STSL 2011-2012 / 26.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Eskişehirspor: 3-1

Başlatan germencisse, 06 Şubat 2012, 23:21:08

« önceki - sonraki »

burakbas

Mehmet abi maçtan önce oğlumu getirdiğim her maçı kazandık. Onu da bu maça getireceğim demişti. Teşekkürler mehmet abi , küçük kardeşime Allah uzun ömür versin.

SametYılmaz55

işte olduğum için maçı takip edememiştim.kardeşimi aradım ona sordum maç ne alemde diye.abi izlemiyorum ne zaman izlesem yeniliyoruz dedi.git lan bi abdest al gel dedim.aradan 15 dakika geçti tak telefon geldi.kardeşim diyor ki abi abdest aldım geldim gol attık :D öyle olunca çocuk ayarı kaçırmış 10 dakikada bir banyoya girip abdest almış :D bundan sonra maç günleri kardeşimi banyoya kitlicem :)

cembaba

Ankara karlar altında hafta sonuna kadar durur umarım. Kocaman kocaman yağıyor

babasamsunlu

Cem bu maç bitti bitti :D
Hem Samsundaydı  maç :)
Uyan artık angara gücü ile oynuyoh  :D :D :D
Çık bu maç başlığından  :)

emre

Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında sahamızda oynadığımız ve Samsunspor'umuzun 3-1'lik galibiyetiyle sonuçlanan Eskişehirspor maçında takımımızı 90 dakika boyunca çoşkulu şekilde destekleyen cefakar taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz.
Birlik ve beraberliğimizin en büyük örneğini sergileyen taraftarlarımızın, her biri final havasında geçecek olan diğer maçlarımızda da aynı çoşkuyu göstereceğini ve futbolcularımızın itici gücü olmaya devam edeceğine inanıyoruz.
Bu vesile ile Büyük Samsunspor taraftarına bir kez daha teşekkür ediyor, desteklerinin artarak devam etmesini bekliyoruz.

samsunspor.org.tr

brigand

Taraftarı seven yönetime hastayım. Şunu yazmaları başlı başına olay.  >l<

samuray

lanet olsun senin gibi hakeme köçeeeeek bize ne garezin var senin sivas maçı bal gibi golümüzü yedin burada hiç yoktan yere ikinci sarıdan kırmızı veriyorsun gekasa sayın başkan şu hakemlerle ilgli bi sesinizi yükseltin artık kader maçlarına çıkıyoruz ağlamayan çocuğa meme vermezler

cembaba

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 14 Şubat 2012, 12:53:38
Cem bu maç bitti bitti :D
Hem Samsundaydı  maç :)
Uyan artık angara gücü ile oynuyoh  :D :D :D
Çık bu maç başlığından  :)

Abi bakmadan yazmışım yahu = )

HoliganSamSunLu

öncesi sonrası herşeyi ile harika bir maçtı sahadakilere tirübündekilere herkese eyvallah samsuna samsunspor taraftarına böyle bir gün yaşattıkları için.