Sezon Açılışı SAMSUNSPORUMUZ - Orduspor

Başlatan samsunum, 18 Ağustos 2011, 01:40:19

« önceki - sonraki »

doðan

*** genemi ordu yla açılış maçı , yanlış hatırlamıyosam bunlarla başladığımız sezonlalrda yüzümüz gülmedi ...bide bu ipnelerle onamasaydık yaaa :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: seko - 18 Ağustos 2011, 09:42:12
Sporun hangi dalında olursa olsun karşındaki rakibe saygı duyacaksın ben böyle öğrendim diyebilmeli herkes .

Benim amacim orduyu kücümsek degildi.Benim beklentim  Süper Ligin iyi takimlarindan  birisinle mac yapip takimin durumunu ögrenmek(Gerci ögrenecek bisey kalmadi mindar etdiler Süper Ligi).Bide taraftar faktörü var.Antep kayseriden fazla seyirci gelmezdi hatta hic gelmezdi kendi aramizda sezon acilisini kutlardik.Simdi ise Ordudan büsürü taraftar gelecek 100'de 100 olay cikacak.

brigand

bence de Çarşambaspor' la yapmamız gerekti bu maçı. şehrin profesyonel ligdeki diğer takımı dururken, pek de haz etmediğimiz orduyla maç yapmak ne kadar mantıklı? yönetim suyu erken kaynattı maalesef.

muzaffer4

hazırlık maçı olsa bile ceza yiyecez gibi me geliyor

Desiqner

Benimde içimden bir ses Ordu bizi fena zorlayacak gibi geliyor.Çünkü bizim tam oturmuş bi takımımız yok şuanda.Onu geçtim inş maçı tv'de verirler yoksa başlayacam böyle işe lig başlayacak takımı izleyemedim :D :D

fanatik samsunsporlu

ordu taraftarı gelmese bari.ya da gelseler de nasıl birbirlerine girdiklerini seyretsek

millwall

ben bizim kulube email atmıştım hazırlık maçı için sanırım dangozlar okumadı,ya da okudu sie çektiler.
neyse hayırlısı güzel bir başlangıç olur inş...

muzaffer4

belki de orduspor ilk defa bizi burada yenecek

AntZ

Alıntı yapılan: ekigho55 - 20 Ağustos 2011, 11:43:39
belki de orduspor ilk defa bizi burada yenecek

Canlı izlediğim bir sezon açılışı maçımızda 2-1 yenilmiştik ama seneyi hatırlamıyorum.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: AntZ - 20 Ağustos 2011, 11:45:40
Canlı izlediğim bir sezon açılışı maçımızda 2-1 yenilmiştik ama seneyi hatırlamıyorum.

1-0 yenilmiştik. :)
Hiç unutmuyorum o maçı. 1995-96 sezon açılışydı. İki tane penaltı kaçırmıştık. Onlarda Serkan diye genç bir kaleci vardı, panter kesilmişti. Dünyanın golünü kaçırmıştık. Bizde kalede Allum vardı, ilk maçıydı. Cumartesi akşamıydı maç; 4 gün sonra da biz onların sezon açılışına gitmiştik ve 2-0 kazanmıştık.

İnşallah küfür etmeden, dostça ve mağlup ederek uğurlarız Ordu'yu. Sonuçta bir lig maçı değil, adamlar misafirimiz.

fat55

geçenlerde bir amigosu sanırım ismi güvendi samsun 19 mayıs hastanesinde yatmiştı.vefat etti.kan kampanyası düzenlendi.aslında bakarsak ordulular samsun a saygı duyuyorlar.giresun a gıcıkları var.maçta bir olumsuzluk olacağını sanmıyorum.inşallah kardeşçe bir maç olur.

sosaka

Samsunspor Futbol Takımımız, 2011-2012 Spor Toto Süper Lig sezonunu 4 Eylül Pazar günü görkemli bir törenle açmaya hazırlanıyor. Sanatçıların katılacağı, ışık gösterilerinin yapılacağı sezon açılışında Samsunspor'umuzun oyuncuları taraftarlarımıza tek tek tanıtılacak. Saat 20.00'de ise Samsunspor Futbol Takımımız, Süper Lig'in diğer ekibi Orduspor ile açılış maçı oynayacak.

Samsunspor Kulübü Başkanımız Kazım Yılmaz sezon açılışıyla ilgili bir açıklamada yaptı. Açıklamasında bütün Samsunspor Sevdalıları'nı sezon açılışına davet eden Başkanımız Kazım Yılmaz,  Samsun 19 Mayıs Stadı'nda yenileme ve bakım çalışmaları yapılarak Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile UEFA kriterlerine uygun hale getirildiğini söyledi. Kaldırılan tel örgülerin yerine  saha ile tribün arasına cam korucuların monte edildiğini belirten Başkanımız Kazım Yılmaz, "Taraftarlarımız bundan böyle karşılaşmaları konforlu ve rahat bir ortamda izleyebilecek" dedi.

Başkanımız Kazım Yılmaz, açıklamasında "Spor da Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesi"ne dair kanun gereği, taraftarlara yönelik yaptırımların ağırlaştırıldığına da dikkat çekti. Taraftarlarımızdan karşılaşma boyunca rakibe ve hakeme yönelik hiç bir şekilde küfürlü tezahüratta bulunmamalarını, sahaya yabancı madde atmamalarını, takımlarını tüm maç boyunca centilmence desteklemelerini isteyen Başkanımız Kazım Yılmaz, "Aksi halde hem kulübümüz, hem de kurallara aykırı davranan taraftarlar çok ağır cezalar ile karşı karşıya kalacaktır. Taraftarlarımızın sorumluluk bilinciyle maçları izleyeceğine olan güvenim tamdır" dedi.

http://www.samsunspor.org.tr/haberayrinti.asp?id=2470

SAMSUNLU ORUMA 55

Bence orduluların alınmaması lazım stada. çünkü; çıkacak herhangi bir olay sonucu para cezası veya saha kapatma cezası gelebilir.. Zaten tel örgülerde kalktı ordulular bizim taraftara laf atar ortalık karışır..

Stoper

Bursaspor veya Kayserisporla yaparız diye dünüşüyordum. Orduspor da nerden çıktı? Geçen sene Ordu da oynanan maçta bazı olaylar yaşanmış idi,  stadyum çalışmasından dolayı saha içinde bulunan çivilerin bile fotografını çekip , " yorumsuz"  başlıgı altında resmi sitelerinde yayınlamadı mı reklamcı Nedim türkmen? Sırf ceza almamız için abartılı,asparagas fotoları yayınlamıştı. yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum.. İnşallah Ordu taraftarı alınmaz, olurda gelirlerse parazit yapıp gidecekler.

muzaffer4

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 20 Ağustos 2011, 15:24:48
Bence orduluların alınmaması lazım stada. çünkü; çıkacak herhangi bir olay sonucu para cezası veya saha kapatma cezası gelebilir.. Zaten tel örgülerde kalktı ordulular bizim taraftara laf atar ortalık karışır..
taraftarlar arası tel örgü kalltımı ben sadece tribünle stad arası cam olacak sanıyordum 8)