HAZIRLIK MACI- Samsunspor'umuz - Ankaragücü Canlı Yayın Kanal S

Başlatan King1965, 04 Ağustos 2011, 09:16:39

« önceki - sonraki »

seskat

başka takım kalmadı mı yahu, ankaragücü ile acılış mı olur. sanki ligde karşılaşmicaz. adam akıllı bi takım cağır, saati 21 yap, bilet konusu da zaten iyi bi rakip olursa sorun olmaz. neyse. bikac dakika kalmış. ben sofraya geceyim, sabır taşlarım fena zorluyor . herkese iyi iftarlar

5trawberry

yilmazselcuk55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 04 Ağustos 2011, 21:31:39
Samsunspor-ankaragucu hazırlık macı ctesı gunu saat 20 oo da oynanacaktır.bu ıstek ankaragucunun bır an once ankaraya donme ıstegı uzerıne alınmıstır. Atilla Cebeci

alperen

O saatte maç olur ya..Bide Ankaragücünün zamanı yoksa memlekette başka takımmı kalmadı?Saat 20 deki maç tatsız tutsuz olur :(

berusa55

Koskoca Samsun şehrinin ve taraftarının ne beklediğinin bir önemi yok tabi... Aman A.gücü erken dönsün! Kaçıyor Ankara! Saçmalıkta sınır tanımamaya başladık hayırlısı!

erkutdem55

Saçmalığın daniskası.bir gece yatsınlar marinde Allahın angaralıları deniz manzarası görürler.bu ne gereksiz bir acele,lige 1 ay var daha.

kamuri

karayoluyla mı donecek bu salaklar yoksa uçakla kaç dakikaki ankara  >:(

samsunum

ya bizim tırnağımız olamayacak ordu fiorentina yada milanla  istanbulda sezon açılışı yapacakmış biz de iftar vakti 5 liraya ankaragücü ile yapcaz . yazık

fanatik samsunsporlu

bu maç sezon açılış maçı değil sadece hazırlık maçı.kim diyor sezon açılışı diye anlamadım...

fanatik samsunsporlu

düştüğümüz sene ankaragücü as başkanı adnan ölmezden para istemiş ya durumunuz kötü diye.bizimkilerde parayı vermeyince nasıl da asılmışlardı maça.zorla 2-1 yenmiştik.hiç unutamıyorum

Ayberk

Bu kadar amatör bir yönetim var mıdır merak ediyorum cidden!? Hatta amatör bile diyemem, Fatihspor sezon açılışı yapıyoruz diye 2 ay önceden afiş asmıştı mesela :kafa: :kafa: :kafa:

Neresinden tutsak elimizde kalıyor organizasyon. Saatini, gününü geçtim. Hadi hepimiz gavuruz, rakip de erken gitmek istedi onu bir nebze anlarım. Ama maçın var, birader rakip takımın sitesinden öğreniyoruz! Maça 1 gün kalmış, hala saatiyle ilgili değişik rivayetler var. Ve hala adam gibi bir duyuru yapmamışsın! Hatta böyle bir maç var mı o da şüpheli! Ben kendi takımımın resmi sitesinden, yerel gazetelerinden, afişlerden vs. öğrenemiyorsam bazı şeyleri, duyduklarıma itimat etmemem gerekir ama bu kez harbiden BURASI HER YER DEĞİL ŞEHR-İ SAMSUN! :kafa: :x(( Başka yerde cidden eşimiz benzerimiz yok :x(( :x(( :x(( :x(( :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

sosaka

madem ankaragücü'nün acelesi var başka takım mı yok
böyle alelacele neden yapılıyor anlamıyorum
Bari 3. lig ekibimiz Çarşambaspor'la bir açılış maçı yapılsın
bence angaragücü maçından daha güzel olur.

özkan

Yok abi,bizim kaderimiz eşşeklerle uğraşmak..

Serkan

Burak

lan bari 20.30 olsun o zaman yetişilir en azından tam iftar vaktine koymak nedir yaa şaka gibi