Sezon Açılışı SAMSUNSPORUMUZ - Orduspor

Başlatan samsunum, 18 Ağustos 2011, 01:40:19

« önceki - sonraki »

samsunum

20 Ağustos 2011, 16:29:16 #30 Son düzenlenme: 24 Ağustos 2011, 12:35:46 maraton
şu kupayıda bu maçta alsak bari  ;)

domin55

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: ekigho55 - 20 Ağustos 2011, 15:58:59
taraftarlar arası tel örgü kalltımı ben sadece tribünle stad arası cam olacak sanıyordum 8)
taraftarlar arası değil kardeşim normal tel örgü kalktı otomatikmen sahaya atlayan çok olacaktır herhangi bir kötü sonuçta..

cembaba

Yok İsa öyle değil. Cam şeritler var. Kimse atlayamaz rahat ol :)

twitter

şuan atlamak daha zor anca sahaya çıkan kapılardan atlanır camın üstüne bir şey koymamışlar eli keser direk

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: CemBaba - 20 Ağustos 2011, 20:32:40
tel örgülerden atlayanlar cam şeritlerin üstündende atlarlar abi :D

AntZ

Alıntı yapılan: CemBaba - 20 Ağustos 2011, 20:32:40

Burası heryer değil, bizim taraftarımız da kimse değil.  :suslen:

cembaba

Çok atlıyorlar abi öyle deme. Kaç kere ceza aldık hatırlamıyorum. Aldık bir kaç kere.

yilmazselcuk55

Lazarın da kafası karışmış herhalde bu maç lig maçımı diye sormuş kardeşime kardeşimde yok sezon öncesi hazırlık maçı demiş ligden önceki son hazırlık maçı demiş  

sakatlığınıda sormuş şu an iyiim bi sıkıntı yok demiş

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: yilmazselcuk55 - 21 Ağustos 2011, 14:39:54
Lazarın da kafası karışmış herhalde bu maç lig maçımı diye sormuş kardeşime kardeşimde yok sezon öncesi hazırlık maçı demiş ligden önceki son hazırlık maçı demiş 

sakatlığınıda sormuş şu an iyiim bi sıkıntı yok demiş

yok artık ya.. bu kadar mı ilgililer bunlar lige ?

KaBuS_55

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 21 Ağustos 2011, 15:37:48
yok artık ya.. bu kadar mı ilgililer bunlar lige ?

Niye Olamaz mı? Adam ilk defa yabancı bir ülkeye geliyor ve geldiği ilk sene ligin normalde ağustosta başlaması gerekirken eylüle erteleniyor bir de sezon açılışı denilen kavram onlarda yok sanırsam niye bu kadar tepki gösteriyon ki ??

AntZ

Alıntı yapılan: CemBaba - 20 Ağustos 2011, 21:18:36
Çok atlıyorlar abi öyle deme. Kaç kere ceza aldık hatırlamıyorum. Aldık bir kaç kere.

Kimse atlayamaz rahat ol sözüne istinaden bizim taraftarımız da kimse değil demiştim  ;)
Yani ben de atlarlar demek istemiştim  :)

fat55

Samsunspor'dan örnek davranış
24 Ağustos 2011 / 10:51
Samsunspor, Orduspor ile oynayacağı sezon açılış maçı hasılatını Somali'ye gönderecek.
Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz, Samsunspor'un 4 Eylül Pazar günü 19 Mayıs Stadı'nda Süper Lig ekiplerinden Orduspor ile oynayacağı sezon açılış maçı hasılatının, açlık felaketinin yaşandığı Somali'ye gönderileceğini açıkladı.

Başkan Kazım Yılmaz konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Afrika'da son 60 yılın en büyük kuraklığın yaşandığını ve bu durumdan en çok etkilenen Somali'de son 3 ay içinde 5 yaşından küçük 29 bin çocuğun açlıktan öldüğüne dikkat çekti.

Ülke genelinde Somali için başlatılan yardım seferberliğine Samsunspor Kulübü olarak katkı vereceklerini belirten Başkan Kazım Yılmaz, "Samsunspor Kulübü olarak Somali'deki insanlık dramına kayıtsız kalmamız mümkün değil. Bu nedenle sezon açılış maçımızın tüm gelirini Somali'ye gönderme kararı aldık. Taraftarlarımızı da bu duyarlılık içinde 19 Mayıs Stadı'na bekliyoruz" dedi.

cezayir55

helal olsun stadi full doldurmak lazim hrkese haber vermek lazim :ok

fat55