STSL 2011-2012/ 8.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Kardemir D.Ç. Karabükspor

Başlatan Burak, 23 Ekim 2011, 21:16:57

« önceki - sonraki »

Serkan

samsunluhakan

yapın daha şu maçı adam gibi 8 de ya ne 6 sı zaten işten 6,30 da çıkıyoz

son dakkada olsa bile stadda olacagım inşallah

cgr

Takım fener maçında çıkışını gösterdi. Şimdi sıra bizde. Tekrar bir bütün olarak bizde çıkışa geçelim, inletelim o stadı. Vura vura devirelim Karabük'ü

GökhanÇağlar

ender

cgr

Bülent Yıldırım, en son 2008 yılında oynadığımız ve evimizde 1-0 mağlup olduğumuz Rizespor maçını yönetmiş.

Ertuğrul Sağlam

samsunluhakan

İNŞALLAH KAZANACAGIZ BU MAÇI DİREK rakiplerimizden birisi karabük onun için galibiyet şart bence normal şartlarda 3 maçta 7 puan yapmamız lazım 10.hafta sonunda 13 puanda olursak bizim için güzel olur...

Tufan

kalptenþimþek

yerel medyaları da müthiş cnn, bbc halt etmiş yanlarında..

jean

lami cimi kalmadi kesinlikle almamiz lazim ins sorun olmaz bu macta seytanin bacagini kiralim artik

GurbetciFanatik

Bu maci kazanirsak elbetteki kazanacagiz zaten ondan sonra fikstür olarak biraz rahatliyoruz.
Ben 17 haftaya kadar hedef olarak en az 23 puan toplamamiz gerekir diye düsünüyorum.
Takviyelerlen umariz bu Takim bu sene küme korkusu yasatmaz bize.

samuray

bu maçı kesinlikle alıp artık üst sıraları hedeflemeliyiz bencede dominguez ydilaver değişikliği isabetli bi kadro olur düşüncesindeyim artık bu takımdan adem sakat cezalı duruma düşmedikten sonra kimse kesemes kesmemeli de bance çok etkili forvet değil bide yanına çok yaklaşan oyuncu olmayınca indirdiği toplar rakibe gidiyor bunun da önlemini alması gerekir hocanın orduyu mersini kıskanır oldum ya hadi artık çıkışa geçme zamanı

samsunluhakan

karabükten içerde            3 puan
eskişehirden dışarda         1 puan
ankaragücünden içerde     3 puan
bursadan dışarda             1 puan
antalyadan içerde            3 puan
gaziantepten dışarda        1 puan
kayseriden içerde             3 puan
mersinden dışarda            3 puan
beşiktaştan içerde           3 puan
sivastan dışarda              3 puan

çokmu iyimsermi oldum acaba 24+6=30 eder ilk yarı 30 puanla bitirirsek
bizim için süper olur ben başaracağımıza inanıyorum....

kýzýlyýldýz55

Kardemir Karabükspor'da Samsun'a getirilen 18 kişilik kadro
Tomiç, Oğuz Kaan, Hakan Söyler, Ragued, Nikoliç, Birol, Seriç, Ahmet Cebe, Ali Kuçik, Cernat, İsmail İsa, Muhammet,Erdem, Shelton, Hamza, Sinan Kaloğlu, Bilal ve Levent....