STSL 2011-2012/ 8.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Kardemir D.Ç. Karabükspor

Başlatan Burak, 23 Ekim 2011, 21:16:57

« önceki - sonraki »

masbene

devre arasında 1 orta saha bir de golcü transferi şart

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: masbene - 27 Ekim 2011, 20:55:21

mustafa sarpımız var orta sahaya ne gerek  :D :D :D :D

masbene

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: emre - 27 Ekim 2011, 20:33:09
bizim pozisyonda adam bariz eliyle basarak durduruyor topu.
Alıntı yapılan: adige73 - 27 Ekim 2011, 19:10:47
Geçenlerde bir hakem yorumcusu şöyle demişti. Fifa'nın yeni kurallarında eli yerde sabit olan bir futbolcunun top yakın mesafeden eline çarparsa penaltı vermeyin diyormuş...

bizim pozisyonda futbolcunun eli yerde değil eliyle topu tutuyor

Salih abi - Emre@
Ben tribünden öyle görmüştüm ama maçın özetini şimdi izledim haklısınız. :ok

samsunluhakan

Alıntı yapılan: masbene - 27 Ekim 2011, 20:55:21

eger devre arasını getirebilirsek domingez gibi bi adam daha alırız tabi bu hocayla

deriaKR

Tribün_ali

Yıllardır futbol izliyorum takip ediyorum ve hemen bir şeylere sığınıyoruz artık bu verilmedi bu verildi bunları aşmamız lazım önce biz futbol oynucaz ki ondan sonra konuşacaz bazı şeyleri hakem penaltı verdi diyemi biz yenemedik karbükü hayır abicim top oynucaksın önce. Manisa macında gördük 2 tane penaltı atamadık

Sol Açık

Alıntı yapılan: samsuni - 27 Ekim 2011, 16:31:56
Salih görüşlerinin büyük kısmına katılıyorum ama teknik direktörle ilgili bazı şeyler söylemek isterim. Bir mühendise, doktora iş öğretmek, hariçten gazel okumak bence de çok aptalca birşey olur. Sonuçta bu gibi meslekler bir bilime ve teknik bilgiye dayanır. Ancak ben teknik direktörlük konusunda o gibi bir meslek olduğu fikrinmde değilim. Netciede bu oyunun adı futbol. Dünyada bu kadar ilgi görmesinin sebeplerinden birincisi basit bir oyun olması, herkesin anlyabilmesi. Bir bilim değil bu, bir felsefe değil, formüller falan yok içinde. O yüzden dünyanın her yerinde seyirciler aynı zamanda teknik direktördür, anlayıp anlamadıklarının da bir önemi yoktur. Ben aradaki dil sorunu nedeniyle oyuncularla hocanın anlaşmadıklarına inanıyorum. Türkiye'de yabancı hoca olmuyor, çok açık bu... Sezon başında denedik ama bence ısrarın anlamı yok.

Salih'in görüşlerine de, seninkilere de katılıyorum. Zıt görünse de! Ama sorun hocayı tartışmak değil, sadece hoca da değil!

Ortada gerçek başka bir sorun var. Samsunspor iç sahada oynuyor. Aslında kötü de sayılmayan bir oyunu var. Ancak oyundan Zenke çıktı diye tribünler ıslıklıyor, Ufuk çıktı diye ıslıklıyor, Bance bi saçmalık yapıp şut attı diye maç boyu ıslıklıyor, bitime 10 dakika kala maçı bırakıp hocayı ıslıklıyor!

Samsunspor bizim takımımız. Petkoviç mi olur, başkası mı diye tartışalım ama, her kim takımın başında olursa olsun takımı desteklememiz gerek. Kaldı ki durum şu:
* 8.hafta maçını oynuyoruz ve ilk 7 haftadaki fikstürümüz gerçekten de zordu!
* Maçta kötü de oynamıyoruz.
* 2 penaltımız verilmemiş ve maçın akışından belli ki 1 gol atsak maçı kazanacağız.
* Kazanamamış halimizle lig 8.si ile sadece 4 puan farkımız var (yani Manisa'ya 1 penaltıyı atsaydık -sadece birini-, Karabük maçını alsaydık +3 puan yapardı ve bizi Kayseri-Mersin ikilisi ile aynı puana getirirdi).
* Aslında hiçbirşey bitmedi!

