STSL 2011-2012 / 14.Hafta Samsunspor'umuz - Kayserispor

Başlatan ahmetsefa55, 03 Aralık 2011, 18:10:48

« önceki - sonraki »

muzaffer4

yenemezsek bank asya yolcusuyuz yenersek biraz rahatlarız artık istediğimiz puanları alıp alt sıralardan kurtuluruz

masbene

İBB yi yenip gelen  bir Kayseri ile oynayacağız. Zor bir maç olacak ama kazanmak zorundayız.
Ahmet Şahin, bakalım o maçta da daha 2. dk da ceza sahasında topu saklamaya çalışacakmısın, tabi kadroda olursan

samsunmania

Alıntı yapılan: Dartagnan - 04 Aralık 2011, 16:03:19
askere gıtmeden onceki son macımda yap bi kıyak !!!

yerin yurdun belli olunca haber ver kardeşim.

davidsavage

Ben şu laflara da bi acayip ayar oluyorum,yenersek ligde kalıyoruz yenemezsek bankasya yolcusu, hadi canım bırakın bu işleri Samsunsporum düşmeyecek kolayla çıkmadık süperlige kolaylada düşmeyeceğiz.

samsunluhakan

süper ligden düşerken ilk yarı 14 puan toplamışız ikinci devre 22 puan ikinci devre fena puanda toplamamışız ama ilk yarıki puan azlığı ile ligden düşmüşüz bu sene inşallah öle olmaz en az 17 yapmamız lazım yoksa 2.yarı messiyi getirsende bişey fayda edecegini düşünmüyorum yazmak çok zor olsada petkoviç=bank asya

samsunmania

04 Aralık 2011, 19:25:01 #50 Son düzenlenme: 04 Aralık 2011, 19:31:49 samsunmania
Alıntı yapılan: samsunluhakan - 04 Aralık 2011, 19:09:10
süper ligden düşerken ilk yarı 14 puan toplamışız ikinci devre 22 puan ikinci devre fena puanda toplamamışız ama ilk yarıki puan azlığı ile ligden düşmüşüz bu sene inşallah öle olmaz en az 17 yapmamız lazım yoksa 2.yarı messiyi getirsende bişey fayda edecegini düşünmüyorum yazmak çok zor olsada petkoviç=bank asya

günlerdir son 10 yılın puan durumlarını karşılaştırıyordum ben de. Söylediklerinde haklısın. Ayrıca bir ortak fecahat de üst üste 4 geyiklerin 3 ü ile oynamış olmamız. Bu sene de ikinci yarının başı böyle. İnşallah bunlar faraziyeden öte gitmez. Düştüğümüz sene ekstradan da çok anlamsız puanlar kaybettik ama. İkinci devre Ankaraspor, konya, kayseri rize maçları, rafael marques'in kaçırdığı penaltılar, serkanın 10 maçlık cezası, hakem faciaları da cabası.

ibrakadabra55

Petkoviç varken deplasmanda maç alamayız ancak evimizdeki maçlara bakıcaz bu maçta mutlak galibiyet lazım.

binikalamadım

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: binikalamadım - 04 Aralık 2011, 19:50:33
hoca bu maçta 5 - 5 - 0 deneyecekmiş  :deli:

niye dalga geciyorsun hocaylan
bu macta 3-3-4 denicekmis  :deli: :deli: :deli:

MeL_55

-----------------Ertuğrul-------------------

------------Kemal---------Akaki-----------
Adem--------------------------------Ergün

------------------Hakan------------------

-----------Murat--------------------------
-----------------------Dominguez---------

----Ekigho---------------------Zenke-----

-----------------Bance-------------------

Biraz sistem getir takıma be hocam.  :o

ngonge

Kayseri geçen yılki Kayseri değil, Antep geçen yıl ki Antep değil, ama malesef hala bizim rakiplerimiz bunlar değil!

Umarım kazanırız ama eğer son maçlardaki gibi çıkarsak, Sarplar sahada Fink atarsa, beraber biter bu maç. Antalya gibi gol atıp yatarsak Kayseri affetmez. Onlar öne geçerse de maçı çevirecek gücümüz yok.

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: MeL_55 - 04 Aralık 2011, 20:35:22

------------------Hakan------------------

-----------Murat--------------------------
-----------------------Dominguez---------

Biraz sistem getir takıma be hocam.  :o

Birtürlü denemedi bu dizilisi. Halbuki evimizde bu kadro ile basarili olabilecegimizi düsünüyorum.

Ayberk

Ertuğrul-Adem,Kemal,Bahia,Ergün-Murat,Hakan,Kocabey,Ufuk,Dominguez-Zenke veya benzeri bir kadroyla çıksın bence. Artık 2 ön liberodan gına geldi. Ki ikisini toplasan 1 adam etmiyor. Fink belli ki formsuz ama arada sırada da olsa top çalıyor. Sarp desen adam en alakasız pozisyonda bile geride olması gerekirken bir bakıyorum ekranın en sonunda Banceden bile ilerde geri dönmeye çalışıyor bu adamın pili bitmiş aga. İleriye çıkacakken pas atamaz, geriye dönecekken dönemez! Murat-Hakan ikilisiyle daha dinamik bir orta saha kurmalıyız bence. Kanatta da süre aldığında fena iş çıkarmayan Kocabey'in enerjisine kesinlikle ihtiyaç var. Ufuk çok çelimsiz kalıyor belki Zenke sağ kanatta denenebilir. Bu söylediklerim %99,9 yapılmayacak ve biz yine puan kaybedeceğiz! İnşallah yanılırım

yirmiuc

Alıntı yapılan: MeL_55 - 04 Aralık 2011, 20:35:22

-----------Murat   --- Hakan--------------

-------------Dominguez-------------------

Biraz sistem getir takıma be hocam.  :o

bence böyle daha iyi olur :)
dominguez'i kanatta oynatarak adamı futboldan soğuttu hoca. alex tarzında bir oyuncu. en faydalı olacağı yer forvet arkası. 

samsunmania

Acilen kocabey ve anılın devreye girmesi lazım.