STSL 2011-2012 / 26.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Eskişehirspor: 3-1

Başlatan germencisse, 06 Şubat 2012, 23:21:08

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

içeride her maç 3 puan olmalı dişarıda 2 maç alınırsa ligde kalırız.

celebi

Alıntı yapılan: kutsalforma - 07 Şubat 2012, 14:23:49
Çelebi abi napim? yanlis yakistirma olabilir ama atilmayacagimi bilsem cok daha düzgün yakistirmalar yapicam ben onlara. bi insan bukadarmi ruhsuz isteksiz oynar? demekki cidden ist takimlarina piyasa yapmak icin oynamislar?

Eyvallah kardeşim katılıyorum. dün akşamdan beri zehir zemberek bir kafa yaşıyoruz hepimiz. ama ne bileyim yakıştıramıyorum sen ve diğer tüm üye arkadaşların ağzına bu kelimeleri. hülasa bunlar için günaha girmemek lazım :evet:

55musa55

Arkadaslar simdi duydum Samsunsporumuz kaza gecirmis herkeze gecmis olsun kazayi duyunca ilk aklima gelen yinemi 20 ocak 1989 tekrari dedim ama hic bir sey olmamis hepimize büyük gecmis olsun bu arada ne olur beddua etmeyelim bakin neler geliyor basimiza.Allah hepimizi ve Samsunsporumuzu kazadan beladan ve nazardan korusun.

FaTiH_HaN

Allahını seven matematiksel olarak düşmeyi garantilemediğimiz sürece bu iş bitti demesin, yazmasın, eğer böyle düşünüyorsa bile sağda solda konuşmasın dillendirmesin, foruma girip düştük bittik yazmasın. Ortada alınabilecek 27 puan var ve bizimde 20 puanımız var durum o kadar da vahim değil, düştüğümüz sene de hatırlayın daha herşey bitmemişken başlandı Samsunspor düştü muhabbetlerine, daha bitmiş bir şey yok 9 tane final maçımız var 6-7 tanesini almalıyız, insiyatifi sezon sonu olası başarısızlık durumunda Samsundan çekip gidecek olan futbolculara bırakmayacağız, taraftar bitti demeden bu iş bitmez diyoruz ama bazı taraftarlarımız bu iş bitti diyor, bitmedi arkadaş bi kendine gel silkelen sen Samsunspor taraftarısın, bu kadar çabuk vazgeçemezsin, es esi yener önümüze bakarız,  bjk maçına kadar mücadelemizi sürdürür son hafta sivas ile ligde kalma maçına çıkarız 20 bin taraftar önünde sivası yener kümede kalırız, Allah utandırmasın, Allah başımızı öne eğdirmesin, amin.

babasamsunlu

Birde Allah aşkına şu takım siyah forma giymesin arkadaş.
Nefret ediyorum o formadan.
Düştüğümüz seneyi hatırlatmaktan başka bir işe yaramıyor.
Uğursuz gudubet siyah forma.  :x(( :x(( :x((

Lusage

Ertuğrul yetersiz. Adem'e eh işte diyebiliriz. Tutturursa gider tutturamazsa içine vermeye devam eder. Kelhar iyi hoş güzel ama bizim iyi oyuncu dediğimiz adam bir hafta ancak yaşıyor.. Kemal cezalı yerine muhtemelen Bahia oynayacaktır. Dengesiz bir stoper Bahia ancak dandun çıkmıyor o yönden iyi güzel. Türkiye'de zaten sol bek sıkıntısı var. Haliyle bizdede var. Giden Ergün berbattı. Yenal ayrı bir berbat. Ortasahada Fink iyi hoş top çalıyorsun ama yürüyorsun. Futbol yürüyerek oynanmıyor maalesef. Murat Yıldırım haftalardır formsuz. Sahada bir şeyler yapmaya çalışıyor ama gel gelelim ne yaptığını kendiside bilmiyor. Bacaklarında hiç mi güç yok kardeşim? Murat Ceylan diğer iki isime nazaran biraz daha derli toplusu. Serdar Özkan yardırıyor yardırıyor ama burası futbol'un "Harlem'i" değil. Samsunspor futbol Takım'ı bilmem anlatabildim mi.. Gekas top istiyor top vermiyorlar. Önüme diyor berisine atıyorlar. Rakibe bas diyor baktı basmıyor kendisi basıyor. Bizim takımda onun kafasındakileri anlayacak "Mental" olgunluğa ulaşmış oyuncu olmadığından kendi halinde sahada cebelleşip duruyor. Ekigho önce rakibe çalım atıp sonra kendisine çalım atma başarısını gösteriyor. Bazen ördek gibi koşup sonra baykuş gibi hakeme bakıyor "Faul hoca!" "Penaltı hoca!". Futbolun konuşarak değil mücadele ederek oynandığını öğretmek gerek. Birde Mesut hocanın olsada olur olmasada olur dediği Bancé var. Kimisine göre kazmadır. Kimisine göre artist. Kimisine göre "Vileda". Ama topu rakip yarı sahada tutma becerisi olan tek oyuncumuz. Topu ileri vurduğumuzda rakibi bozma teşebbüsünde bile bulunmayan Zenke - Ekigho ikilisinden ve topa yükselsede bize avantaj sağlayamayan Gekas'tan ise Bancé'yi ileride tercih etmeliyiz. Son olarak şu takımı buralara kadar getiren; demir, su, çimento olan takımı ayakta tutan biz "Taraftarlar" ayakta kalmalıyız. IBB maçında olduğu gibi yıkılmamalıyız ki her ne kadar futbolcu olduklarına inanamadığımız bir kaç güruh sahada olsada takıma destek çıkmalıyız ki bu gayya kuyusundan kurtulalım. Sonuçta bizler asist yapacağız onlar atacak.

