... neyse devre arasına kadar en az kayıpla girelim.son olarak sol bekte şaban bindirme olarak iyi ama savunma olarak lokman daha iyi.lokman sol bekteyken gol de yeniyoruz.

cgr

Şenol ve Musa Sinan'ın sakat olduğunu düşünürsek.

Beklediğim 11;

Atilla

Ozan  Kere  Lokman   Şaban

Hakan       Turgay

Musa                       İlyas
             A.Arı

Roberts    

ahmetsefa55

mumkunse gobekte oynayanlardan biri hucumcu orta saha olsun.
yada biri ciksin forveti ikileyelim.
yenilceksektr yenilelim.biktm beraberlikten.
skor tahminim 3-1

beşnumara

Sol tarafta şaban ile ilyas oynarsa ankaragücü bile felç eder o kanadı.Savunma hattını bozmaz hoca kanada şabanı koyabilir ama erdemi hiçbir şekilde kesmez :)

Desiqner

SSKLA

Taraftar olarak üstümüze düşeni yapalım ve maçtan önce ki gün antremanı ziyaret edip maçı kazanacaklarına ve bu maçı kazanıp yükselişe geçeceğimize inandıralım.

jean

artik bahanamiz kalmadi gecen hafta tavsanliyla goztepede yendi sanliurfa saglam takim iyi oyunculari var gokhan gukec serdar ozkan tisdell ins aksilik cikmazda aliriz bu maci

kuzey55

ugur boral gibi serdar yavşağı gelecek bu hafta görürşüz serdar özkan

ChucKeR

serdarı hiç bi vakit sevemedim, savunmam da hiç bi zaman ama uğurun ayarına gelip serdara tepki yapmak da yanlış olur.
en azından mücadele etti adam.

neyse ben bu hafta kazanırız artık diyom

samsunsporlu1994

Bazı sportif başarılar için kulübün mali durumununda iyi olması gerekiyor. Biz de isteriz şampiyonluğa oynayalım ama kimsede kendini kandırmasın, gerçekçi olmakta her zaman fayda var. Bu takım bu sene ligde kalsın yeter. Hedef koymak için bu seneyi atlatmamız lazım.

pitbul055

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 13 Kasım 2012, 09:47:29
Bazı sportif başarılar için kulübün mali durumununda iyi olması gerekiyor. Biz de isteriz şampiyonluğa oynayalım ama kimsede kendini kandırmasın, gerçekçi olmakta her zaman fayda var. Bu takım bu sene ligde kalsın yeter. Hedef koymak için bu seneyi atlatmamız lazım.

Tamamda bu takım busene ligde kalınca acaba maddi bir kazançmı gelecek.Borçlarda azalmamı olacak.Para süper ligde.Neden kalalımki burada.Bu lig zarardan başka birşey değil.Fazla değil 2 tane forvette sağlam adamımız olsaydı biz şuan kafada olurduk.Bu takımın acilen süper lige çıkması lazım yoksa bu ligde kaldıkca daha çok  sıkıntı yaşarız.Bizde biliyoruz ne şartlarda kuruldu bu takım yanlız bu ligde kadıkcada millete avuç açmak zorunda kalırız.Bizim acilen süper lige çıkmamız ve oradan alacağımız paralarla mütevazi takım kurup kendi ayaklarımızın üstünde durmamız lazım.....