STSL 2011-2012 / 15.Hafta Mersin Idman Yurdu - Samsunspor'umuz

Başlatan isyan, 08 Aralık 2011, 21:54:50

« önceki - sonraki »

berusa55

Mersin İdmanyurdu : 0 - Samsunspor'umuzun arması  samsunspor_x : 5 biter maç...!

ahmetsefa55

en son gıttıgım ve de kazandıgımız deplasman hangısıydı valla unuttum.
ınsallah bu macta şansızlığımız kırarız dıyebılıyorum sadece...

Stoper

ibo055

Sercan

İnşallah yeneriz. Ayrıca şu an kadromuzda iyi bir forvet olsaydı, iyi derken Holosko gibi mesela şimdiki puanımızın 2 katını toplamıştık. Bir takım bu kadar gol kaçırır mı? :kafa: :kafa: :kafa:

FaTiH_HaN

Allah'ım sen bizi ümitsizliğe düşürme, alnımızın akıyla inandığımız davamızda bizim yüzümüzü güldür  1dk!!!

Oynayacağımız takım Mersin, evet kadro kalitesi şu an itibari ile bizden iyi, iyi olmasından daha önemlisi oturmuş bir kadroları var, teknik ekip takıma hakim, şu an saymaya başlasak sabaha kadar Mersin lehine yorum yapılabilir, ama bizde Samsunsporuz, evet ciddi manada sendeledik, ama daha düşmedik, yeter ki biz kafamızda bu işi bitirmeyelim, Efsane Kaptanın da dediği gibi taraftar bitti demeden bu iş bitmez, gerekirse devreye kadar 0 puan alırız, 2. devre 40 puan alır ligde kalırız. Yemin ederim bunu inanarak söylüyorum.

Petkoviç bile ama inanarak ama inanmayarak umutluyum diyebiliyorsa bizim Samsunspor düştü demeye hakkımız yok. Sezon başından bu yana yaşamış olduğumuz  süreç her babayiğidin altından kalkabileceği bir süreç değil, neleri konuşmadık ki, yönetimden bazılarının takımı sabote ettiğini mi, futbolcuların bilerek oynamadığını mı, güvendiğimiz dağlara kar yağdığını mı.. Büyük takımsak, göğsümüzü gere gere Samsunsporluyum diyorsak, takımı bataklıktan çıkaracağız, 5 senelik emekleri 1 senede heba edilmesine izin vermeyeceğiz. Allah bizi utandırmasın.

kuzey55

forvetlerimiz beceriksiz olunca kazanmaya dair umutlarım da oldukça az malesef.Deplasmanda kazara bir gol atmış takım olarak kazanacağımızı düşünmüyorum :(

fat55

ademle sağ ergünle sol zenke ile forvet olursa bu kadar olur.transfer şart.

fat55

biz taraftar olarak zenke ve Kemal i fazla mı abartıyoruz?geçen hafta kemal kafayı vurdurdu.bu haftada ademle beraber troisiyi tutamadılar.

King Of The North

Fazla abartıyoruz bence de ama kaleci veya defans ne kadar iyi oynarsa oynasın, yaptığı 1 hatadan gol yiyorsak göze batıyor, forvet 5 tane kaçırıp 1 tane atsa, o 1 gol de galibiyet getirse o forvetten iyisi yok, bu işler böyledir. M.İdman Yurdu geçen yıl aynı stadta bize top oynatmamıştı, mutlaka bastıracaklardır, gol bulamazsak bu maç da gider, hangi maçı kazanacağız bilemiyorum artık.

samsunluhakan

gerçekçi olalım mersin bizim başımızda petkoviç varken sabaha kadar oynasakta bizi yener arkadaşlar

tankut

Bu Sezon sahamızdaki ilk mağlubiyetimizi aldık. İnşallah deplasmandaki ilk galibiyetimizi de Mersinde alacağız..

kýzýlyýldýz55

burakbas

kuzey55

Mersin de eksik çok umutlanmak istiyoruz ama bizde malesef her hafta 2-3 eksikle sahadayız her rakibe karşı 8-9 kişi oynuyoruz.