En ideal 11

Ertuğrul
Adem - Kelhar - Bahia - Yenal
          M. Ceylan - Fink
Murat Y.                      Serdar
            Bancé - Gekas

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 07 Şubat 2012, 16:29:33
Birde Allah aşkına şu takım siyah forma giymesin arkadaş.
Nefret ediyorum o formadan.
Düştüğümüz seneyi hatırlatmaktan başka bir işe yaramıyor.
Uğursuz gudubet siyah forma.  :x(( :x(( :x((

aynen hangi mantıla siyah formayı giydiler anlamadım antalya sivas bunlarla oynarken eyvallah giyin ya karabük ne alaka fb maçında giyidiğimiz fıstık gibi forma dururken ne alaka siyah giydiler anlamadım.

darknESS

Trabzon deplasmanina giden arkadaslardan bazilari Samsunda yapilan guzelliklerden bahsettiler. Onlarin adina bende tesekkur ederim. Umarim bu macta sahada kora kor mucadele tribunde dostluk hakim olur gene.

Mac icin ne denir bilmem puan durumuna ve oyuncu kalitesine bakarak biz favori gibi gozuksekte sizin takim icinde cok onemli ve dolu bir 19 mayistan puan almak herzaman zordur. Kaldiki karadeniz deplasmanlari nedense ters gelir bize hep.

Sakatlarinizin cogu duzeldi. Ersun yanal son ibb macindaki kadroyu degistirip degistirmemekte kararsizdir eminim. Asil pozisyonu on libero olan veysel gene sag bekmi oynar yoksa ibb macinin yildizi peleyi kesip veyseli gene gonegemi ceker bilinmez. Kisaca yanal sanki hazirlik donemi geciriyor bizde. Hos artik biraz daha tanidi gibi gerci ama dede gibi tum defansi toplayan adami 10 numara yapma sevdasi, tello israri zayif kaldigi yerler.

Sanirim savunmasi zayif ve zor gol atan 2 takimin maci olarak ya bol gollu yada golsuz gecer. Keske bu durumda karsilasmasaydik. Superligin samsuna ihtiyaci var. Klise olarak bitiriyim; iyi oynayan kazansin

GökhanÇağlar

artık içerdeki bütün maçları kazanmaktan başka çare kalmadı,Karabük maçındaki oyunla işimiz zor.Yenal ve Hakan Arslan ı artık o formayı giyerken görmek istemiyorum.bu ikisi kadar yetenek özürlü,kazma topçular görmedim.Bahia oynasın sol bekte.
bu maçta statta olacağım,inşallah kazanırız...

Jnr.Serkan

Vazgeçersek kaybederiz.Henüz birşey bitmedi 3 maç 9 puan Allah utandırmasın

özkan

Yeneriz.3 maç 9 puan.  eski_sehir ankara_gucu bursa_spor buda demektir ki  kara_buk  :suslen:  samsunspor_x

Jnr.Serkan

Allahım sene sonunda şu statta onlarla maçımız olmasa bile karabük kümeye diye bağırmayı nasip et,onlar zaten duyarlar...Ligde kalacağımıza hala inanıyorum.Herkes bize düştü gözüyle bakıyor ama 3 maç 9 puan çok inanıyorum.Eses zor takım.Maça asılırlarsa bizi tokatlarlar.Ama gekas'tan gol bekliyorum bir şekilde kazanmalıyız

TeRMeLee

Ne yalan söyleyeyim içimde hiç umut, heyecan kalmadı. Ama yine de saldırın, bana inat...

fanatik samsunsporlu

kadrolarda yenali hala sol bek gösteren arkadaşlar var  :rulet:

samuray

bana göre valdamiro kelhar olmalı stoperde bu ne arkadaş yine hüsran yine azap her hafta bi umutla artık bizim çıkış maçımız olur diye diye sinir küpüne döndük f. b yi yeniyorsun gidiyor karabükte mağlup oluyorsun ya yeter artık bu kabus bi başlayın ya seri yakalamaya ne zaman başlıyacaz biz lig bittikten sonramı bu siyah formaya bende uyuz oluyorum ya böyle batıl itiakatlarımda yoktur ama ne bilim ısınamadım hic sanki saharda bi başka takım oynuyor gibi geliyorşu süper liğte bizden ve ankg den başka takım yokki seri yakalayamayan biz dütüümüz senelerde bile bu kadar kötü değildik ya  >:( >:( >:( >:( >:(