Sezon Açılışı SAMSUNSPORUMUZ - Orduspor

Başlatan samsunum, 18 Ağustos 2011, 01:40:19

« önceki - sonraki »

samsunum

18 Ağustos 2011, 01:40:19 Son düzenlenme: 24 Ağustos 2011, 14:33:48 **KaR6**
http://www.facebook.com/#!/SamsunSK1965

kesin mi bilemiyorum ama 4 eylül pazar günü saat 20:00 da  orduyla sezon açılışımız varmış .eğer doğruysa yazıklar olsun ya ordudan başka takımmı kalmadı dünya da  :x(( :x((

Lusage

AlıntıSamsunspor un Sezon Açılışına Katılıyoruz
Orduspor Profesyonel Futbol A Takımımız, Samsunspor un sezon açılışına katılıyor.

Samsunspor Kulübü, 4 Eylül günü sezon açılışını yapıyor. Bu açılış çerçevesinde Orduspor Profesyonel Futbol A Takımı, Samsunspor ile aynı gün saat 20:00 da bir açılış maçı oynayacaktır.

Camiamıza ve spor kamuoyuna duyurulur.

Orduspor Kulübü

http://www.orduspor.org.tr/haberdetay.php?id=907

samsunum

her zman ki gibi resmi sitede bir şey yazmıyor  :kafa:

Tufan

maçlarımız bölümüne taşısak ya bu konuyu özledik forumun maçlar kısmına girmeyi  :)

Serkan

Çarşambaspor ile yapsanız daha anlamlı daha şık olurdu...

twitter

##kdc##

bu sezon açılışı ne oluyo ben çözemedim olayı, ankaragücü maçına da sezon açılışı demişlerdi  :-\

GökhanÇağlar

harbi Çarşambaspor'la yapılsa daha anlamlı olurdu..

55__Gurbet__55

Koca Türkiyede baska takimmi yokdu bunlari buldunuz. Insan gider Eskisehir,Kayseri veya Antep gibi Takimla Acilis yapar!

King Of The North

Benim için kimle sezon açıldığının bir önemi yok, Orduspor da süper ligde sonuçta, yeter ki açsınlar sezonu, ara çok uzun oldu, şike mike derken soğuduk futboldan.

fındık

Alıntı yapılan: piskopat samsunsporlu - 18 Ağustos 2011, 03:29:52
Koca Türkiyede baska takimmi yokdu bunlari buldunuz. Insan gider Eskisehir,Kayseri veya Antep gibi Takimla Acilis yapar!

Sporun hangi dalında olursa olsun karşındaki rakibe saygı duyacaksın ben böyle öğrendim diyebilmeli herkes .

samsunluhakan

açılışa kadar transferler biter umarım

Serkan

Alıntı yapılan: seko - 18 Ağustos 2011, 09:42:12
Sporun hangi dalında olursa olsun karşındaki rakibe saygı duyacaksın ben böyle öğrendim diyebilmeli herkes .

lakin arkadaşınki saygısızlık  değil beklenti gibi geldi, sezon açılışları daha çok taraftarların arasında güzel ilişkilerin olduğu takımlarla seçilirdi,Şimdi ordu maçında bir ton olay olacağına eminim.

fındık

Alıntı yapılan: Serkan - 18 Ağustos 2011, 09:48:16
lakin arkadaşınki saygısızlık  değil beklenti gibi geldi, sezon açılışları daha çok taraftarların arasında güzel ilişkilerin olduğu takımlarla seçilirdi,Şimdi ordu maçında bir ton olay olacağına eminim.

Saygısızlık yaptığını düşünmedim sadece beyanat ettim :kanka: Bide bişe sorcam niye olay çıkartılıyor maçlarda  :x(( :D

Serkan

saygı duyacaksın diyorsan o saygısızlık yapıldığının beyanatı olmaz mı  :holey:

Bilmem çıkaranlara sormak lazım  :kanka: