STSL 2011-2012 / 26.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Eskişehirspor: 3-1

Başlatan germencisse, 06 Şubat 2012, 23:21:08

« önceki - sonraki »

germencisse

Samsunspor'umuz  samsunspor_x  - eski_sehir Eskişehirspor

Tarih:12 Şubat Pazar

Saat:16.00

Yer:Samsun 19 Mayıs Stadyumu

Bu maç ile beraber oynanacak tam 9 hafta var,henüz hiç birşey bitmiş değil..Bu maç ile dirilişi gerçekleştirelim..

twitter

fener maçının kaybedildiğini ve karabük'ü 3-0 geçtiğimizi düşünüyorum
evet 5 maçlık serinin 2. maçı olacak bu ve 3 maç daha kazanacağız üst üste
yersen  :x(( :x((

SametYılmaz55

vurun,kırın,parçalayın bu maçı alın.aksi takdirde defolun gidin

55__Gurbet__55

Bütün ümitlerimiz evimizde oyniyacagimiz maclara kaldi. Ne yapip ne edip kazanmamiz lazim.

isyan

2. yariya kötü baslayan takim, tam bize gelecekken seri yakalamaya basladi  :( Allah sonumuzu hayir etsin

Theofanis Gekas

umudum çok az bundan sonra,bu maçta 3 puan dışındaki her sonuç bank asya tasdiği olur

fanatik samsunsporlu

Forvetim

hala kızı

Ne umut kaldı,ne heyecan...Dirileceğiz derken ligin misafir takımı olduk kendimizi kandırmayalım :x((

cembaba

Ölümüne saldırın!!! Başka yolu yok... Adam gibi oynayacaksınız lan!

mehmet yılmaz

kuzey55

Forvetim

KareAs55

Düştüğümüz sene bir pankart vardı. "9 hafta 90 dakika tam destek hep destek Biz inandık Sizlerde inanın" 

Aynen öyle işte biz yine peşindeyiz inanıyoruz ama artık sizde inanın adam gibi oynayın !

GurbetciFanatik

aliriz aliriz
biz daha cok mac aliriz.

Tabi Mesut Hocam bu aksam Yenal ve Hakanin mal oldugunu anlarsa kulübeye cekerse bakin o zaman gercekten kazaniriz.

Bance Gekasin yaninda oynarsa 3 puan bizim olur.

Ama kafadan Yenal-Hakan oynarsa o zaman bu maci aliriz ama rüyamizda.

Hem alsakta biseyin degiscegine pek fazla inanasim gelmiyor, bu takim benim inancimi bu aksam kirdi. Bravo cocuklar.
Cikmayan candan ümit kesilmezmis biz sonuna kadar gidelim bakalim, ama YENALSIZ HAKANSIZ.