PTT 1. LİG 2. HAFTA Göztepe- Samsunspor'umuz

Başlatan celebi, 25 Ağustos 2012, 22:12:27

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Bu maçtan sonra milli maç arası var mi? Kesin ve net bilgi lütfen...

Kaya

Şuan için deplasmanda daha iyi oynayacak bir kadromuz var..Yener geliriz..

celebi

ahmetsefa55

bu takımın peşinden izmire gidilir gençler  :kanka:

55ertan

Bir sonraki rakiplerimiz karsi karsiya. Ilk maclarimiz moral acisindan cok önemli.

26.08.2012 16:00       KARTALSPOR    -    GÖZTEPE A.Ş.

Muhammet Şişik

kalpar taktigini cok iyi biliyoruz ya onlar 1 tane atar yatar yada biz bir tane atar yatarız başka sonuç olmaz.

Muhammet Şişik

GÖZTEPE DEPLASMANIDA GÜZEL BİR DEPLASMAN OLUR ÜNİVERSİTE ÖNCESİ GİTMEK LAZIM.

Desiqner

Bu maçtan puan kaparsak ki ben kapacağımıza inanıyorum.Kartal maçı zaten evimizde gibi olcaktır.İstanbuldaki Samsunsporlular evimizde hissettirecektir.

Ahmeti

Zor bir maç olacağı kesin sakin oynayıp Halil,Canberk,Musa gibi hızlı oyuncularla sonuca gidebiliriz tabi bunlara Adem'inde bitirici vuruşları eklenmesi lazım.
Takım olma yolunda alacağımız 1 puan iyidir ama bu 3 puan olursa futbolcuların özgüveni ve şehrin havaya girmesi için çok iyi olur. Sonra herhalde milli maç arası olacakki zamana ihtiyacımız olduğu şu günlerde 1 hafta ara ilaç gibi gelecek bize.

cany

twitter

takım deplasman futbolu oynuyor. ben de umutluyum.

Lusage

Biz bu Göztepe'yi yeneriz.. Klasik Sir Üseyin takımı. Sistem taktik kanat bindirmesi denen hiçbir şey yok. Dümdüz oynuyorlar ışte.

Desiqner

Bize bu oyunu oynarlarsa iyi bir forvetle alırız.

lato

Göztepe ilk yarım saat pres yaptı bu yarım saati iyi pas organizasyonlarıyla atlatmamız lazım. Yan toplarla gelmeye çalıştılar genelde Kere Lokman varken çok sorun olmaz ama kaleci yan toplarda cacık gibi. Sağ beke Canberk'i koysak daha etkili olur gibi geliyor fiziği iyi olmasa da hızıyla rakibi durdurur ayrıca Adem Alkaşi gibi bindirme yaparak önündeki oyuncuyu da rahatlatır sağ kanadı koridor yaparız.