PTT 1. LİG 2. HAFTA Göztepe- Samsunspor'umuz

Başlatan celebi, 25 Ağustos 2012, 22:12:27

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

Yalnız Altay diye bağırılmamalıydı.Altayı bende seviyorum ama biz direk Altay diye girdiysek ayıp olmuş.Sonuçta burda kimse rakip takımın trabzon demesini istemez.Ama tabi olayın başlangıcını bilmek gerek

Sioux

03 Eylül 2012, 06:54:13 #616 Son düzenlenme: 03 Eylül 2012, 07:04:21 Sioux
Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 03 Eylül 2012, 02:10:14
Yalnız Altay diye bağırılmamalıydı.Altayı bende seviyorum ama biz direk Altay diye girdiysek ayıp olmuş.Sonuçta burda kimse rakip takımın trabzon demesini istemez.Ama tabi olayın başlangıcını bilmek gerek

kesinlikle yalan arkadaslar
biz hiç bir şekilde bağırmadık
göztepeliler önce hoş geldiniz diye bağırdılar, biz dağınık duruyorduk, o tezahürattan sonra toplandık, alkışlamaya başladık, dostça karşılandık sandık
bunun üzerine birden bire "hepiniz o. ç.sunuz" diye bağırdı göztepeliler, ardından da "gerizekalılar" diye bağırıp sözümona dalga geçtiler. arkasından yine karşılık gelmeden altya ve kskye sövdüler.
biz çok sonra büyük altay çektik
durum budur.

maç sonunda "koyduk mu?" sorumuza ise nedense cevap veremediler :) :)

ibrakadabra55

2 Eylül'de de koyduk , Buradan bize 3 puanı getiren Kalparinho'ya selamlar sevgiler :D

Serkan

Jnr Serkan sende sevgi pıtırcığı oldun ***.. Sokarım Göztepe'ye Bağıracaklar tabi Büyük Altay diye ; Adamlar kalkmış girmiş tribününe destek vermiş ; adamlar girmeden mi Altay diye bağırdık orada sanki.

Ki kimse gelmese Hapay'ın adamlığı için yine bağırırdık...

Jnr.Serkan

doðan

Alıntı yapılan: Sioux - 03 Eylül 2012, 06:54:13
kesinlikle yalan arkadaslar
biz hiç bir şekilde bağırmadık
göztepeliler önce hoş geldiniz diye bağırdılar, biz dağınık duruyorduk, o tezahürattan sonra toplandık, alkışlamaya başladık, dostça karşılandık sandık
bunun üzerine birden bire "hepiniz o. ç.sunuz" diye bağırdı göztepeliler, ardından da "gerizekalılar" diye bağırıp sözümona dalga geçtiler. arkasından yine karşılık gelmeden altya ve kskye sövdüler.
biz çok sonra büyük altay çektik
durum budur.

maç sonunda "koyduk mu?" sorumuza ise nedense cevap veremediler :) :)

1000 km yol gelen cefaar kardeşlerimin yapılan terbiyesizliğe karşı adamlık sergilemesiyle 90 dakinanın 3 puanla  süslenmiş bir deplasman hikayesi...(üst ifade doğrudur )

Jnr.Serkan

Roberts yeterince siyah değilmiş karamel gibi hayal kırıklığına uğradım,zenci forvet istiyoruz  yönetim istifa :deli:

jean

goztepe biraz ustun oynadi gayette normaldi ev sahibi nede olsa ilk yarinin son dakikasinda topumuz direkten donmese hersey farkli olurdu ben raziydim 1 puana cok guzel oldu allaha sukur

özkan

Bu maç sanki futbolun adaletinnin dağıtıldığı bir maç oldu bizim adımıza bana göre..Tavşanlı maçındaki üzülerek gelen son dakika golünü bu sefer bizim bulmamız biraz adaletin yerini bulması gibi oldu..

Baktığımızda hakkı beraberlik olan maçı son dakikada götürdük.Bi anlamda tavşanlı maçındaki hakkımız olan 3 puanı bu hafta hanemize yazdırmış olduk..

Yürek,inanç,azim..Emin KAR !!!

HoliganSamSunLu

kazanmak gerçekten güzel trt ayıp etti bizim maçın özetini vermedi internetten de sağlıklı bir yayın olmamış. ama herşeye rağmen kazanmak çok güzel.

Sercan

Dün kadroda Adem Sarı ve Turgay'ın yerine Roberts ve Mehmet Sak'la başlasaydık, takım daha iyi organize olurdu...

HoliganSamSunLu

soner harikaymış maçı soner almış aslında helal olsun müthiş refleksler iyi konsantre olmuş

hacettepeli

adem sarı ve turgay gölbaşı çok vasat oynadılar. umarım bu iki futbolcu da kendine çeki düzen verir.

berusa55

Dün akşamki kırmızı şort ve siyah forma kombinasyonumuz süper olmuş hakikaten. Şu fotoğrafta da çok güzel duruyor...

ult55ras