STSL 2011-2012 / 34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Sivasspor

Başlatan Stelea, 01 Nisan 2012, 17:45:45

« önceki - sonraki »

Stelea

02 Nisan 2012, 18:39:29 #90 Son düzenlenme: 02 Nisan 2012, 18:54:10 Stelea
Rıza Çalımbay bu maça dair güzel atıp tutuyorsun ama madem o kadar play off sevdalısıydınız neden rakibin olan İBB'ye karşı rezalet top oynadınız diye sormazlar mı adama?

Zaten açıklamalarında "Samsun'da bizi nelerin beklediğini biliyoruz" demişşsin. Allah kolaylık versin ne diyelim...

GurbetciFanatik

Vallahi hic Riza kusura bakmasin.Isterse Sampiyonlar Ligine girme maci olsun onlarin.

Buraya kadar getirip vercek kadar da degiliz herhalde Riza Calimbay. Sen yen IBB gel buraya rahat ama
ne hikmetse her sezonun son macina damga vuran bi Sivassporun var.

Ama bu son Damgaya biz vuracagiz bu sene.

Theofanis Gekas

bu maç tek ihtimalli benim açımdan yensekte yenilsekte acil servisteyim büyük ihtimalle  :) inşallah yeneriz öyle giderim

Sol Açık

Alıntı yapılan: samsun 55 - 02 Nisan 2012, 14:48:27
http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=33990

Sivassporlu arkaşların maçla ilgi yorumları ... Adamlar samsun düşmesinde biz ilk 8 e girmeyelim diyecek kadar  delikanlılar helal olsun  >l< >l<

Harbiden, ben Sivaslıların bizi bu kadar sevdiğini bilmiyordum. Kendi forumlarındaki ankette (bu sezon ilk kez) rakibi favori gösteriyorlar. Samsun düşsün diyen 1 kişi bile yok, kimin düştüğü bizi ilgilendirmez diyenler bile çok çok az. Sivas 3.ligdeyken sezon açılışına takım bulamıyormuş, bize teklif etmişler, bizim takım da as kadroyla gitmiş (Timofte dönemi) vs. borçlu hissediyorlar.

Hem "Samsunspor yüreğiyle oynuyor, taraftarı tribünleri dolduruyor, düşmeyi hak etmiyor" diyorlar; hem de "Samsunspor'un düşmesine neden olan takım Sivas olmamalı" yazıyorlar. Forumdakiler ciddi ciddi bizim kazanmamızı istiyorlar. Bu yakınlığı bilmiyordum, şaşırdım doğrusu...

Y55

samsunspor sevdalıları herkesi samsun sivas macına bekliyoruz

samuray

rıza hoca sen avucunu yala size su yok bu maçı alıp ligte kalacağız f..b.de antalyayı rahat geçmesi lazım zaten sivastaki maç hakem kurtardı sizi son dk.da bal gibi golümüzü vermedi ş. hakem

Furkan

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 02 Nisan 2012, 18:42:56
Vallahi hic Riza kusura bakmasin.Isterse Sampiyonlar Ligine girme maci olsun onlarin.

Buraya kadar getirip vercek kadar da degiliz herhalde Riza Calimbay. Sen yen IBB gel buraya rahat ama
ne hikmetse her sezonun son macina damga vuran bi Sivassporun var.

Ama bu son Damgaya biz vuracagiz bu sene.

Arkadaş sen büyük konuşmak zorunda mısın ya? Her kritik maç öncesi böyle atarlı bi şekilde konuşuyorsun ve hep hüsranla bitiyor. Büyük konuşacağına inşaallah yeneriz felan bişey de ama büyük konuşma artık.

Theofanis Gekas

aynen beyler şu büyük konuşma işini bırakmamız lazım genel olarak lig başından beri yaptığımız bişey

GurbetciFanatik

Furkan ne diyorsun sen.

Aha bide yaziyorum Sivasi yenecegizzzzzzzzzz

simdi ben yazdim diye sivasi yenemicekmi bu takim.
Batil inancli olma iyi degildir. Keske  hersey benim yazdigim seye bagli olsa.
besik_tas Koyacagizzzz diye yazdim koyduk
miy_x koyacagizzzzz diye yazdik eeee koyduk.

Sen beni takip etme ben hep koyacagizzz diye yazarim.
ve yine yaziyorum SIVASI burda yenecegizzzzzzzzzz

FaT1h

Stelea

Alıntı yapılan: FaT1h - 02 Nisan 2012, 19:56:48
bu haftaya aöf sınavımı konur arkadaş ya :(

maç 19'da kardeşim? Geç saatte mi sınav?

FaT1h

Stelea

FaT1h

Furkan

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 02 Nisan 2012, 19:33:51
Furkan ne diyorsun sen.

Aha bide yaziyorum Sivasi yenecegizzzzzzzzzz

simdi ben yazdim diye sivasi yenemicekmi bu takim.
Batil inancli olma iyi degildir. Keske  hersey benim yazdigim seye bagli olsa.
besik_tas Koyacagizzzz diye yazdim koyduk
miy_x koyacagizzzzz diye yazdik eeee koyduk.

Sen beni takip etme ben hep koyacagizzz diye yazarim.
ve yine yaziyorum SIVASI burda yenecegizzzzzzzzzz

Ben buraya koyacağız deyip de koyamadığın mesajları yazsam inan zararlı çıkarsın. İddaalı olmakla büyük konuşmak arasındaki farkı kavramanda fayda var.