PTT 1. LİG 2. HAFTA Göztepe- Samsunspor'umuz

Başlatan celebi, 25 Ağustos 2012, 22:12:27

« önceki - sonraki »

cembaba

Son dakikada o protokolün halini merak ediyorum  8) 8)

celebi

burakbas

Sağdaki Karnaval Disco&Bar ' ın sahibi gibisin Maraton Başkan  :D

Nuri Asan

ulan nasil bir takim kurmusuz futbolcular tribune cikiyor hem de deplasmanda nasil bir takim ruhudur bu. takim son dakikada gol yiyor herkes yikiliyor gol atiyorsun tribunlere  gidiyorsun emegi gecen herkese sonsuz tesekkurler. ciktigimiz  sene  ilk macta  berabere  kalmistik sonra  izmir deplasmaninda galip gelmistik yine kopyala yapistir  mi olacak yoksa. olsun ya da olmasin siz bu birligi gosterdiniz ya. . aliaga  belediyespora basarilar dilemiyorum kafkafin diskisi altayin tirnagi olamassiniz

berusa55

Murat hoca actigin baslik ugurlu geldi; Kartal maci basligi icin goreve davet ediyorum :)

celebi

Eyvallah kardesim su anda samsungdan giriyorum konu acmam cok zor maalesef nasilyapsak :(

berusa55

Haydaa; burakbas kardesim hizli cikti iyi mi :)

55.hakan

Geçen hafta son dakikada yediğimiz golde bir hayır varmış demek ki.

minci

Alıntı yapılan: hakanelgun - 03 Eylül 2012, 00:33:15
Geçen hafta son dakikada yediğimiz golde bir hayır varmış demek ki.
O golü yemediğimiz bir düşün bakalım. 2 maç 6 puan ligin zirvesindesin. Hep bir ağızdan söylemeye çekindiğimiz şeyi gür bir sesle söylüyoruz. Kartala da vur yap 9. Bundan sonra kim tutar bizi?

orucreis

gördüğüm kadarı ile bu takım ilerleyen haftalarda daha iyi olacak sonraki haftalarda daha daha iyi olacak bu takım böyle üstüne koyarak oyun oynarsa güzel günler yakında güneşli günler seneye süper ligdeyiz ........  samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

55.hakan

Alıntı yapılan: minci - 03 Eylül 2012, 00:36:53
O golü yemediğimiz bir düşün bakalım. 2 maç 6 puan ligin zirvesindesin. Hep bir ağızdan söylemeye çekindiğimiz şeyi gür bir sesle söylüyoruz. Kartala da vur yap 9. Bundan sonra kim tutar bizi?
Bir de o golü yemeyip Göztepe'nin bu hafta kaçırdığı gollerden birini attığını düşün.Yıkılırdık 2 hafta geçmezdi değil mi üzüntüden.Ben bu şekilde olmasını tercih ederim.En azından 2  haftamız moralli geçecek.Biraz da şükretmek gerekli?

europe_55

Tebrikler Samsunsporum!
Insallah hep böyle devam ederiz!

Nuri Asan

bu arada bugn aliaga belediyenin dirilis yil donumu imis  yalniz bir seyi  unuttular bizimle oyadiklarini dirilis gununde boyle gomerler. goz goz goztepe  biz yeneriz o  goze. :) altay buyuksun

celebi