STSL 2011-2012/ 8.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Kardemir D.Ç. Karabükspor

Başlatan Burak, 23 Ekim 2011, 21:16:57

« önceki - sonraki »

Burak

Yer: Samsun 19 Mayıs Stadyumu
Tarih : 26 Ekim 2011
Saat: 18:00

Burak

İlk Maç başlığım ama maçta olamayabilirim saat ve gün benim için çok kötü oldu.Şu anda ligin ilk 6 sırasında bulunan takımlarla oynamışız ve daha 7 hafta olmuş bu silsileyi iyi atlattık şimdiden sonra bizi zorlayacak maçlar olarak Bursa ve beşiktaş olabilir vira bismillah kısmetse tırmanışa geçeriz inşallah

alperen

Galibiyetlere başlayalım artık..Kazanacağımızı düşünüyorum

GurbetciFanatik

Yikin stadi bu macta  :D :D :D
3 Puandan baskasi yalan. Eminim 19 Mayis stadyumu bide Sirinlerinde gelmesiyle ortam süper olur.

Sarp ve Pal Lazar neolur biraz daha sakat kalin hemen iyilesmeyin.

berusa55

Moralliyiz; Karabük'ü devirerek fener'den aldığımız bir puanın anlamı olabilmesi için ne olursa olsun üç puanla kapatmalıyız bu maçı. Şirinler'in de dönmesile olay bambaşka olacak o akşam. Tek handikap hafta içi ve çok saçma bir saatte oynanacak olması.

Tufan

Karabük bizim bu sene direk rakibimiz bu moralle yenmemiz lazım aksi bir durumu düşünmek bile istemiyorum.

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: Burak - 23 Ekim 2011, 21:26:31
.Şu anda ligin ilk 6 sırasında bulunan takımlarla oynamışız ve daha 7 hafta olmuş bu silsileyi iyi atlattık şimdiden sonra bizi zorlayacak maçlar olarak Bursa ve beşiktaş olabilir vira bismillah kısmetse tırmanışa geçeriz inşallah
iyi güzelde manisa 3 maçtır kazandıda ilk 6 ya girdi.biz fb ve ts den birer puan aldık zaten.diğer takımları yenemedik.manisa maçını da kesin alırız diyorduk

Ollivanders

Fark Yeriz ...

Kızmayın abi totem ya :)

fanatik samsunsporlu

zaten karabükü yenemezsek sıkıntı başlar.antepte toparlıyor.bi kalıyor ankaragücü

twitter

Nuri Asan

Ne olursa olsun yenin.Puana ihtiyacımız var.Biz Ordunun gö.ünü çıkardık.Ordu nerede biz neredeyiz.Bu takımın yeri burası değil

fanatik samsunsporlu

2 haftadır gol atamıyoruz.yenmek için gol atmak lazım.iyide kimle.bance ve ekigho dökülüyor.zenke 90 dakika oynamıyor.orta saha desen domingez şerefsizi

Nuri Asan

Adem oynarsa gol atar.Yada penaltı olursa ertuğrul kullansın.İçimden bir ses bu hafta bance gol atacak diyor

fanatik samsunsporlu

samsunmania

Cernat'ı iyi marke edip bugünkü gibi istekli olursak 3 puan bizim olur. Çok önemli ve zorlu bir karşılaşma. Taraftarımız da takımın arkasında olacağına göre kazaya uğramayız diye ümit ediyorum.