PTT 1. LİG 23. HAFTA | Samsunspor'umuz - Tekden Denizlispor

Başlatan berusa55, 26 Ocak 2014, 22:40:39

« önceki - sonraki »

King Of The North

Geçen hafta verilmeyen gol verilmiş olsaydı 40 puan olacaktı ne güze, 5 te 5 yapmış olacaktık üstelik, gol yemiyoruz gayet güzel bir durum, her hafta 2 topçumuz formda olsa yeter sanırım, galibiyet güzeldi, Ekigho bir var 3 yok, umarım bu şekilde devam eder.Poziyon da çizgi üzerindeydi bence penaltıydı, iyi ki 2-0 oldu da gölge düşmedi galibiyetimize, yoksa ne maçlar hakemlerin yakıp yıktığı, Karşıyakanın golünü yediler, verselerdi Ordunun hemen arkasında olacaktık.

muzaffer4

Alıntı yapılan: Furkan - 03 Şubat 2014, 12:14:49
Rezil değiliz. Sadece tezahurat ve bütünlükte iyi değiliz.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Bende tezahürat ve bütünlükte iyi olmadığımız icin demistim yoksa o soğuk havada tribünleri dokduranlara dil uzatmak haddime degil

fanatik samsunsporlu

orta sahamız yine top yapamıyor.yine şişirme toplar,bireysel hareketlerle öne çıkıyoruz.nereye kadar...

ult55ras

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 03 Şubat 2014, 14:16:00
orta sahamız yine top yapamıyor.yine şişirme toplar,bireysel hareketlerle öne çıkıyoruz.nereye kadar...

çözüm zaferde diye düşünoyorum. bakalım nasip artıki sayın kalpar nasıl uygun görürse

Ellibeş Numara

Kötü futbol, iyi sonuç.. Kalpar hoca, yine dört ayağının üstüne düştün çakalll..  ;D

özkan

ya biz körüzz ya kalpar maçları bir gece önceden oynuyor.sorgulamak istemiyorum ama bu kalpar ikinci gelişinde de doğru işler yapıyor.Tesadüfmü..

samuray

üç puan güzel tabi ama go le kadar sahada futbol adına ortaya birşeyler koyamadığımız aşikar golden sonra kontra toplarla iy pozisyonlar yakaladık yine pas hataları ekighonun penaltısı tartışması yersiz çizgi ceza sahası dahilindedir ve de pozisyon çizgi üstünde olduğuna görede bariz  son 7 haftalık periyotta süper performans puan olarak 17 puan toplamışız 5 galibiyet 2 beraberlik allah nazardan saklasın inşallah bundan sonrası iyi futbol da gelir ekighonun gol atması iyi oldu özgüvenini artırır motive olur daha çok böyle devam samsunsporumuz  samsunspor_x samsunspor_xı