STSL 2011-2012/ 8.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Kardemir D.Ç. Karabükspor

Başlatan Burak, 23 Ekim 2011, 21:16:57

« önceki - sonraki »

kýzýlyýldýz55

4 0 alırız diye tahmin ediyorum yada gönlüm öyle istiyo.

lucarelli

Şirinlerin dönüşü ve Fener maçındaki oyundan sonra kazanacağımıza iyice inanmaya başladım. Bizim için çok kritik bir maç. Manisaya kaybettiğimiz puanları Karabükten almak zorundayız.

samsunluhakan

Alıntı yapılan: kızılyıldız55 - 24 Ekim 2011, 09:35:33
4 0 alırız diye tahmin ediyorum yada gönlüm öyle istiyo.

galip gelelimde nasıl olursa olsun gelecek adına galibiyet çok önemli 1-0 olsun bizim olsun mantıgı yani
1-0 da 3 puan 4-0 da 3 puan yani yenelimde 1-0 olsun ama bizim olsun inşallah bu maçı alıp 9 puan yapmamız şart....

s_uzunkaya

bencede 1-0 yenelim bizim olsun ama farklı yenersek futbolcunun, teknik heyetin, tribünlerin güveni yerine gelir. bakın geçen hafta kayseri evire çevire yendi jimnastik klübünü inönüde ve bu hafta adamlar resmen çehre değiştiler. bu maçta gençlerbirliği maçındaki ilk yarıdaki futboldan 2. yarıda da bekliyorum ve doğru bir kadroyla (mümkünse domingezsiz) kendine güvenin sağlandığı muhteşem bir skor istiyorum.

masbene

Kıran kırana bir maç olacak..skor tahmini yapmak istemiyorum büyü bozulmasın diye. Fener maçında Murat-Dilaver değişikliğini Domingo-Dilaver diye bekliyordum, şaşırdım ama Murat yorulmuştu. Neyse şehir olarak tekrar birleşmenin vakti. Allah bize yardımcı olsun

Atakumlu

2-1 alırız bance sonunda bu macta gol atar diye ümit ediyorum ...

CurvaSs

ertuğrul-adem-kemal-bahia-ergün-fink-murat-ufuk-dilaver-zenke-ekigho

kadro kesinlikle bu şekilde olmalı ama alvaro'yu kesmeyeceği aşikar. ayrıca bance'nin de forması bu koşullarda garanti gibi. bance oynadığı zaman takım şişirme toplara yöneliyor ki, bu da peki iç açıcı olmuyor. hee bance indirmesine indiriyor ama nereye indiriyor. ya da indirdiği zaman pas atacak adam bulamaması onun suçu mu? bunlar sorular ve yanıtı pek kolay değil ama bu sorulara cevap verecek kişi hoca olmalı.

gol pozisyonlarına gireceğimizi düşünüyorum. hem de çok gol pozisyonuna gireriz ama atabilir miyiz bilemiyorum. inşallah zenke gününde olur, 2 gol atar, maçı bitirir.

sonra da es-es'e akarız!

brigand

Alıntı yapılan: CurvaSs - 24 Ekim 2011, 11:37:02
ertuğrul-adem-kemal-bahia-ergün-fink-murat-ufuk-dilaver-zenke-ekigho

kadro kesinlikle bu şekilde olmalı ama alvaro'yu kesmeyeceği aşikar. ayrıca bance'nin de forması bu koşullarda garanti gibi. bance oynadığı zaman takım şişirme toplara yöneliyor ki, bu da peki iç açıcı olmuyor. hee bance indirmesine indiriyor ama nereye indiriyor. ya da indirdiği zaman pas atacak adam bulamaması onun suçu mu? bunlar sorular ve yanıtı pek kolay değil ama bu sorulara cevap verecek kişi hoca olmalı.

gol pozisyonlarına gireceğimizi düşünüyorum. hem de çok gol pozisyonuna gireriz ama atabilir miyiz bilemiyorum. inşallah zenke gününde olur, 2 gol atar, maçı bitirir.

sonra da es-es'e akarız!

he illa akıcan yani Es-Es' e : )

Ollivanders

Ertuğrul

Adem - Kemal - Bahia - Ergün

murat - Fink - Dilaver

Ekigho                 
                           zenke
          Bance

olmalı abi kadro bak o zaman neler oluyor.

brigand

Alıntı yapılan: Serpico - 24 Ekim 2011, 11:39:37
           Ertuğrul

Murat - Fink - Dilaver

Ekigho                 
                           Zenke
          Bance

Benim de aklımdaki kadro kesinlikle bu. Çok daha dinamik ve gerektiğinde oyunu hızlandırabilecek bir kadro. Dün gece fb'li bir arkadaşım aradı. İyi oynadınız tebrik ederim, hızlı oynadığınızda çok çabuk pozisyona girebiliyorsunuz. Bunu maç geneline yayabilirseniz çok daha iyi olursunuz bence dedi. Dışardan birinin bakışı bu. İnşallah hoca son yanlışını da düzeltir ve iyiye gidişatımız devam eder.

Burak

Alıntı yapılan: Serpico - 24 Ekim 2011, 11:39:37
           Ertuğrul

murat - Fink - Dilaver

Ekigho                 
                           zenke
          Bance

sen bu işi biliyorsun kankito aklın yolu bir

GurbetciFanatik

Bance cok pazif kaliyor genelde.
Gerci öyle adamai ortalarla beslemekte lazim ama bazen forvetlerin bire bir adam gecip kendi pozisyonunu üretmeside lazim.
Burak calik ne alemde bilmiyorum , ama hic düsünmedigimiz bence bize bitirici golcü lazim.
Bance bana göre o degil.
7 macta 90 dakika oynayan forvet icin 1 gol az sanirim.
Bi kac pozisyonada girdi ve gol vurus teknigi o da iyi degil.
Keske onun yerine daha iyi bi forvet olsaydi.

sosaka

26 Ekim Çarşamba:

18.00 Samsunspor-Kardemir Karabükspor: Bülent Yıldırım

Ahmeti