STSL 2011-2012 / 34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Sivasspor

Başlatan Stelea, 01 Nisan 2012, 17:45:45

« önceki - sonraki »

twitter

yönetim az fazla maraton bileti bassın.
millet zaten merdiven boşluklarını dolduruyor ufakta olsa yanlarda boşluklar oluşuyor.

cany

Alıntı yapılan: hala kızı - 02 Nisan 2012, 15:52:51
biz yeneriz yenmesine de şu Antalya'nın hocası basın açıklaması yapmış samsun İstanbul da bjk yı yeniyorsa,biz de fb yi yeneriz :x(( :x(( :x(
hayır efendim yenemezsiniz fenerden içerden 1 puanı alan bizden başkası olamaz

oyunculara moral vermek için öyle diyecek :)  fener_bahce rahat yener  antalya_spor 'yı.  trabzon_spor 'ye de puan kaptırdı play off'da geri kalmamak için asılacaktır

ahmetsefa55

sivastan başka herkesle oynamak isterdim son maçı.
geçen sene son maçta sivasa yapılan şike ithamlarına cevap vermek için asılabilirler maça.

Jnr.Serkan

Bu maç başkandan büyük bir prim bekliyorum açıkcası

Sonuna Kadar 55

Sonuna Kadar 55

mesut hoca inardık dedi..böyle taraftar dünya da yok çünkü..

birolkys

Antalyanın hocası mehmet özdilek SAMSUN ladikli gençliği samsunda geçmiştir.Kadere bak  ertuğrul sağlam,mehmet özdilek   samsun futbol kenti lafı birkezdaha doğrulandı..

King Of The North

emre

Mehmet Özdilek Samsunlu, spor bakanı Samsunlu, Yıldırım Demirören'i hükümet Tff'ye başkan yaptı. Beşiktaş Samsun'a maçı verdi,Mehmet Özdilek Antalya'yı düşürdü... Neler yazılıyor neler yazılacak.En çokta şu baştaki adamlara Samsunlu denilince çileden çıkıyorum  >:(

King1965

2012-2013 Spor Toto Süperliginde biz varız arkadaslar  8)

ahmetsefa55

AlıntıSivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, ilk 8 hedefine ulaşmak için Samsunspor ile çok kritik bir maça çıkacaklarını belirterek, ''Bizim için final maçı. Bir yılın emeği bu maça bağlı'' dedi.

Spor Toto Süper Lig'in son haftasında deplasmanda Samsunspor ile karşılaşacak olan Sivasspor, bu maçın hazırlıklarına kulüp tesislerinde yaptığı antrenmanla başladı.

Kırmızı-beyazlı ekibin teknik direktörü Rıza Çalımbay, antrenman öncesi basın mensuplarına yaptığı açıklamada, bu sezon kritik maçlar oynadıklarını, Manisaspor'dan sonra düşme hattındaki Samsunspor ile de son derece önemli bir maça çıkacaklarını ifade etti.

Tek düşüncelerinin galibiyet olduğunu vurgulayan Çalımbay, ''Bunu yapacak gücümüz var. Maçın başından sonuna kadar mükemmel bir mücadele ortaya koymak istiyoruz. Samsun'da bizi nelerin beklediğini de biliyoruz. Çok stresli sıkıntılı bir maç olacak. İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında kaybettiğimiz puanları telafi etmemiz gerekiyor'' diye konuştu.

Samsun'a kazanmak için gideceklerini belirten Çalımbay, şöyle konuştu:

''Samsunspor ile çok kritik bir maça çıkacağız. Bizim için final maçı. Bir yılın emeği bu maça bağlı. Samsunspor için de aynı şey geçerli. Ancak onların ligde kalması Fenerbahçe'ye bağlı. Fenerbahçe'nin kazanması lazım. Fakat biz kimseye bağlı değiliz. Sadece kendimize bağlıyız. O yüzden kazanmaktan başka düşüncemiz yok. Ne kadar zor olursa olsun kazanmaktan başka seçeneğimiz yok.''

kumköylü ahmet

Oglumla geldigim maclar 1-1 Berabere Bittiginden Sivasspor Macina Yalniz Geliyorum.. :D.Holandadan Sevgiler saygilar

King1965

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 02 Nisan 2012, 17:28:41
Oglumla geldigim maclar 1-1 Berabere Bittiginden Sivasspor Macina Yalniz Geliyorum.. :D.Holandadan Sevgiler saygilar

Abi Bu maçdan sonra gel oglunla valla bu önemli maç :)

samsunluhakan

bu maçta konfeti organizasyonu olacakmı malatya maçı gibi ?

Sol Açık

Sivas'ın play-off'a girmesinin bu maça kalmış olması kötü oldu, onlar da hırslı olacaklardır, ama daha kötüsü de olabilirdi. Örneğin Sivas'a 1 puanın yetecek olması.

Sivas da Samsun'a kazanmaya gelecek, 1 puan yetmiyor (1 puanla en iyi ihtimal 7. yada kötü ihtimal 10. oluyorlar), yani play-off için kazanmak zorundalar.

Ama yağma yok! Kimse heveslenmesin, bu maç bizim, bu lig bizim!  :evet: