STSL 2011-2012 / 34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Sivasspor

Başlatan Stelea, 01 Nisan 2012, 17:45:45

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Offf ulan heyecana bak be...
Seni sevenler için Samsunspor'um, sevenler için...

SametYılmaz55

2001-2002 sezonunda 1-1 biten Malatyaspor maçının ardından yanılmıyorsam Ntv'deki sunucu Samsun şu an yıkılıyor,eğer şampiyon olsalar ne olurdu hayal bile edemiyorum demişti.küçük yaşıma rağmen tüylerim diken diken olmuştu.şimdi büyüdük gene böyle kritik bir maç var.o zaman nasıl almamız gereken 1 puanı alıp ligde kaldıysak şimdi de almamız gereken 3 puanı alıp kalacağız Allah'ın izniyle :evet:

Kadir ÇELEBİ

Furkan

Alıntı yapılan: Kadir ÇELEBİ - 02 Nisan 2012, 01:40:49
:holey: uyuyamıyorum  :holey:  :--*

Aynen vizelerimin son gününe geliyor bu maç muhtemelen sınavlar kötü geçecek ama inşallah ligde kalacağız ve sınavları unutacam  :D

silopilimuhsin

furkan5534

silopilimuhsin

Allahım ne olur Bu maçı samsunda izlemeyi bana nasip et

s_uzunkaya

Ne zaman hava yakaladık, ne zaman bu maç garanti alırız dedik hep puan kaybettik. şimdi hava yakaladık ve kesin kazanırız diyoruz fakat bu sefer kesin kazanacaaz çünki bu bambaşka. sivas kaliteli takım ve özellikle deplasmanda güzel oynuyor ama kim gelirse gelsin farketmez. "zor her oyunu bozar" ligde kalacağaz....

Forvetim

cumartesiye ses tellerimizi hazırlayalım sabah yumurta içelim öğlen çiğ nane yiyelim akşam üstü de limonlu sıcak su, sonra ver elini 19 mayıs başlasın ses tellerine işkence

Levent ÖCAL

Allah'tan ters bir durum olmazsa herzamanki gibi tribünde olucaz ailecek  :D
İnşallah yeneceğiz sivası. mersin maçında yerinde yeller esen insan toplulukları sivas maçında doldurur diye düşünüyorum tribünleri. İnanıyorum ki güzel bir galibiyet ve ligde kalmayı doyasıya kutlayacağız cumartesi akşamı.

Kodalak

Alıntı yapılan: Forvetim - 02 Nisan 2012, 09:52:33
cumartesiye ses tellerimizi hazırlayalım sabah yumurta içelim öğlen çiğ nane yiyelim akşam üstü de limonlu sıcak su, sonra ver elini 19 mayıs başlasın ses tellerine işkence

bence bunların hepsini yaparsan maça gidemezsin   :D

feveran

Benim önerim var sivas lı futbolcuları otelde sabaha kadar uyutmayalım davulla?

sinoplu

kumköylü ahmet

samet_55

rüzgarı tersine döndörmeyi başardık.. yenelim ..yaşam ölüme gelip gelsinnn....