Ama seyirci bitime 10 dakika kala atılacak 1 golün değil, ıslıklamanın peşinde!
Geçen sezonki şampiyonluktaki taraftarın payı ortada.
Bu takım bizim! Ama artık birşeyi görelim; Samsunspor'u seneye Bank Asya'da seyretmemek için takımı desteklememiz gerek. 90 dakika!!!

sercan5592

konu dışı olacak ama maç öncesi gişelerin önünde şehzadeler maraton biletini 7 tl ye satıyolardı

5trawberry

Alıntı yapılan: deriaKR - 28 Ekim 2011, 00:46:09
sayin ahmet cakar samsunsporun pen güme gitti dedi-

Ahmet çakar her fırsatta Samsunspor'u 2006 yılında hakemler doğradı diyen dobra insandır.

''Sevgili Mustafa... Bir de ayağınıza espadril giyin de Bodrum'da uluslararası bir tatil köyünde maç yöneten yazlık hakemlere dönün. Siz hangi yüzle beyaz giyiniyorsunuz? Samsun'u 6 haftada bitirdiniz. Önce Serdar Tatlı, sonra İsmet Arzuman, ve en son da Kuddusi Müftüoğlu, Samsun'u paramparça ettiler.
İsmet Arzuman'a niye sezon sonuna kadar maç vermiyorsunuz? Yoksa giyeceğiniz o beyaz tişörtlere İsmet Arzuman'ın resmini de bastırsanıza. Bu çok büyük bir soru işareti. Bazı takımlar hakemler tarafından katlediliyor.''

mehmet yılmaz

@solaçık

Dediklerine ben de katılıyorum
Hocayı, oyuncuyu, yönetimi beğenmeyebiliriz ama o stada girildiği andan itibaren sadece destek verilmeli
Sonuçta ben de Petkoviç'in başarılı olmasını istiyorum, hatta ondan bile çok istiyorumdur
Maç boyunca desteğimi veririm ancak maç bittiği andan itibaren de istifasını da isteyebilirim, tenkit de edebilirim.
Doğrusu da bu zaten
Petkoviç'in Samsun'a geldiğinde onunla ilki konuşan kişilerden birisi de bendim ve gerçekten de çok ümitliydim kendisinden ama bir ışık görmüyorum onun adına. Hatta Türkiye'deki tuhaf futbol ortamı nedeniyle hiç bir yabancı hocanın başarılı olacağını düşünmüyorum.
Bu nedenle yol yakınken ayrılmak lazım diye düşünüyorum.

Sol Açık

Alıntı yapılan: samsuni - 28 Ekim 2011, 16:15:42
@solaçık

Dediklerine ben de katılıyorum
Hocayı, oyuncuyu, yönetimi beğenmeyebiliriz ama o stada girildiği andan itibaren sadece destek verilmeli
Sonuçta ben de Petkoviç'in başarılı olmasını istiyorum, hatta ondan bile çok istiyorumdur
Maç boyunca desteğimi veririm ancak maç bittiği andan itibaren de istifasını da isteyebilirim, tenkit de edebilirim.
Doğrusu da bu zaten
Petkoviç'in Samsun'a geldiğinde onunla ilki konuşan kişilerden birisi de bendim ve gerçekten de çok ümitliydim kendisinden ama bir ışık görmüyorum onun adına. Hatta Türkiye'deki tuhaf futbol ortamı nedeniyle hiç bir yabancı hocanın başarılı olacağını düşünmüyorum.
Bu nedenle yol yakınken ayrılmak lazım diye düşünüyorum.

Daha önce de yazdığım gibi, benim hocadan ümidim tükenmese de, değiştirilmesi gerektiği fikrinin de haksız olduğunu düşünmüyorum. Ama Samsun'da yaşamadığımdan, maçları ancak televizyondan seyredebiliyorum ve seyircinin tavrına tahammül edemiyorum. Geçen sezon bu takımı şampiyonluğa iten (gerçek anlamıyla iten) sanki aynı seyirci değil!

Bu tavrın değişmesi için elimdeki tek araç ise bu forum. Taraftarın içinde olan, taraftara müdahale edebilecek olanlar bu forumdakiler. Eleştiriye devam, ama maç anında değil...

Bance'nin ıslıklanmasının, Petkoviç'in istifasının istenmesinin, örn.Manisa maçının 20.dakikasından sonra "Zenke" diye bağırılmasının takımın kazanmasına bir katkısı olmadığı gibi, zararı var. İçimizdeki İrlandalılar/Trabzonlular muhabbetini hocadan/yönetimden önce seyirciye yapmak zorundayız! Ve bu sezon zor geçecek, Samsunspor'un bu ligde kalmasının tek yolu taraftarın (geçen sezonki gibi) takımı ateşlemesinden geçiyor...

Tam da senin dediğin gibi, 90 dakika destek!
Sonrası... Sonrası elbette tartışmak, eleştirmek ve görüşün o yönde ise hocanın/yönetimin istifasını istemek!

AhmetDenizci