STSL 2011-2012/ 8.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Kardemir D.Ç. Karabükspor

Başlatan Burak, 23 Ekim 2011, 21:16:57

« önceki - sonraki »

Gorkem

Tribün_ali

Çok ters zamanda maç o gün çalışıorum. karabükte iyi takım beraberlik gibi gözüküyor maç

Jnr.Serkan

Hoca hatalarından döndü.İskelet kadroyu sahaya sürünce takım müthiş direnç gösterdi.Takıma Ekigho ve Dilaver'de monte edilirse çok daha güzel olcaktır

celebi

isa55

Bu maçı almamız gerekir ve alacağız. Hoca doğruları yapmaya başladı. Sadece Dominguez kaldı kesilecek.Gerçi bu maçta iyi diyebiliriz, gayretliydi. Ayrıca Şirinler ile yönetim de anlaştı gibi. Biz de bu maçta takımımızı yalnız bırakmayıp desteklemeliyiz. Galip gelmemek için bir neden yok. Sonrasında da Eskişehir maçı. Haydi SAMSUNUM! samsunspor_x

SametYılmaz55

dominguez hariç bu kadroyla çıkalım her türlü alırız maçı

5trawberry

Domingues'in yerine Dilaver ile başlarsak ben fark bekliyorum.
Karabük hiç iyi takım değil.

2 farklı alırız.

samsunmania

Serkan Çınar ve Kuddusi Müftüoğlu ikilisinden biri bu maçı yönetmedikçe kazanacağız inşallah.

Kaya

Kazanalım.Hatta ikili averaj için de önemli bir skorla kazanalım... ::)

samsunluhakan

bu maçı alalım arrtık karabük abartılacak kadar iyi takım degil benim görüşüm ankaragücüyle karabük liğden düşmeye en yakın takım konumunda

SametYılmaz55

Karabükspor'un hücum gücü oldukça zayıf ve son derece yavaş oyunculardan kurulu.defansımız böyle oynarsa ve orta sahada cernat'ı tutarsak bize gol atmaları çok zor.iş bizim organize hücumlar yapmamıza bağlı.onu yaptığımız zamanda havada karada yeneriz bunları

deriaKR

ethm55

Yönetim Fedarasyona Basvurup Maç Saatini Değiştiremezmi ya .Çok Kişi Gelemiçek.

cembaba

özkan

Futbol ne acayip bişey,61de stadı boşaltıp çıkacaktık,şirinlerle yönetim barışı herkezin içindeki heyecanı bir anda geri getirdi..

Fenev deplasmanından alınan puan,olası karabük galibiyeti bizi müthiş havaya sokar + bu taraftar eskişehirede akar  ;)

Ben bizim daha çok topa sahip olduğumuz atak olduğumuz bir maç olacağını düşünüyorum,1-0 yada 2-1'lik bir galibiyet olur zenke yazar artık bitane ;)