HAZIRLIK MACI- Samsunspor'umuz - Ankaragücü Canlı Yayın Kanal S

Başlatan King1965, 04 Ağustos 2011, 09:16:39

« önceki - sonraki »

Ayberk

5 TL'lik bilet aslında iftar paketini içeriyormuş beyleeeer, sakin :deli:  8)

sosaka

http://www.samsunspor.org.tr/haberayrinti.asp?id=2428

AlıntıSamsunspor'umuz 6 Ağustos Cumartesi günü MKE Ankaragücü ile hazırlık maçı yapacak. Samsun 19 Mayıs Stadı'nda oynanacak özel karşılaşma, rakibin maçtan hemen sonra Ankara'ya dönecek olması nedeniyle saat 20.00'de başlayacak. Samsunspor'umuzun ilk kez taraftarı karşısına çıkacak olan maçın bilet fiyatları ise 5 lira olacak. Taraftarlarımız sadece Maraton tribününe alınacak.

Resmi açıklama da yapıldı. yalnız sezon açılış maçı yazmamışlar. sadece hazırlık maçı ifadesi var.

fındık

Sezon açılışı olsa belirtirlerdi demekki sezon kapanışı olucak. bu maçı çok merak ediyorum kaç kişi izlicek veya düşünüyor. :kafa: :D

Burak

Anadolu Jet ve Pegasus'a da baktım o saatte uçakta yok neye yetişmeye çalışıyorlar acaba ? ben 30.dakika da girerim artık ancak geçeriz

King Of The North

Maçın iftar saatinde olması ve biletlerin 5 TL olması hasebiyle çok sönük bir sezon açılışı olacaktır, gerçekten yazık olacak, Süper Lige sönük bir şekilde mi merhaba denilecek acaba?

Ahmeti

Bir elimizde atkı diğer elimizde sefer tası gideceğiz artık maça özledik samsunspor'umuzu

Tufan

sezon açılışı olmamalı böyle rezil bir organizasyon sade bir dostluk maçı şeklinde geçer takılırlar kendi başlarına tam iftar saati maç mı olurmuş :kafa:

maraton

Artık hakemin başlama düdüğü yerine iftar topu ile maca başlarlar  :kafa:

Ahmeti

Sezon açılışı benim bildiğim lig'in açılmasına bir hafta kala yapılır Ben sezon açılış maçı olduğuna inanmıyorum sıradan bir hazırlık maçıdır

Levent ÖCAL

Stoper

Böyle rezalet bir durum daha önce görmedim. Tam iftar saatinde hazırlık maçı. Pes doğrusu !

Akyol

İnadına gideriz bizde evde peynir-ekmek hazırlarız orda açarız iftarı  :ok  Yönetim baştan belli etti tavrını hayırlı olsun  :-X

özkan

Yönetim rengini belli etmiştir,kışı zor çıkarır bunlar.

uqur55

Alıntı yapılan: Serkan - 04 Ağustos 2011, 19:29:25
Mesele para vermek değil bence sezon açılışı taraftarın takımına kavuşacağı organizasyonu para ile pazarlamaları tepki çeken kısım  bana kalirsa
sezon açılısı deqil sıradan hazırlık maçı

Stoper

Resmi siteden de açıklama geldiğine göre şu başlığı düzeltsek iyi olur. Sağda solda milletin ağzındada sezon açılışı diye geçiyor. Tam iftar saatinde oynanacak saçma sapan bi hazırlık maçı ışte.