STSL 2011-2012 / 34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Sivasspor

Başlatan Stelea, 01 Nisan 2012, 17:45:45

« önceki - sonraki »

fanatik

akyuz_mert

3 5 hata önce bu takım küme düştü deyip o tribünleri bom boş bırakan taraftarlarımız acaba bu hafta hangi yüzle hangi sıfatla stada gelecekler.. dilimizde tüy bitti iyi günde taraftar çok mesele kötü gün taraftarı olmakda. takımımızın dırımı ne olursa olsun en az 15000 sirciye oynamalı  ben istanbulda oturuyorum buradaki ve yakın illerdeki maçlara bursa karabük manisa arabamla gidiyorum. 56 lardan çiftlikden atakumdan bi zahmet zaman ayırıp maça gidemeyenler ütansın. ölümüne samsunluyuz ölümüne samsunspor

King1965

Bu maç 19 mayıs cehennemı olur.. fenerbahce 1-1 kaldı trumzonla kesın mutlak 3 puanla cıkacak antalya macına .. YENERSEK LİGDEYİZZZZZZZZ

minci

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 01 Nisan 2012, 20:07:50
Mac biletleri nezman satisa cikar ??benim icin alan olabilir mi? ben carsamba günü samsundayim nasipse
/quote]Merak etme kardeşim ben sana alırım. Bana mail atarsan hallederim. kenanokten@mynet.com     Görüşmek üzere.  

Theofanis Gekas

tırsmalardayım bizimkilere pek güvenemiyorum,hayırlısı

King1965

Ahmeti

Bu maça kalp dayanmaz ,olmak yada olmamak mücadelesi vereceğiz.

Kesinlikle Beşiktaş maçı gibi oynamalıyız yani kelebek gibi uçup arı gibi sokmalıyız. Allah ne verdiyse saldırırsak kaybederiz o yüzden sakin olalım bu maçı alalım.

Not: Gekas Allah'ını seversen bastonla da olsa oyna bu maçta o kadar çok ihtiyacımız varki sana.

forever5557

sivasta önemli bir eksik yok ama maalesef bizde en istikrarlı adamımız sağ kanatın dinamosu adem cezalı duruma düştü.
ama ne olursa olsun bu maçın izahı yok.bu arada söylemeden geçemicem uğur boral oynayınca oluyormuş dimi.son hafta adamlığını göster

radikal-fma

selam büyük Samsunsporun Büyük taraftarı! öncelikle Beşiktaş maçı önümüzdeki Sivas Maçınıda alırsak tarihe geçecek bir geri dönüş. Antalya Fener'i yenermi? sorusuna bu gün Bursa Karşısındaki Antalya'ya bakarsak artı birde boş tribünlerine bakarsak imkansıza yakın... asıl soru şu biz Sivas'ı yenermiyiz? kadrosunda çok beğendiğim bir  Kamil Grosicki var Birde Eneramo.... Biz taktik olarak iyi oynadığımız maçta Murat yıldırımın yüreğiyle ve şahsi yeteneği ile attığı bir golle galip geldik. Ekigo saç baş yoldurdu. ama malesef ondanda başka bir seçeneğimiz yok. bu sezonki tecrübelerimiz bizi ürkütüyor korkutuyor. sonuç olarak Evet Fener Antalya'yı rahat geçer ama biz Sivası yenermiyiz inanın çok korkuyorum. Lakin Ertuğrul'un Adem'in Murat Yıldırımın yüreğine güveniyorum. Uğur boralın kariyerine güvenmek istiyorum . Tüm futbolcuların bu maçta Yedikleri ekmeği helal kılmak için oynayacaklarına inanmak istiyorum. Bol bol dua edelim kardeşler. Samsunspor taraftarıyla ligde kalmayı hakediyor onlar tribünleriyle ligden düşmüş inanın

GurbetciFanatik

Bu maci siz alacaksiniz evet siz samsunda yasayan Samsunspor taraftarlari.
Bu macta en cok size güveniyorum.19 Mayis Stadyumunda insallah bos bi koltuk olmaz.
90 dakika yikin yakin bagirin dagitin.

Allahim bi 90 dakika kaldi 33 haftalik eziyeti unutmamiz icin bi 90 dakika kaldi.

Ollivanders

Turuncu

Cumartesi stadı düşünemiyorum.Tüyler şimdiden diken )))

Ayberk

Allah yardımcımız olsun, O'nun izniyle ligde kalacağız inşallah...
Ayrıca bence şu da önemli; maçta "bu maçı almayın katliam çıkar" vs gibi tezahüratlar olmasın, çok gerginliği kaldıramıyor futbolcularımız ;)

yirmiuc

Alıntı yapılan: Theofanis Gekas - 01 Nisan 2012, 21:47:32
tırsmalardayım bizimkilere pek güvenemiyorum,hayırlısı

aynen. artı fb.nin ne yapacağı da belli olmaz?
sivas'ın da hem play off'u garantileyememiş olması , şifo mehmetle rıza hocanın yakın arkadaş olmaları ayrı bir motivasyon sağlayacaktır onlara.

55musa55

Yenecegizzzzzzzzzzz kazanacagizzzzzzzzzz ligdede kalacagiz ele inat SAMSUNSPOR.ekigo her kacirdigi mac sonrasi 2 gol atiyor insallah bu seferde böyle olur ve maci 2-0 aliriz.Forza samsunum.