STSL 2011-2012 / 34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Sivasspor

Başlatan Stelea, 01 Nisan 2012, 17:45:45

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

Maçta takıma stres yaptırmamalıyız.Gol kaçırdıklarında bile alkışlamamız gerek ve 90 dakika ayakta rakibi boğmamız gerek.Tezaruhat olarak zayıf bir tribünüz açıkcası.Top rakibe geldiğinde bütün stad ıslık çalmalı atağa geçtiğimizdede Saldırın Saldırın Saldırın girilmeli veya benzeri tezaruhatlar.O gün orası cehennem olmalı

kumköylü ahmet

Bana Bilet Alabilen Biri Varmi ?Lutven Yaa Hollandadan Geliyorum Carsamba Günü Ordayim Bilet kalirmi Sizce direk erreaya Gitsem Ayni Gün??

fındık

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 02 Nisan 2012, 13:10:02
Bana Bilet Alabilen Biri Varmi ?Lutven Yaa Hollandadan Geliyorum Carsamba Günü Ordayim Bilet kalirmi Sizce direk erreaya Gitsem Ayni Gün??

Abi internetten satışa çıktığı anda alırsın, gelince de errea ya gidip aslını alırsın

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: seko - 02 Nisan 2012, 13:16:00
Abi internetten satışa çıktığı anda alırsın, gelince de errea ya gidip aslını alırsın
Kardesim anlasam internetden nasil alindigini burdan sormam zaten :-) sen yardimci olamazmisin bana ben zaten errea magzasinin orda kaliyorum ama bilet kalirmi sorun o isde...Veya sen alirken erreaya ayirtsan Maratondan 2 tane olur mu kabul ederler mi?Veya bana magzanin numarasini verebilirmisiniz ben ayarlasam burdan ?

jean

mactan korkuyorum yanliz buraya kadar getirmisken yenecegimizi saniyorum ins istanbulda aksilik cikmaz fener antalyayi rahat yener bu macta ins cok heyecan yasamayiz macin ilk yarilari ikiserer farkla biter ins biizm ve fenerin lehine

Sol Açık

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 02 Nisan 2012, 12:58:24
Maçta takıma stres yaptırmamalıyız.Gol kaçırdıklarında bile alkışlamamız gerek ve 90 dakika ayakta rakibi boğmamız gerek.Tezaruhat olarak zayıf bir tribünüz açıkcası.Top rakibe geldiğinde bütün stad ıslık çalmalı atağa geçtiğimizdede Saldırın Saldırın Saldırın girilmeli veya benzeri tezaruhatlar.O gün orası cehennem olmalı

Tamamen katılıyorum ve özellikle "kaçırsak da alkışlamalıyız" kısmına bir ek yapıyorum:

"Yenik duruma düşebiliriz, ama biz bitti demeden bitmez! Seyirci 'bitti' dememeli, desteğe devam etmeli"

özkan

Aha işte şimdi bu dediğimiz neredeyse tüm maçlar hüsranla sonuçlandı.Bu sefer tecrübeliyiz ama bu konuda.Takıma stres yaşatmadan pozitif etki ile almalıyız bu maçı.

Top rakipdeyken ıslık işini unutmadan  ;)

Forvetim

maç öncesi tüm futbolcuları ayrım yapmadan tek tek çağıralım full tribünlerin alkışını görsünler hepsini iyice bir havaya sokalım, gol geciksede moral bozmak yok sabredelim, Allah göstermesin belki yenik duruma bile düşebiliriz ama desteği kesmeyelim son dk. kadar her türlü devam edelim. sabırla alacağız bu maçı inşallah.

samsun 55

http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=33990

Sivassporlu arkaşların maçla ilgi yorumları ... Adamlar samsun düşmesinde biz ilk 8 e girmeyelim diyecek kadar  delikanlılar helal olsun  >l< >l<

ngonge

Çok stresli bir maç olacak, rakip diri bir takım, hızlı çıkan oyuncuları var.

Diğer maçın sonucu umrumda değil, bu maçı kazanıp düşerse bu takım çok yazık olur ama önce kendimize bakmamız lazım.

Turuncu

Samsunspor'umuzun Spor Toto Süper Lig'in 34. haftasında Cumartesi günü 19 Mayıs Stadı'nda saat 19.00'da Sivasspor ile yapacağı maçın biletleri yarın (Salı) saat 10.00'dan itibaren Türkiye Geneli'nde satışa çıkacak.

Biletler, Biletix satış noktaları, çağrı merkezi ve internet sitesi aracılığıyla satılacak. Ayrıca Samsun'daki 56'lar ve Atakum Errea mağazaları, Atatürk Anıtı karşısındaki Çelik Telekom ile Öğretmeevi kavşağındaki Ofis İnce Kırtasiye'den de biletler temin edilebilecek.

Karşılaşmanın bilet fiyatları şöyle;

VIP A Tribün: 50,00 TL
VIP B Tribün: 25,00 TL
Maraton Tribün: 10,00 TL
Kale Arkası(Şehir Tarafı): 5,00 TL
Kale Arkası(Belediye Evleri): 5,00 TL
Misafir Tribün: 5,00 TL
Aile Tribün: (Kadın ve 16 yaş altı ücretsiz)

Stelea

Anında biter bu biletler. Az sayıda bileti de maç günü gişelere ayırırlar...

GurbetciFanatik

Lig Tv de suan Futbol Gündemini izliyorum.
Samsun ve Antalya herkesden fazla konusluyor  ;D
Antalyanin en büyük kozu Sivasspor mus.
Samsunspor cok akilli ve sabirli  oynamasi lazimmis.
Yok biz akilsiz ve sabirsiz oynicakatik , hayret bisey ya.
Herkesin dilinde 19 mayis stadyumu var o Atmosferin önünde rakibin isi zor diyorlar.
Tabi zor gel sen oyna 20 bin  kudurmus cildirmis taraftar var orda.

O gün cehenmme dönecek o stad.Hazirlanin evimizde kaliyoruz hic biyere gitmiyoruz.

muzaffer4

eğer sivası yenemezsek o stad yanarr yanarr...

hala kızı

02 Nisan 2012, 15:52:51 #74 Son düzenlenme: 02 Nisan 2012, 16:08:03 hala kýzý
biz yeneriz yenmesine de şu Antalya'nın hocası basın açıklaması yapmış samsun İstanbul da bjk yı yeniyorsa,biz de fb yi yeneriz :x(( :x(( :x(
hayır efendim yenemezsiniz fenerden içerde 1 puanı alan bizden başkası olamaz