PTT 1. LİG 2. HAFTA Göztepe- Samsunspor'umuz

Başlatan celebi, 25 Ağustos 2012, 22:12:27

« önceki - sonraki »

beşnumara

Kafile masraflarını tüpçü karşılamıyor mu abi yaslayın tüpçüye kulübün cebinden çıkmıyor bu sene diye biliyorum yanlış mı biliyorum acaba

Sercan

Alıntı yapılan: beşnumara - 03 Eylül 2012, 18:25:55
Kafile masraflarını tüpçü karşılamıyor mu abi yaslayın tüpçüye kulübün cebinden çıkmıyor bu sene diye biliyorum yanlış mı biliyorum acaba

Yok la o sadece yemek için adam başı bir piknik tüpü veriyormuş :)

usare

İki haftadır maçlarımızı izleyemiyorum. Geçen hafta bittikten sonra haber alabildim anca. Bu hafta son 3-4 dakikaya yetişebildim. Çok şükür golü izleyebildim. Daha iyi olacağız inşallah. Takım iyi yolda iyi....

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: usare - 03 Eylül 2012, 20:34:50
İki haftadır maçlarımızı izleyemiyorum. Geçen hafta bittikten sonra haber alabildim anca. Bu hafta son 3-4 dakikaya yetişebildim. Çok şükür golü izleyebildim. Daha iyi olacağız inşallah. Takım iyi yolda iyi....
:-) 3-4 dakikada mi karar verdin :-) helal olsun ozman sana

usare

Takımıma inancımı belirttim. (Özetleri de izledim tabi):)

kumköylü ahmet

Takiliyom kardesim insallah daha iyi olacagiz..Kalecimizide Gördün demi  ;)

usare

FaTiH_HaN

Bence bu maç adına çıkarabileceğimiz derslerden bir tanesi Turgay ve Hakanı aynı anda oynatmamamız gerektiği, özellikle iç saha maçlarımızda üretken bir takım olabilmemiz adına ikisinden biri tercih edilse daha etkili bir takım oluruz. Onun dışında takımdaki azim, heyecan, mücadele fevkaladenin fevkininde fevkinde  :evet:

adige73

Nuri Asan

kopegin duasi kabul olsaydi  gokten kemik  yagardi  istedigin kadar beddua  et goz goz  . albetten ricam goztepe bir daha  amatore duserse "z" yi "t" olarak degistirsinler

mehmet yılmaz

Siyah forma ile elde ettiğimiz ilk galibiyet
Geçen sezon hiç bir maçı kazanamamıştık.

samuray

evet ya bu siyah formaya bir türlü ısınamamıştım bu kez uğurlu geldi tebrikler samsunsporumuza tebrikler bu takımı bu kadar zor şartlarda yaratanlara teşekkürler >l< >l< >l< >l< >l< samsunspor_x samsunspor_x >l< >l< >l<

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 06 Eylül 2012, 19:08:48
Siyah forma ile elde ettiğimiz ilk galibiyet
Geçen sezon hiç bir maçı kazanamamıştık.

yalniz alttaki sortlari maalesef hic tutmadim be hocam